تریلر جدید فیلم The New Mutants با زیرنویس فارسی
طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، بالاخره تریلر جدیدی از فیلم کامیک بوکی The New Mutants «جهش یافته‌های جدید» منتشر شد که نشان می‌دهد این فیلم محصول فاکس بالاخره سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد. این فیلم به کارگردانی جاش بون (Josh Boone) در یک سازمان مخفی روایت می‌شود که جهش یافته‌های جوان در آنجا نگهداری می‌شوند، اما تازه متوجه شده‌اند چه قدرت‌هایی دارند.

فیلمبرداری این فیلم در سال ۲۰۱۷ انجام شد، زمانی که فاکس تصمیمات شجاعانه‌ای می‌گرفت و فیلم‌های ابرقهرمانی متفاوتی مثل Logan «لوگان» و Deadpool «ددپول» ساخت. اوضاع فیلم وقتی به هم ریخت که فاکس تاریخ اکران آن را از آوریل ۲۰۱۸ به فوریه ۲۰۱۹ تغییر داد تا فیلمبرداری‌های مجدد فیلم انجام شوند. آن ریشوت‌ها که قرار بود لحن ترسناک فیلم را تقویت کنند هرگز انجام نشدند و اکران فیلم دوباره به آگوست ۲۰۱۹ موکول شد. اما وقتی دیزنی شرکت فاکس را تصاحب کرد سرنوشت این اثر کامیک بوکی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

در این فیلم میسی ویلیامز (Maisie Williams)، آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy)، چارلی هیتون (Charlie Heaton)، هنری زاگا (Henry Zaga)، بلو هانت (Blu Hunt) و آلیس براگا (Alice Braga) حضور دارند. فیلم The New Mutants در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ (۱۵ اسفند) اکران خواهد شد.

بستن