تریلر سریال Survive – شماره ۲
سرویس موبایلی Quibi تریلر جدیدی از سریال Survive «بقا» با هنرنمایی ستاره سریال Game of Thrones «بازی تاج و تحت» سوفی ترنر (Sophie Turner) و ستاره سریال ۲۴ یعنی کوری هاکینز (Corey Hawkins) را منتشر کرد. سریال Survive داستان جین (با بازی ترنر) را دنبال می‌کند که هواپیمایش در کوهستان برفی سقوط کرده که پال (با بازی هاکینز) هم همراهش خواهد بود. این دو تنها نجات یافتگان این پرواز باید برای نجات جانشان تلاش کنند.

به گزارش آریامووی، در این تریلر ما اطلاعات بیشتری از کاراکتر جین نسبت به تریلر قبلی دریافت می کنیم. در این تریلر ما متوجه می شویم که جین با اختلال خودزنی و احتمالا اعتیاد دست و پنجه نرم می‌کند. چیز زیادی درباره کاراکتر پال نمی‌دانیم، جز اینکه به فرودگاه فرستاده شده تا از جین استقبال کرده و در هواپیما او را همراهی کند.. در این تریلر چیز دیگری که توجه مارا به خود جلب می کند، جلوه های ویژه بسیار زیبا است که نشان می دهد سرویس Quibi بودجه سنگینی برای این سریال اختصاص داده است.

شاید برایتان سوال پیش آمده که چرا سریال Survive شباهت خیلی زیادی به فیلم The Mountain Between Us «کوه میان ما» با بازی ادریس البا (Idris Elba) و کیت وینسلت (Kate Winslet) دارد. و این هم به این دلیل است که هم سریال Survive و هم فیلم The Mountain Between Us از یک رمان نوشته ی چارلز مارتین (Charles Martin) اقتباس شده اند.  رسانه استریمنیگ Quibi بزودی و برای موبایل راه اندازی می شود و سریالهایی ۱۵ دقیقه ای و کمتر منتشر خواهد کرد. سریال Survive در تاریخ ۶ آوریل (۱۸ فروردین) از سرویس موبایلی Quibi منتشر خواهد شد.

بستن