اولین تریلر فیلم Cats
کمپانی فیلمسازی Universal Pictures اولین تریلر از Cats کاری از کارگردان برنده اسکار فیلم The King’s Speech یعنی Tom Hooper را منتشر کرد…

به گزارش آریامووی، فیلم Cats اقتباسی از نمایش موزیکال ساخته Andrew Lloyd Webber است که از حضور بازیگرانی چون Taylor Swift, Jennifer Hudson, James Corden و Ian McKellen بهره میبرد و Tom Hooper آن را را براساس فیلمنامه ای از Lee Hall کارگردانی کرده است.

Cats که اولین بار سال ۱۹۸۱ به نمایش درآمد، چهارمین نمایش پر اجرا در تئاتر Broadway بوده است. این نمایش براساس کتاب Old Possum’s Book of Practical Cats نوشته T. S. Eliot شامل شخصیت های دوست داشتنی Rum Tum Tugger, Mr. Mistoffelees, Macavity, Jennyanydots, Old Deuteronomy, Grizabella ,Skimbleshanks  در حال حاضر در شهربازی بزرگی اجرا می شود.

گربه های ژله ای فقط در یک شب خاص برای بازی بیرون می آیند، شب توپ ژله ای. آن ها یک به یک داستان هایی برای سرگرم کردن Old Deuteronomy، رهبر خردمند و نیک اندیش خود می گویند، و اوست که تصمیم می گیرد کدام یک از گربه ها به لایه ی Heaviside رفته و دوباره در زندگی جدیدی متولد شود.

کمپانی Working Title Films که قبلا در اقتباس موفق Les Miserables با Hooper همکاری داشت، تهیه کنندگی فیلم Cats را به همراه Lloyd Webber برعهده دارد.

[presstech_video src=”https://st-b.didestan.com/2019/07/19/15635112994919421/video-480.mp4″]

بستن