اولین تریلر فیلم The Farewell
طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، کمپانی A24 اولین تریلر فیلم The Farewell با بازی آکوافینا (Awkwafina) را منتشر کرد که براتون آماده کردیم و در بالا می توانید اون رو تماشا کنید…

در این فیلم که براساس یک دروغ واقعی ساخته شده، آکوافینا نقش یک زن جوان که در چین به دنیا آمده و در آمریکا بزرگ شده را بازی می‌کند که متوجه می‌شود مادربزرگش – که در کنار خانواده‌ی پرجمعیتش در چین زندگی می‌کند – به سرطان مبتلا شده است. اما خانواده‌اش به جای اینکه به مادربزرگ این خبر را اطلاع دهند، تصمیم گرفته‌اند این خبر را به عنوان راز نگه دارند، تا مطمئن شوند تا زمان مرگش شاد و خوشحال بماند. به بهانه‌ی یک مراسم عروسی، این خانواده دوباره در چین دور هم جمع می‌شوند تا با مادربزرگ خداحافظی کنند، اما شخصیت آکوافینا برای بروز ندادن ناراحتی خودش دچار مشکل می‌شود.

وظیفه کارگردانی این فیلم برعهده لولو وانگ (Lulu Wang) خواهد بود. در این فیلم بازیگران دیگری از جمله زی ما (Tzi Ma)، دیانا لین (Diana Lin)، ژائو شوژن (Zhao Shuzhen)، لو هونگ (Lu Hong) و جیانگ یونگبو (Jiang Yongbo) به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم The Farewell در تاریخ ۱۲ جولای ۲۰۱۹ برابر با ۲۱ تیر ۱۳۹۸ اکران خواهد شد.

 

بستن