Servant 2019

سازنده :Tony Basgallop,

بازیگران : Lauren Ambrose ، Toby Kebbell ، Nell Tiger Free

ژانر : Drama, Horror, Thriller

1 Seasons
66
8.1
85%
x
رای دهید
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ادامه متن ... "شان" و "دوروتی ترنر" در داستان این مجموعه تازه بچه دار شده‌اند و برای مراقبت از فرزند خود یک پرستار را استخدام می‌کنند. با گذشت زمان مشخص می‌شود که بعضی چیزها آنطور که باید به نظر برسند، نیستند و پس از یک فاجعه غیرقابل توصیف باید به نظر برسند، نیستند و پس از یک فاجعه غیرقابل توصیف ازدواج این زوج دچار شکاف می شود و در این بین راه یک نیروی مرموز برای ورود به خانه آن‌ها باز می‌شود ...

نظرات کاربران

امتیاز کاربران

ارسال نظر
6.9
7 رای مثبت :
2 رای بی طرف :
0 رای منفی :

نطرات کاربران

  • فصل : 1
7
سریال رازآلود و دلهره آور محصول اپل تی وی پلاس، از نظر ساختاری جذاب و چشمگیر بوده. فیلمبرداری قدرتمند اثر، فضاسازی تاریک و موسیقی متن تاثیر گذار، حس ترس را در مخاطب ایجاد می کند. همچنین بازیگرها (مخصوصا چهار بازیگر نقش اصلی) اجرای کم نقصی ارائه داده اند. از نظر روایت داستانی تاحدودی پیچیده، نامفهوم، عجیب ولی درگیرکننده است. با اینکه اوایل ریتم سریال سریع بود ولی در ادامه کندتر و حوصله سربر شد اما در پرداخت شخصیتها و نمایش جزئیات عملکرد خوبی داشت. از نکات قوت و جذاب سریال هم قسمتهای آشپزی بود که همزمان تهوع آور و اشتهاآور بودند و متناسب با فضای سریال. بنظرم سریال باید در یک فصل تمام میشد و توانایی کشش بیشتر از این را ندارد. در کل ارزش یک بار دیدن را داشت.
  • فصل : 1
7
امروز سریال Servant رو تموم کردم بعد از 7 قسمت بالاخره اومد به برخی سوال ها جواب داد ولی باز سوال های بی جواب زیاد مونده که در فصل بعد امیدوارم جواب بده،سریال پتانسیل خیلی خوبی داره واسه عالی بودن، سریال داستانی گنگ و دلهره آوری داره و به نظرم فصل اولش خوب بود.
  • فصل : 1
8
بالاخره بعداز ۸قسمت کند و خسته کننده در دو قسمت اخر سریال ریتم خوبی گرفت و اطلاعات ارایه شده تو قسمتهای قبل رو بهم چسبوند و فهم تازه ای از سریال رو بهمون داد .بازیها خوب بود انصافا و تنها ایرادی داستان داشت همین کند بودن ارائه نقاط کلیدیه داستان بود که اونم تو این دوقسمت تا حدودی اکثر حفره ها رو پر کرد و درک کاملی در حد فصل اول ارائه داد. منکه با دبدن ابن قسمت اخر نظرم در مورد سریال عوض شد و به قولی جایزه صبر منو داد .انصافا سریال تو این دوقسمت اخر جان تازه ای گرفت و بیننده هارو مستاق فصلهای بعدی .
  • فصل : 1
  • اپیزود : 9
7
همچنان روند کند و گنگ داستان ادامه دار و برای من دیگه داره خسته کننده میشه یک سری حقایق داره بیان میشه بالاخره ولی دیگه بنظرم اون مرز گنگ بودن باید تا الان شکسته میشد تا هیجان جدیدی اضافه شه اما مثل اینکه روند نمیخواد تغییری کنه هنوزم فرصت هست تا این سریال سریع روندشو تغییر بده و بیننده رو حفظ کنه وگرنه به زودی ریزش بیننده خواهد داشت.
  • فصل : 1
  • اپیزود : 8
7
تا به اینجا سریال من رو به خودش وفادار نگه داشت که ببینمش،فضای سریال بسیار رازآلوده و همین دلیل کشش سریاله در صورتیکه ما هنوز دلیل هیچکدومش رو صریحا نمیدونیم و این با توجه به جلو رفتن سریال بنظرم آزار دهندست سریال در کل دارای پتانسیل بسیار خوبی هست تا ما رو با داستانی جالب غافلگیر کنه و خودشو بین مخاطبین تثبیت باز هم امیدوارم دلایل این اتفاقات رازآلود کلیشه‌ای یا پیش پا افتاده نباشه و این نبوغ فعلی ادامه پیدا کنه.
  • فصل : 1
  • اپیزود : 8
7
خوب همون طور که همیشه گفتم این سریال خیلی خیلی سوال ایجاد میکنه و به هیچکدومش هم نمیپردازه، دیگه بماند شخصیت پردازی بد سریال ، اما خوب سریال حداقل ۶ و حداکثر ۱۰ فصل داره و وقت کافی رو داره تا به این سوالات جواب بده.و اما بنده دیگه کم کم دارم از این سریال نا امید میشم.سریال با اینکه در ژانر تریلر (دلهره آور) هست ، حتی یک ذره هم نمیتونه بیننده رو بترسونه.ترس های سریال طوریه که بیننده باهاش میخنده.مثلا این قسمت تمرکز داشت، بر روی شخصیت جولیان. و اتفاقاتی که براش افتاد واقعا به جای ترس، منو میخندوند.بازیگرا اکثرا سرد و بی روح بازی میکنن ولی پتانسیل اینو دارن بهتر شن.موسیقی سریال هم اصلا برای چنین سریالی جالب نیست.توازن شات های عریض و کلوزآپ تو فیلمبرداری به چشم میاد.در کل با توجه به حرف سازندگان که سریال فصل های زیادی داره بنظرم فعلا دست نگه دارید برای شروع سریال‌. ببینید در آینده این سریال چه عملکردی خواهد داشت.من خودم به این سریال در آینده خیلی امید دارم.
7
فصل اول سریال servant تا اپیزود ۷...سریال فضای خوفناک و ترسناکی رو میخواد ارائه بده ولی توش ناکامه . میخواد قصه نرسناکی رو بگه ولی تا اللن که ۷قسمت گذشته نتونسته تو ژانر ترس یا درام قرار بگیره . کلا تکلیف انگار مشخص نیست . شخصیتها نصفه و نیمه معرفی شدن . داستان بچه هه نصفه کاره اس . کلا اگه قرار باشه از یه سریال تو فصل اول ۷ قسمت بگذره باید اطالاعات بیشتری ارائه بشه . فضای سریال از قسمت اول خوب شروع میشه ولی در ادامه اون ریتم تز بین میره و کلا شخصیتها دو هم میچرخن و اطلاعاتی درز پیدا نمیکنه.منکه خوشم نیومد و اگه کسی نبینه هم چیز خاصی از دست نمیده ..بازیگرا تلاش میکنن خوب بازی کنن ولی نمیتونن احساس منتقل کنن البته به نظر من .البته که شاید تو شاید تو یک قسمت باقیمانده بعتر بشه و از این زیتم دربیاد . سریالهای اپل معمولا تا الان که ۸ قسمتی بودن .
6
سریال هرچقدر میره جلوتر عجیب تر میشه و هر اپیزود که اومده جواب هیچ سوالی داده نشده و این ممکنه به سریال ضربه بزنه.
6
قسمت 5 سریال جدید اپل Servant....کارگردان قسمت اول این سریال شیمالان بود.بعد از قسمت اول سریال کمی افت کرد و کسل کننده شد،در نتیجه میشه تاثیر کارگردانی شیمالان رو درک کرد،(البته شیمالان تهیه کننده اجرایی سریاله).قسمت پنجم بهتر شد از هر لحاظ.هیجان این قسمت خیلی بالا رفته بود.البته یه مشکلی که داره ، سوالات زیادی برای بیننده مطرح میشه تو این سریال اما زیاد بهش نمیپردازن و حتی گنگ ترشم میکنن.در کل این سریال میتونه خیلی بهتر شه در آینده.گفتن حداقل ۶ فصل و حداکثر ۱۰ فصل داره.

نقد منتقدین

امتیاز منتقدین

-
رای مثبت :
رای بی طرف :
رای منفی :

نظرات منتقدین

در حال حاضر نقدی وجود ندارد.

کارگردان : Tony Basgallop,

تهیه کننده : -

نویسنده : Tony Basgallop

عامل نقش
Lauren Ambrose Dorothy Turner
Toby Kebbell Sean Turner
Nell Tiger Free Leanne Grayson
Rupert Grint Julian Pearce