تریلر فیلم Wonder Woman 1984
استودیوی برادران وارنر اولین تریلر فیلم ابرقهرمانی Wonder Woman 1984 «زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴» را منتشر کرد. در این دنباله به کارگردانی پتی جنکینز (Patty Jenkins) دوباره شاهد حضور گل گدوت (Gal Gadot) در نقش اصلی و کریس پاین (Chris Pine) در نقش استیو ترور هستیم.

همان‌طور که از نام فیلم مشخص است این بار زن شگفت‌انگیز وارد دهه رنگارنگ ۸۰ میلادی شده است. این یعنی شاهد فضای خاص دهه ۸۰ و موسیقی‌های جذاب آن دوران خواهیم بود. همچنین پاین به طرز معجزه‌آسایی دوباره در نقش استیو ترور حضور دارد تا در مبارزه با شرور جدیدی به نام چیتا با بازی کریستن ویگ (Kristen Wiig) به دایانا کمک کند. پدرو پاسکال (Pedro Pascal) بازیگر سریال The Mandalorian «ماندالوریان» در اینجا نقش شخصیت مرموز مکس لرد را بازی می‌کند.

بالاخره پس از انتظارهای زیاد اولین تریلر کامل این فیلم منتشر شد تا نشان دهد باید چه انتظاری از ماجراجویی جدید زن شگفت‌انگیز داشته باشیم. واقعا نمی‌توان هیچ ایرادی به این تریلر گرفت. در اولین تریلر Wonder Woman 1984 که تعریفی از فیلمی کاملا اکشن است، شاهد بدلکاری‌های زیاد، سکانس‌های اکشن جذاب، موهای بلند و دیگر نکات مربوط به دهه ۸۰ هستیم. همچنین تماشای تبدیل شدن باربارا مینروا از زنی عادی به چیتای شرور قطعا جذاب خواهد بود. انتخاب پاسکال برای بازی در نقش مکس لرد پادشاه تبلیغات تلویزیونی هم کاملا تصمیم درستی بوده است. با اینکه در تریلر مشخص نشد استیو چطور دوباره به داستان برگشته، اما دیدار مجدد او با دایانا و تعاملات بامزه آن‌ها قطعا تماشایی خواهد بود.

فیلم Wonder Woman 1984 در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۶ خرداد ۹۹) اکران خواهد شد.

بستن