تریلر شماره ۳ فیلم Dumbo با زیرنویس فارسی
دیزنی (Disney) تریلر جدیدی رو از فیلم Dumbo  و به کارگردانی Tim Burton منتشر شد. به گفته ی دیزنی، این فیلم لایو اکشن جدید، داستان کلاسیک این کاراکتر را گسترش می دهد. داستانی که در آن ٬٬تفاوت ها جشن گرفته می شوند، خانواده گرامی داشته می شود و رویاها به پرواز درمی آیند. این فیلم به ریشه های انیمیشن کلاسیک که در ۲۳ اکتبر ۱۹۴۱ اکران شد و اسکار بهترین موسیقی فیلم موزیکال را برد و نامزد بهترین آهنگ برای Baby Mine شده بود برمی گردد. حالا این بازسازی لایو اکشن با استفاده ی عالی از جلوه های ویژه هنرمندانه می خواهد داستان دامبو و بسیاری دیگر از همتایان چهارپایش را به تصویر بکشد.

مرتبط ← هر آنچه از لایو اکشن Dumbo آخرین اثر Tim Burton می دانیم

این فیلم به نویسندگی Ehren Kruger و با هنرنمایی Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green, Alan Arkin, Finley Hobbins و Nico Parker در تاریخ ۲۹ مارچ ۲۰۱۹ برابر با جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸ اکران خواهد شد.

و این هم خلاصه ی این فیلم زیبا:

فیلم لایو اکشن و ماجراجویانه ی Dumbo ساخته ی کارگردان رویاپرداز Tim Burton از روی انیمیشنی قدیمی به همین نام توسعه یافته است. داستانی که در آن تفاوت ها جشن گرفته می شوند، خانواده گرامی داشته می شود و رویاها به پرواز درمی آیند. صاحب سیرک Max Medici (با بازی Danny DeVito) از ستاره ی سابق Holt Farrier (با بازی Colin Farrell) و فرزندانش Milly (با بازی Nico Parker) و Joe (Finley Hobbins) می خواهد از یک فیل تازه متولد شده که گوش های بزرگش او را به سوژه خنده ای در این سیرک تبدیل کرده نگهداری کنند. اما وقتی آن ها می فهمند دامبو می تواند پرواز کند، سیرک بازگشتی شکوهمندانه دارد و افراد زیادی خواهان تصاحب سیرک می شوند از جمله V.A. Vandevere (با بازی Michael Keaton) که جانوران عجیب و غریب را برای کسب و کار جدید و بسیار بزرگش Dreamland به خدمت می گیرد. در آنجا دامبو به موفقیت های بزرگی در کنار همکارش در هنرهای پروازی Colette Marchant (با بازی Eva Green) دست می یابد، تا اینکه Holt می فهمد در زیر این پوسته ی زیبا و جذاب Dreamland رازهای تاریکی پنهان شده اند.

بستن