تریلر فیلم The Goldfinch با زیرنویس فارسی
کمپانیهای فیلمسازی Warner Bros و Amazon Studios اولین تریلر فیلم The Goldfinch را اقتباسی از رمان دارنده جوایز نوشته Donna Tartt است را منتشر کرد که به تازگی در خبری اولین پوستر آن را رونمایی کردیم…

انسل الگورت (Ansel Elgort) بازیگر فیلم‌هایی همچون The Fault In Our Stars (خطای ستارگان بخت ما) و Baby Driver (بیبی درایور)، نقش شخصیت اصلی داستان یعنی تئو را در کنار ویلا فیتزجرالد (Willa Fitsgerald) در نقش کیتسی باربور، نیکول کیدمن (Nicole Kidman) در نقش خانم باربور، جفری رایت (Jeffrey Wright) در نقش هابی و لوک ویلسون (Luke Wilson) در نقش پدر الکلی تئو، لاری، را ایفا خواهد کرد.

تئو دکر، پسر ۱۳ ساله‌ای اهل نیویورک، بطور معجزه آسایی از تصادفی که منجر به مرگ مادرش می‌شود، نجات پیدا می‌کند. تئو که توسط پدرش ترک شده توسط خانواده‌ای بزرگ می‌شود. او که تحت تاثیر خانه‌ی عجیب جدیدش در خیابان پارک و مورد آزار و اذیت همکلاسی‌های مدرسه‌اش که نمی‌دانند چطور با او صحبت کنند قرار می‌گیرد، و از همه بدتر بخاطر مرگ مادرش زجر می‌کشد، به چیزی پناه می‌برد که او را یاد مادرش می‌اندازد: نقاشی زیبا و کوچکی که باعث می‌شود تئو مجذوب دنیای هنر شود. در بزرگسالی، تئو وقتش را صرف اتاق‌های غنی و خاکی مغازه‌ی عتیقه فروشی می‌کند که آنجا کار می‌کند. او منحرف شده و عاشق است و در چرخه خطرناکی قرار گرفته است.

فیلم The Goldfinch بر اساس کتاب برنده جایزه‌ی پالیتزر، نوشته‌ی دانا تارت (Donna Tartt) است و کارگردانی آن برعهده‌ی جان کرولی (John Crowley) است که پیش از این فیلم Brooklyn را از وی دیده ایم. این کتاب با توجه به چیزی که کمیته پاتلیزر توصیف کرده، “رمان بسیار زیبا نوشته شده‌ای است که ذهن را تحریک کرده و قلب را تحت تاثیر قرار می‌داد،” و اولین رمان ترات است که سال ۲۰۱۳ منتشر شد. تولید فیلم The Goldfinch اواخر این ماه آغاز می‌شود و قرار است ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ برابر با ۱۹ مهر ۱۳۹۸ اکران گردد.

فیلم The Goldfinch فیلم The Goldfinch فیلم The Goldfinch فیلم The Goldfinch فیلم The Goldfinch فیلم The Goldfinch فیلم The Goldfinch فیلم The Goldfinch فیلم The Goldfinch فیلم The Goldfinch فیلم The Goldfinch

فیلم The Goldfinch

بستن