تریلر شماره ۲ فیلم Jojo Rabbit
دومین تریلر فیلم پرستاره Jojo Rabbit منتشر شد ؛ فیلمی به کارگردانی تایکا ویتیتی (Taika Waititi) که قرار است تاریخ ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ برابر با ۲۶ مهر ۱۳۹۸ اکران شد. فیلم Jojo Rabbit قرار است در فستیوال فیلم تورنتو ۲۰۱۹ که از ۵ تا ۱۵ سپتامبر برابر با ۱۴ تا ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ برگزار می شود، نیز اکران شود.

داستان فیلم درباره‌ی یک پسر بچه ی بی‌دست‌وپای آلمانی (با بازی رومن گریفین دیویس (Roman Griffith Davis)) بوده که به تنهایی توسط مادرش (با بازی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson)) بزرگ شده و تنها همراهش، دوست خیالی او یعنی هیتلر (با بازی تایکا ویتیتی) است. میهن‌پرستی ساده‌لوحانه‌ی او، زمانی که یک دختر جوان (با بازی توماسین مک‌کنزی (Thomasin McKenzie)) را ملاقات می‌کند، آزمایش می‌شود و این دختر جهان‌بینی جوجو را گسترش می‌دهد و او را مجبور می‌سازد تا با بزرگ‌ترین ترس‌هایش روبه‌رو شود.

فیلم Jojo Rabbit توسط تایکا وایتیتی نوشته و کارگردانی می‌شود که از دیگر فیلم‌های این کارگردان می‌توان به Thor: Ragnarok (ثور: رگنوراک) و Hunt for the Wilderpeople (شکار انسان‌های سرگردان) اشاره کرد. این کارگردان نیوزیلندی قرار است در این فیلم با بازیگرانی از جمله اسکارلت جوهانسون، سم راکول (Sam Rockwell)، آلفی آلن (Alfie Allen)، ربل ویلسون (Rebel Wilson)، توماسین مک‌کنزی و استفن مرکانت (Stephen Merchant) کار کند و همچنین رومن گریفین دیویس را با اولین فیلمش در نقش جوجو به دنیای سینما معرفی کند.

بستن