اینجا هستید :
خانه ویدیو کلیپ تریلر سریال I Am the Night

تریلر سریال I Am the Night

شبکه ی TNT اولین تریلر مینی سریال I Am the Night را که در آینده نزدیک پخش خواهد شد منتشر کرد. نویسنده ی این درام ۶ قسمتی، Sam Sheridan است و Chris Pine در نقش یک عضو نیروی دریایی سابق که حالا به یک گزارشگر تبدیل شده بازی می کند که به دنبال این است با آشکار ساختن حقایق پشت پرده یک رسوایی در هالیوود که با ماجرای قاتل Black Dahlia نیز ارتباط دارد به رستگاری برسد. India Eisley نیز در نقش Fauna بازی می کند که در زمان تولدش در سال ۱۹۴۹ توسط مادرش رها شده است و پیگیری او برای پرده برداشتن از رازهای این اتفاق، او را به مسیر تاریک و خطرناکی سوق می دهد.

Patty Jenkins کارگردانی دو قسمت اول این سریال را بعد از ساخت بلاک باستر Wonder Woman برای کمپانی Warner Bros و قبل از کارگردانی دنباله آن فیلم یعنی Wonder Woman 1984 بر عهده داشته است. Jenkins با تلویزیون چندان غریبه نیست و پایلوت درخشانی را برای سریال The Killing شبکه AMC ساخته بود و حالا با سریال I Am the Night به ژانر هیجان انگیز بازگشته است.

TNT اخیرا مینی سریال The Alienist را معرفی کرده بود که نتایج مثبتی در پی داشت و به نظر می رسد I Am the Night نیز در ادامه ی همان مسیر باشد- یک داستان رازآلود جنایی با عوامل و بازیگرانی درجه یک. این سریال با تنها ۶ اپیزود احتمالا کار راحتی در جذب مخاطب خواهد داشت. TNT اخیرا بیانیه ای داده بود مبنی بر اینکه شبکه ی FX تنها شبکه کابلی با محتوای مینی سریال ها نیست. در عمل نیز حضور Jenkins و Pine در سریالی از این شبکه، ضربه مهلکی به رقبای TNT محسوب می شود.

سریال I Am the Night ژانویه ۲۰۱۹ در شبکه ی TNT پخش خواهد شد.

 i-am-the-night

 i-am-the-night

 i-am-the-nightدرباره نویسنده

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه