Teen Spirit 2019

کارگردان :Max Minghella

بازیگران : Elle Fanning, Agnieszka Grochowska, Archie Madekwe

ژانر : درام ، موزیکال

57
6.2 / 5,375
73%
x
رای دهید
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ادامه متن ... ال فانینگ (Elle Fanning) دختر انگلیسی ۱۷ ساله ای است که با مادر لهستانی مهاجرش (با بازی آگنیه‌شکا گروخوفسکا (Agnieszka Grochowska)) در مزرعه ای در جزیره وایت زندگی می کند و به شدت عاشق موسیقی پاپ است. او در آیپدش به موسیقی پاپ گوش می دهد، در موسیقی پاپ است. او در آیپدش به موسیقی پاپ گوش می دهد، در یک میخانه دنج به همراهی پیانو ترانه می خواند، و وقتی مقامات مسابقه‌ای شبیه امریکن آیدل (American Idol) به نام Teen Spirit به جزیره آمده و دنبال مسابقه دهنده می گردند، Violet سریعا داوطلب می شود. او به دنبال شهرت، جذابیت و شانسی برای فرار از زندگی معمولی و گمنامش است.

نظرات کاربران

امتیاز کاربران

ارسال نظر
-
0 رای مثبت :
0 رای بی طرف :
0 رای منفی :

نطرات کاربران

در حال حاضر نظری وجود ندارد.

نقد منتقدین

امتیاز منتقدین

55
0 رای مثبت :
2 رای بی طرف :
0 رای منفی :

نظرات منتقدین

50
فیلم Teen Spirit فیلمی امروزی درباره موسیقی پاپ و کسانی است که آن را به عنوان یک رویای مهیج به حساب می آورند. Violet با بازی ال فانینگ (Elle Fanning) دختر انگلیسی ۱۷ ساله ای است که با مادر لهستانی مهاجرش (با بازی آگنیه‌شکا گروخوفسکا (Agnieszka Grochowska)) در مزرعه ای در جزیره وایت زندگی می کند و به شدت عاشق موسیقی پاپ است. او در آیپدش به موسیقی پاپ گوش می دهد، در یک میخانه دنج به همراهی پیانو ترانه می خواند، و وقتی مقامات مسابقه‌ای شبیه امریکن آیدل (American Idol) به نام Teen Spirit به جزیره آمده و دنبال مسابقه دهنده می گردند، Violet سریعا داوطلب می شود. او به دنبال شهرت، جذابیت و شانسی برای فرار از زندگی معمولی و گمنامش است. این فیلم یک فانتزی سیندرلایی برای دوره ستاره شدن جهانی است، و شامل ترانه ای EDM (موسیقی رقص الکتریکی) می شود، اما همچنین جایی برای ترانه های لذت بخشی مثل Lights و Flashdance…What a Feeling از الی گولدینگ (Ellie Goulding) باز می کند.
60
نه خیر! گوش این کارگردان‌های به ظاهر جوان به این چیزها بدهکار نیست. اگرچه تِرَک «حس مرا نکش» در فیلم وجود دارد و کارگردان جوان «روح جوانی» طبیعتا باید به این نکته‌ توجه می‌کرد که این حس و حال همه چیز هر فیلم و هر اثر هنری است؛ اما او به بهترین شکل ممکن و به طرزی باورنکردنی قادر می‌شود حس و حال فیلم را هیچ کند، بکشد و بی‌اینکه حتی برایش مرثیه‌ای بخواند، زنده به گورش کند! فیلم حقیقتا پر است از لحظاتی که می‌توانستند خوب و سرزنده در بیایند، اما حیف که فیلم‌نامه نویس هم با کارگردان هم‌دست است. هر دو به شکلی خام‌ دستانه، زشت و بسیار سطحی‌ با شخصیت‌هایشان مواجه می‌شوند، و در عوض آنکه آنها را در آغوش خویش کشند – چنانکه هر هنرمندی چنین می‌کند – هم از خود و هم از ما دور کرده و به یک سری موارد ناچیز از قبیل نورپاشی‌ها، یک دوربین مضحک و البته چند خاطره‌ی بچگی متوسل می‌شوند.
در حال حاضر نقدی وجود ندارد.

کارگردان : Max Minghella

تهیه کننده : Jamie Bell

نویسنده : Max Minghella

عامل نقش
Elle Fanning Violet
Agnieszka Grochowska Marla
Archie Madekwe Luke
Zlatko Buric Vlad
Millie Brady Anastasia

نقد و بررسی فیلم Teen Spirit: مسابقه خوانندگی با حضور ال فانینگ (Elle Fanning)

Teen Spirit فیلمی امروزی درباره موسیقی پاپ و کسانی است که آن را به عنوان یک رویای مهیج به حساب می آورند. Violet با بازی ال فانینگ (Elle Fanning) دختر انگلیسی ۱۷ ساله ای است که با مادر لهستانی مهاجرش (با بازی آگنیه‌شکا گروخوفسکا (Agnieszka Grochowska)) در مزرعه ای در جزیره وایت زندگی می کند …

۱۳۹۷-۰۶-۲۴ تعداد بازدید :2317 مشاهده خبر