تریلر سریال Solar Opposites
به گزارش آریامووی، اولین تریلر از سریال انیمیشنی Solar Opposites منتشر شد که شما عزیزان می‌توانید این تریلر را در بالا تماشا نمایید. طرفداران سریال Rick and Morty «ریک و مورتی» می توانند به این سریال امیدوار باشند چرا که جاستین رویلند (Justin Roiland) به همراه مایک مک‌ماهان (Mike McMahan) سازنده های سریال Solar Opposites هستند. رویلند و مک ماهان پس از انتشار اولین تریلر از این سریال به هواداران خود گفتند:

«سریال Solar Opposites در راه است. ما در حال حاضر فقط می‌تونیم تریلری از این سریال رو بهتون نشون بدیم. اما کل فصل طی چند هفته منتشر خواهد شد. از خونه هاتون بیرون نرید که سالم و سلامت بمونید تا بتونید سریال رو ببینید و دوستش داشته باشید و به ما بگید نابغه.»

سریال Solar Opposites روایت‌گر داستان چهار فضایی است که از جهان نابود شده‌شان فرار می کنند و به آمریکا پناه می‌آورند. کوروو (با صداپیشگی جاستین رویلند) و یومیولاک (با صداپیشگی شان جیامبرونی (Sean Giambrone)) فقط آلودگی، مصرف‌گرایی و تنبلی انسان ها را می‌بینند در حالی که تری (با صداپیشگی توماس میدلدیچ (Thomas Middleditch)) و جسی (با صداپیشگی مری مک (Mary Mack)) عاشق تلویزیون، فست فود و وسایل سرگرمی هستند. ماموریت آنها مراقبت از مراقبت از ابرکامپیوتری به نام پوپا است.

در این سریال بازیگران زیادی از جمله تیفانی هدیش (Tiffany Haddish)، آلفرد مولینا (Alfred Molina) و کریستینا هندریکس (Christina Hendricks) در کنار خیلی های دیگر به عنوان صدا پیشه مهمان حضور دارند. رویلند، مک‌ماهان، جاش بایکل (JoshBycel) به همراه بخش تلویزیونی استودیو قرن بیستم تهیه کنندگان این سریال هستند. سریال Solar Opposites همچنین پیش از پخش فصل اول برای فصل دوم هم تمدید شده است و فصل اول آن در تاریخ ۸ مه (۱۹ اردیبهشت) از استریمینگ هولو منتشر خواهد شد.

بستن