تریلر فیلم Ford v. Ferrari با زیرنویس فارسی
کمپانی ۲۰th Century Fox (فاکس قرن بیستم) اولین تریلر رسمی از فیلم  Ford v. Ferrari (فورد مقابل فراری) با بازی کریستین بیل (Christian Bale) و مت دیمون (Matt Damon) را ساعتی پیش منتشر کرد که ما اون رو براتون آماده کردیم و در بالا قابل ملاحظه است…

به گزارش آریامووی، فیلم Ford v. Ferrari اثری جدید از کارگردان فیلم هایی همچون Logan (لوگان) و Walk the Line (سربه‌راه باش) یعنی جیمز منگولد (James Mangold) می باشد. داستان این فیلم بر اساس اتفاقات واقعی‌ای بوده که در گذشته رخ داده است. داستان آن، قصه یک تیم عجیب و البته مصمم از طراحان و مهندسان آمریکایی را حکایت می‌کند. این تیم توسط یک طراح بااستعداد به نام کرول شلبی و همچنین یک راننده انگلیسی به نام کن مایلز هدایت می‌شود.

کن مایلز و کرول شلبی موظف به انجام وظیفه‌ای هستند که توسط هنری فورد دوم بر دوش آنها نهاده شده است؛ آنها باید در طی این ماموریت، طرح کامل ساخت یک اتومبیل را از ابتدا تا انتها رسم کنند و در نهایت طرح اتومبیلی را تحویل دهند که پتانسیل بالایی داشته و بتواند به‌راحتی مدل جدید فراری را در مسابقه جهانی اتومبیل‌رانی که در سال ۱۹۶۶ و در شهر لو مان فرانسه برگزار می‌شد، شکست دهد.

احتمالا این فیلم به کارگردانی مگنولد و با بازی مت دیمون و کریستین بیل یکی از گزینه های نامزد اسکار سال آینده باشد. در این فیلم علاوه بر بیل و دیمون بازیگران دیگری همچون کترینا بلف (Caitriona Balfe)، جان برنثال (Jon Brenthal)، جاش لوکاس (Josh Lucas) و جک مک مالن (Jack McMullen) به ایفای نقش خواهند پرداخت. فیلم Ford v. Ferrari در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ برابر با ۲۴ آبان ۱۳۹۸ اکران خواهد شد.

بستن