اخبار روز فیلمها

حضور Ben Affleck در فیلم The Batman ـه Matt Reeves بدلیل جوان بودن بتمن احتمالا منتفی است

برای آنهایی که همچنان امیدوار بودند که Ben Affleck  را یکبار دیگر در The Batman ببینند خبرهایی بدی داریم. نه تنها نسخه نهایی فیلم نامه کارگردان و نویسنده  Matt Reeves درباره بتمن جوان خواهد بود، کمپانی  Warner Bros.  هم از طرفی قرار است بر پروژه های DC تمرکز کند و به غیر از این، خود Affleck  هم پروژه های مختلفی را برای فیلم برداری دارد و در هفته های آینده هم بسیار درگیر آنها خواهد بود.

به گزارش آریافیلم ، به خاطر تغییرات مدیریتی که در کمپانی DC اتفاق افتاد به نظر می رسد که پروژه ساخت  The Batman  بیشتر تبدیل به یک موضوع حاشیه ای شده است. هنوز این امر به طور رسمی تایید نشده است ولی اگر قرار است که Reeves  بر یک بتمن جوان تمرکز کند بسیار بعید است که Affleck   بتواند مجددا در آن فیلم بازی کند. شاید شانس حضور او در یک فیلم بتمنی برای دنباله فیلم Justice League  محصول کمپانی Warner Bros. محقق شود اما این موضوع هم با اما و ‌اگرهایی روبه‌روست.

مسلما همه اینها نوعی بلاتکلیفی را به همراه خواهد داشت. درست است که درک Affleck  از کاراکتر Bruce Wayne  و بازی او درBatman v Superman: Dawn of Justice   دوست داشتنی بود ولی آنچه که حتمی است این است که  Warner Bros. در سال های پیش رو بیشتر بر فیلم های ابرقهرمانی DC متمرکز خواهد شد و به نظر می رسد که  اولین قربانی این ماجرا Affleck   باشد.

البته به نظر می رسد که این موضوع برای خود Affleck  خوب بوده باشد چرا که او حسابی درگیر پروژه ای دیگر است. او در حال حاضر در فیلم Triple Frontier به کارگردانی و نویسندگی J.C. Chandor  حضور دارد و با ستارگانی مانند Charlie Hunnam، Oscar Isaac، Garrett Hedlund  و Pedro Pascal  همبازی است. همچنین احتمال می رود که او در اقتباس Christopher Keyser از رمان جنایی/رازآلود Witness for the Prosecution باز ی و کارگردانی کند. از سوی دیگر، این احتمال هم وجود دارد که او به دنباله فیلم The Accountant ملحق شود. Affleck  اخیرا اعلام کرده است که با کارگردان فیلم The Accountant یعنی Gavin O’Connor  برای یک درام ورزشی به اسم The Has-Been همکاری خواهد کرد.

The Batman

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن