اولین تریلر سریال Watchmen با زیرنویس فارسی
طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، شبکه HBO اولین تیزر سریال موردانتظار Watchmen (نگهبانان) را منتشر کرد که ما اون رو با زیرنویس فارسی براتون آماده کردیم و در بالا می توانید این تیزر را تماشا کنید. این سریال توسط دیمن لیندلوف (Damon Lindelof) براساس کامیک بوک نوشته شده توسط آلن مور (Alan Moore) و دیو گیبون (Dave Gibbon) ساخته شده است.

Watchmen در دنیای متفاوتی که در آن با ابرقهرمان‌ها مثل افراد بی‌قانون برخورد می‌شود، قرار است از نوستالژی کامیک بوک اصلی بهره برده و در عین حال داستان جدیدی را روایت کند. Watchmen که ابتدا به عنوان یک مینی سری ۱۲ بخشی در سال ۱۹۸۶ منتشر شد، به یکی از داستان‌های محبوب آن دوران تبدیل شد. تمرکز داستان اصلی روی یک معمای قتل است که به توطئه‌ای بزرگ تبدیل می‌شود که درنهایت قرار است مرز بین قهرمان‌ها و شرورها را مشخص کند.

در سریال Watchmen بازیگرانی از جمله رجینا کینگ (Regina King)، جرمی آیرونز (Jeremy Irons)، دان جانسون (Don Johnson)، جین اسمارت (Jean Smart)، تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson)، یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II)، اندرو هاوارد (Andrew Howard)، تام میسون (Tom Mison)، فرانسیس فیشر (Frances Fisher)، جیکوب مینگ ترنت (Jacob Ming-Trent)، سارا ویکرز (Sara Vickers)، دیلان شامبینگ (Dylan Schombing)، جیمز وولک (James Wolk) و هونگ چائو (Hong Chau) به ایفای نقش پرداخته اند.

 

بستن