اولین تریلر از فیلم Rambo: Last Blood
طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، کمپانی Lionsgate (لاینزگیت) اولین تریلر رسمی از فیلم Rambo V: Last Blood (رمبو ۵: آخرین خون) را منتشر کرد که ما براتون آماده کردیم و در بالا می توانید این تریلر را تماشا کنید.

در این کلیپ زیر دو دقیقه‌ای، جان رامبو (با بازی سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone)) می‌گوید باید با گذشته‌اش در آخرین مبارزه‌اش مواجه شود. این تریلر با اکشن معمولی و رامبو برمی‌گردد. استالونه اولین بار نقش سرباز کهنه‌کار جنگ ویتنام را بازی کرد و سپس نقش سرباز نیروهای ویژه ارتش آمریکا را در فیلم First Blood ایفا کرد. این فیلم براساس رمان ۱۹۷۲ دیوید مورل (David Morrell) به همین اسم است. استالونه آخرین بار این شخصیت را در فیلم رامبو سال ۲۰۰۸ بازی کرد. فیلم Rambo V: Last Blood در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ برابر با ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ اکران خواهد شد.

هنگامی که دختر یکی از دوستانش ربوده می‌شود، رمبو به سرعت خود را به کشور مکزیک می‌رساند تا وی را نجات دهد اما ناگهان با بزرگ‌ترین خلافکاران مکزیک مواجه می‌شود و اینجاست که باید با آن‌ها مبارزه کرده و دختر را نجات دهد. کارگردانی این فیلم برعهده آدریان گرانبرگ (Adrian Grunberg) خواهد بود. در این فیلم بازیگرانی همچون سیلوستر استالونه، پاز وگا (Paz Vega)، آدریانا بارازا (Adriana Barraza)، یوت منیرال (Yvette Monreal)، سرجیو پریس منچتا (Sergio Peris-Mencheta)، اسکار جانادا (Óscar Jaenada) و خواکین کوسیو (Joaquín Cosío) با ایفای نقش خواهند پرداخت.

بستن