اولین تریلر فیلم Rim of the World با زیرنویس فارسی
طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، شبکه Netflix (نتفلیکس) اولین تریلر از فیلم نوجوانانه کمدی، فانتزی Rim of the World (لبه فردا) را منتشر کرد که اون رو براتون آماده کردیم و در بالا می توانید آن را تماشا کنید…

اردوی تابستانی در لبه جهان تازه شروع شده، جایی که چهار نوجوان متفاوت – الکس، ژن ژن، داریوش و گابریل – متوجه می‌شوند مشکلات بزرگتری نسبت به یاد گرفتن قایقرانی و بالا رفتن از طناب دارند، چون بیگانه‌ها به زمین حمله کرده‌اند. در اردوگاهی که زمانی پر از آدم بود، به این بچه‌های تنها کلیدی سپرده می‌شود که راز متوقف کردن هجوم بیگانه‌ها را در خود دارد. بدون حضور افراد بزرگسال یا وسایل الکترونیکی برای مسیریابی، کاملا مشخص است آن‌ها باید چکار کنند: با هم همکاری کنند، به ترس‌هایشان غلبه کنند و دنیا را نجات دهند.

این فیلم به کارگردانی جوزف مک گلینی (McG) و نویسندگی زک استنتز (Zack Stentz) خواهد بود. همچنین در این فیلم بازیگرانی همچون زک گور (Jack Gore)، میا کچ (Miya Cech)، بنیامین فلورنس جونیور (Benjamin Flores Jr) و آلسیو اسکازوتو (Alessio Scalzotto) به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم Rim of the World در تاریخ ۲۴ مه ۲۰۱۹ برابر با ۳ خرداد ۱۳۹۸ از شبکه Netflix پخش خواهد شد.

 

بستن