تریلر فصل ۴ سریال Mr. Robot
تریلر فصل چهارم سریال اقای روبات (MR. Robot) توسط شبکه تلویزیونی USA منتشر شد.

سریال آقای روبات قرار است در فصل چهارم به پایان برسد.

به گزارش آریامووی، در این تریلر شاهد حضور رامی ملک (Rami Malek) و کریستین اسلیتر (Christian Slater) هستیم و در بخشی از تصاویر نیز سم اسماعیل (Sam Esmail) دیده می‌شود. کریستیان اسلیتر در این تریلر می گوید:‌ تو از این مسیر دست می کشی، هرگز تمام نخواهد شد و همیشه چیز دیگری خواهد شد.

نمادی دیگر برای از بین بردن. افراد بیشتری برای ذخیره کردن. چیزی که تو می خواهی انجام بدی عبور از یک مسیر سخت است.

فصل چهارم سریال Mr. Robot در ۱۲ قسمت تولید شده که مانند سه فصل گذشته، سم اسماعیل وظیفه ساخت و کارگردانی تمامی قسمت‌های آن را بر عهده داشته است. رامی ملک، کریستین اسلیتر، بابی کاناوله، پورتیا دوبلدی، مارتین والستروم، کارلی چایکین، گریس گامر، بی‌دی ونگ و مایکل کریستوفر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال آقای روبات حضور داشتند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. ملک که پیش از این برای بازی در سریال آقای روبات یک جایزه امی دریافت کرده و نامزد دریافت ۲ جایزه گلدن گلوب نیز شده بود، سال گذشته در فیلم حماسه کولی (Bohemian Rhapsody)نقش فردی مرکوری را بازی کرد که برای بازی در این نقش موفق به دریافت جایزه اسکار و گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول مرد شده است.

پخش فصل چهارم سریال آقای روبات قرار است از پاییز سال ۲۰۱۹ از شبکه USA آغاز شود که هنوز تاریخ رسمی شروع پخش این سریال مورد انتظار اعلام نشده است.

 

 

بستن