اولین تریلر سریال Elite
شبکه نتفلیکس (Netflix) تریلر سریال اریجینال جنایی جدید اسپانیایی زبانش به نام Elite را منتشر کرد. این سریال ماجرای سه کارگر کلاسی است که بورسیه ی تحصیلی سطح بالاترین دبیرستان اسپانیا یعنی  Las Encinas را دریافت می کنند. در حالی که آن ها در حال تفکر به موقعیت جدیدشان هستند یکی از همکلاسی هایشان می میرد و همه ی آن ها در معرض پرسش قرار می گیرند.

در Elite مدرسه Las Encinas خاص ترین مدرسه در کل کشور است جایی که Elite بچه هایش را برای تحصیل به آن جا می فرستد. سه کارگر کلاسی جوان پس از زلزله ای که مدرسه شان را تخریب کرد در اینجا پذیرفته شده اند. درگیری میان کسانی که همه چیز دارند و کسانی که چیزی برای از دست دادن ندارند یک طوفان کامل درست می کند که منجر به وقوع یک قتل می شود. چه کسی جرم را مرتکب شده است؟؟

در این سریال ستاره های سریال Casa de Papel (همان Money Heist) از جمله  María Pedraza, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Itzan Escamilla , Miguel Bernardeau, Arón Piper, Danna Paola ایفای نقش کرده اند.

Ramón Salazar و Dani de la Orden به عنوان کارگردانان این سریال در نظر گرفته شدند و تولید سریال نیز مشترکا توسط نتفلیکس و Zeta Ficción انجام شده است.

Elite دومین سریال اریجینال اسپانیایی زبان نتفلیکس پس از سریال Cable Girls که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد می باشد. Elite توسط Darío Madrona و Carlos Montero ساخته شده و فیلمنامه نیز مشترکا توسط همین دو نفر نوشته شده است.

سریال Elite در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۸ در شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

 

بستن