تریلر انیمیشن The Willoughbys
شبکه نتفلیکس اولین تریلر رسمی انیمیشن The Willoughbys «خانواده ویلابی» را منتشر کرد. داستان انیمیشن The Willoughbys که اقتباسی از سری کتابی به همین نام نوشته لوئیس لوری (Lois Lowry) است داستان چهار کودک را روایت می‌کند که احساس می‌کنند خودشان بهتر می‌توانند خودشان را بزرگ کنند. برای همین پدر و مادر خودخواهشان را به تعطیلات خطرناکی می‌فرستند تا بتوانند به آزادی باب میلشان برسند. اما وقتی سر و کله پرستار بچه پیدا می‌شود نقشه آن‌ها به هم می‌ریزد.

فرم و استایل این انیمیشن بسیار شبیه به انیمیشن موفق Spider Man: Into the Spider-Verse «مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی» می‌باشد. کارگردانی انیمیشن The Willoughbys بر عهده کریس پرن (Kris Pearn) می‌باشد که کارگردانی انیمیشن Cloudy with a Chance of Meatballs 2 «ابری همراه با بارش کوفته قلقلی ۲» را هم در کارنامه دارد. به نظر می‌رسد انیمیشن The Willoughbys یکی از چندین انیمیشن اریجینالی است که نتفلیکس قصد دارد توسط واحد انیمیشنی تازه تاسیسش آن‌ها را بسازد. از آنجایی که انیمیشن Klaus «کلاوس» سال گذشته از این سرویس استریم منتشر شد و توانست موفقیت های زیادی هم کسب کند، می توانیم امیدوار باشیم انیمیشن The Willoughbys هم مورد توجه مخاطبان و منتقدین قرار بگیرد.

در انیمیشن The Willoughbys بازیگرانی همچون ویل فورته (Will Forte)، مایا رودولف (Maya Rudolph)، السیا کارا (Alessia Cara)، تری کروز (Terry Crews)، مارتین شورت (Martin Short)، جین کراکوفسکی (Jane Krakowski)، شان کالن (Sean Cullen) و ریکی جرویز (Ricky Gervais) به عنوان صداپیشه حضور دارند. انیمیشن The Willoughbys در تاریخ ۲۲ آپریل (۳ اردیبهشت) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

بستن