Wild Tales 2014

کارگردان : Damián Szifron

بازیگران : Ricardo Darín ، Leonardo Sbaraglia ، Érica Rivas

ژانر : Comedy, Drama, Thriller

77/100
8.1/155,782
94%
x
رای دهید
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ادامه متن ... نابرابری، بی عدالتی و درخواستهای دنیا ما برای خیلیها استرس و افسردگی به همراه دارد. در این میان برخی از آنها دست به کارهای عجیبی می زنند. فیلم داستان این انسانهاست. انسانهایی که در برابر رویایی با حقیقت آسیب پذیر بوده و ناگهان که در برابر رویایی با حقیقت آسیب پذیر بوده و ناگهان دست به کارهایی غیر قابل پیشبینی می زنند...

نظرات کاربران

امتیاز کاربران

ارسال نظر
8.7
3 رای مثبت :
0 رای بی طرف :
0 رای منفی :

نطرات کاربران

8
نکته عطف و جالب در اثر پر هیجان و جنجالی " داستان های وحشی " این است که هسته مرکزی تمام آن خرده قصه ها در باب زیر پا گذاشتن عقل و متوسل شدن به غرایز ها بدون محدودیت است . اثری سرگرم کننده در مکاشفه خشم و نفرت و انتقام که در قالب یک فیلم دو ساعته به خوبی جمع شده است و در میان آن شش قصه ای که فیلم روایت می کند داستان مراسم عروسی با بازی کنترل شده و بسیار خوب اریکا ریواس به عنوان یک اندینگ و اختتامیه عجیب و غریب برایم جذاب تر بود .
9
چه عاقبتی در انتظار است اگر جلوی خشم خود را نگیریم. این فیلم اسپانیایی که حقیقتا جزو بهترین ساخته های این کشور است در 6 بخش به همین موضوع میپردازه هر بخش با بازیگران و داستانی متفاوت. از غافلگیری در هواپیما گرفته تا آشوب در جشن عروسی. داستانها بسیار گیرا هستند و بعد تموم شدن هر کدوم میشه روشون تامل کرد .سطح بازیها هم در سطح خوبی و بعضا عالی (مانند بخش ششم) بودن .به شخصه از بخش های سوم و چهارم و ششم بیشتر خوش اومد . جزو فیلمایی که تماشاش واجبه.
9
این فیلم آرژانتینی ساخته دامین زیفرون در سال 2015 یکی از نامزدهای اسکار در بخش بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان بود و متشکل از 6 اپیزود مختلف است.در این فیلم که میتونم بگم یکی از بهترین فیلمهایی بود که چند وقت اخیر دیدم شاهد یه فیلم جنایی با رگه های کمدی سیاه بودم که به خوبی انتقام،تنفر،حماقت ،طمع و حسادت رو نشون میداد.داستان از 6 اپیزود مختلف با بازیگران مجزا تشکیل شده بود که تو همشون رگه هایی از خشم و انتقام رو میشد دید این فیلم آموزنده نشون میده که حتی یه لحظه خشم بی مورد انسانها چه لطمه های جبران ناپذیری رو میتونه داشته باشه.گاهی وقتها مثله اپیزود دوم و اون حس انتقام گارسون از فردی که مسبب مرگ پدرش شده بود و حماقت همکارش حتی خنده دار بود که چجوری میتونه یه انسان انقدر احمق باشه.تو یکی از دیگر اپیزودها کارگردان به سیستم اداری غلط دولتی انتقاد وارد میکرد که چجوری ممکنه باعث خشم و انتقام یه فرد از همین سیستم گردد.تمامی داستانها بسیار پرتعلیق سرراست و بدون سکانس اضافی هستن .البته اپیزود اول رو بنظرم میتونست یه مقدار طولانی تر بکنه و زمان 7،8 دقیقه ای واسش خیلی کم بود اما همین اپیزود کوتاه شروع گر خوبی بود.در پایان دیدن این فیلم زیبا رو به تمامی دوستان توصیه میکنم.

نقد منتقدین

امتیاز منتقدین

-
رای مثبت :
رای بی طرف :
رای منفی :

نظرات منتقدین

در حال حاضر نقدی وجود ندارد.
در حال حاضر نقدی وجود ندارد.

کارگردان : Damián Szifron

تهیه کننده : Hugo Sigman

نویسنده : Germán Servidio (collaborating writer), Damián Szifron

عامل نقش
Ricardo Darín Simon Fisher (segmento "Bombita")
Leonardo Sbaraglia Diego (segmento "El más fuerte")
Érica Rivas Romina (segmento "Hasta que la muerte nos separe")
Oscar Martínez Mauricio (segmento "La propuesta")
Rita Cortese Cocinera (segmento "Las ratas")
Julieta Zylberberg Moza (segmento "Las ratas")
Darío Grandinetti Salgado (segmento "Pasternak")
María Marull Isabel (segmento "Pasternak")
Mónica Villa Profesora Leguizamón (segmento "Pasternak")
César Bordón Cuenca (segmento "Las ratas")