تریلر نهایی فیلم Pokémon Detective Pikachu
طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، کمپانی Warner Bros (برادران وارنر) و Legendary (لجندری) تریلر جدیدی از فیلم مورد انتظار Detective Pikachu (کاراگاه پیکاچو) منتشر کردند که ما اون رو براتون آماده کردیم و میتونید این تریلر رو در بالا مشاهده نمایید…

رایان رینوادز (Ryan Reynolds) در نقش کارآگاه پیکاچو ایفای نقش خواهد کرد. جاستیس اسمیت (Justice Smith) در نقش شخصیت اصلی دیگر بازی خواهد کرد که Tim Goodman نام دارد، نوجوانی که با پیکاچو همراه می‌شود تا بتواند پدر گم‌شده‌ی خودش را پیدا کند. کاترین نیوتون (Kathryn Newton) در نقش لوسی بازی می‌کند. کن واتانابه (Ken Watanabe) در نقش شخصیت اصلی کارآگاه یوشیدا بازی خواهد کرد همچنین بیل نای (Bill Nighy)، کریس گری (Chris Geere)، سوکی واترهاوس(Suki Waterhouse)، ریتا ارا (Rita Ora) و عمر چاپارو (Omar Chaparro) در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

راب لترمن (Rob Letterman) کارگردانی این فیلم را عهده‌دار بوده است و فیلم‌نامه این عنوان توسط نیکول پرلمن (Nicole Perlman) و لترمن نوشته شده است. این فیلم برپایه‌ی بازی Detective Pikachu کنسول نینتندو ۳DS است که در سال ۲۰۱۶ در ژاپن عرضه شده است و در مارس سال گذشته در غرب عرضه شد. فیلم Detective Pikacu در تاریخ ۱۰ می ۲۰۱۹ برابر با ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ اکران خواهد شد.

 

بستن