تریلر نهایی فیلم Joker
کمپانی فیلمسازی Warner Bros دومین تریلر از فیلم مورد انتظار جدید DC ، جوکر (Joker) را منتشر کرد…

به گزارش آریافیلم، فیلم جوکر ،‌نقش منفی معروف دنیای DC و بتمن و شهر گاتام را به تصویر میکشد با بازی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) که طرح آن برگرفته از نویسنده/کارگردان Todd Phillips است که فیلمهای قبلی وی ،‌سری فیلمهای The Hangover و  War Dogs هستند و قرار نیست تا این فیلم نیز در دنیای فیلمهایی چون Batman v Superman یا Wonder Woman باشد و فیلمی مستقل خواهد بود.

لازم به ذکر است که گفته میشود این فیلم جدید کمپانی Warner Bros احتمالا از لحاظ ریشه و اساس و اوریجین بر اساس کاراکتر شرور دنیای DC یعنی جوکر است ، دستیار نویسنده/کارگردان فیلم یعنی تاد فیلیپس (Todd Phillips) میگوید که از هیچ کامیکی برای روایت داستان فیلم استفاده نکرده است.

در واقع فیلیپسی که فیلمهای Hangover و War Dogs را از وی تماشا کرده ایم ، فیلمی اقتباسی و نشات گرفته از کاراکتر جوکر را ساخته است ، فیلمی با رگه هایی از فیلم Taxi Driver و در سالهای ۸۰ شهر نیویورک ، با ریت R و بزرگسال و بازیگری خیلی خوب ، بدون در نظر گرفت اینکه فیلم قرار است فرنچایز باشد و باید نتیجه ی این دست پخت جدید فیلیپز چه از آب در می آید.

مرتبط ← کارگردان تاد فیلیپس (Todd Phillips) بزرگسال و ریت R بودن فیلم جوکر (Joker) را تایید کرد

در این جوکر جدید ، واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) را در نقش اصلی میبینیم و مردی به اسم Arthur Fleck و تبدیل شدنش از یک استند آپ کمدین به موجودی ترسناک و فیلیپز در تازه ترین مصاحبه اش صراحتا اعلام کرده است که موقع قلم زدن فیلمنامه با کمک Scott Silver ، به کامیک های اصلی این شخصیت استنادی نداشته است.

سایر بازیگران فیلم Zazie Beets, Marc Maron, Shea Whigham, Frances Conroy, Bill Camp, Brian Tyree Henry و Glenn Fleshler هستند که  ۴ اکتبر برابر با جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ اکران خواهد شد.

 

بستن