تریلر فصل دوم سریال Castle Rock
شبکه هولو اولین تیزر تریلر فصل دوم سریال کسل راک (Castle Rock) را منتشر کرده که تمرکز آن روی معرفی شخصیت آنی ویلکس با بازی لیزی کاپلان (Lizzy Caplan)، است.

به گزارش آریامووی، اولین تیزر تریلر فصل دوم سریال کسل راک منتشر شده است. شبکه Hulu سرانجام اولین تیزر تریلر این سریال آنتولوژی، ترسناک و روانشناختی را منتشر کرده که تمرکز این تریلر روی معرفی شخصیت آنی ویلکس است که لیزی کاپلان نقش این شخصیت را بر عهده دارد که این بازیگر بیشتر برای بازی در فیلم Cloverfield (کلاورفیلد) و فیلم Now You See Me 2 (اکنون مرا می‌بینی ۲) شناخته می‌شود. در طول تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی فصل دوم سریال کسل راک نیز هستیم که بار دیگر به این شهر مرموز باز می‌گردیم. تمرکز فصل دوم سریال کسل راک روی شخصیت آنی ویلکس از رمان Misery (میزری) اثر استیون کینگ است.

فصل دوم سریال کسل راک داستان اوج درگیری دو فرقه را دنبال می‌کند که پس از آشنایی با آنی ویلکس، پرستار شیطانی رمان کینگ که در کسل راک سرگردان شده و مورد حمله قرار گرفته، این اختلافات و درگیری به اوج خود خواهد رسید. لیزی کاپلان، السی فیشر، تیم رابینز، پاول اسپارکز، برخد عبدی، متیو آلن، جان هوگناکر، رابین ویگرت، سارا گدون، آلیسون رایت، گرگ گرانبرگ و یوسرا وارساما، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال کسل راک حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند فصل اول، ساخت فصل دوم سریال کسل راک نیز بر عهده داستین تامسون و سم شاو است و این دو نفر به‌همراه جی جی آبرامز، استن کینگ، بن استیون سون و لیز گولتزر، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در این سریال حضور دارند.

فصل دوم سریال کسل راک در ۱۰ قسمت تولید شده و قرار است در تاریخ ۲۳ اکتبر امسال (یکم آبان) که هفته هالووین است، از سرویس استریم Hulu منتشر شود.

بستن