تریلر شماره ۲ فیلم Spider-Man: Far From Home با زیرنویس فارسی
طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، کمپانی Sony (سونی) دومین تریلر از فیلم موردانتظار Spider-Man: Far from Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) را منتشر کرد که ما اون رو با زیرنویس فارسی براتون آماده کردیم و در بالا می توانید آن را تماشا کنید.

اتفاقات فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه پس از رویداد فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) و فیلم Avengers: Endgame (انتقام جویان: پایان بازی) جریان خواهد داشت و دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) قرار است آخرین فیلم فاز سوم دنیای سینمایی مارول باشد.

در این فیلم بازیگرانی همچون تام هالند (Tom Holland)، جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal)، زندایا (Zendaya)، جیکوب باتالون (Jacob Batalon)، مریسا تومه (Marisa Tomei)، ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson)، کوبی اسمالدرز (Cobie Smulders)، مارتین استار (Martin Starr)، انگوری رایس (Angourie Rice) و جی.بی اسموو (JB Smoove) به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مانند قسمت اول، کارگردانی دنباله فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه نیز بر عهده جان واتس (Jon Watts)، بوده است و کریس مک‌کنا (Chris McKenna) و اریک سامرز (Erik Sommers) وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند.  فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه برای اکران در تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ برابر با ۱۴ تیر ۱۳۹۸ برنامه‌ریزی شده است.

 

بستن