Shazam 2019

کارگردان : David F. Sandberg

بازیگران : Zachary Levi, Mark Strong, Asher Angel

ژانر : Action, Adventure, Comedy

70
7.1 / 189,251
90%
x
رای دهید
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ادامه متن ... بیلی بتسون (با بازی اشر انجل (Asher Angel)) از بچگی از یک یتیم‌خانه به یتیم‌خانه‌ای دیگر فرار کرده تا مادر واقعی خودش را پیدا کند. او در آخرین یتیم‌خانه‌ای هم که در آن حضور دارد خوشحال نیست و به دنبال راه فرار است تا اینکه توسط جادوگر دارد خوشحال نیست و به دنبال راه فرار است تا اینکه توسط جادوگر شزم (جایمون هانسو (Djimon Hounsou)) به بُعد دیگری فراخوانده می‌شود. حالا بیشتر از هر زمان دیگری به یک قهرمان نیاز است چون دکتر تادئوس سیوانا (با بازی مارک استرانگ (Mark Strong)) که کل عمرش به دنبال قدرت شزم بوده دوباره ظهور کرده، اما حالا قدرت ۷ گناه مرگبار را همراه خودش دارد، که نسخه‌ی واقعی گناه‌های کاتولیک هستند که به او قدرت‌های ابرقهرمانی می‌دهند. بیلی بی‌خبر از ماجرایی که درگیر آن شده، قدرتی که جادوگر به او می‌دهد را قبول می‌کند، و وقتی بیلی کلمه‌ی «شزم» را می‌گوید به بزرگسالی (با بازی لی‌وای) با قدرت‌های ابرقهرمانی شامل رعد و برق، قدرت بدنی زیاد، سرعت زیاد، و چیزهای دیگر تبدیل می‌شود. اما همانطور که طرفداران ژانر ابرقهرمانی می‌دانند، قدرت زیاد مسئولیت زیاد به همراه دارد، که برای پسری ۱۴ساله کاملا ترسناک است.

نظرات کاربران

امتیاز کاربران

ارسال نظر
6.0
11 رای مثبت :
15 رای بی طرف :
2 رای منفی :

نطرات کاربران

7
فیلم #Shazam فیلم فان و متفاوتی بود توی ژانر فیلمهای کامیک , سرگرم کننده ولی گاهی حوصله سر بر. جاهای که کاراکتر شزم حضور داشت به شدت جذاب و لذت بخش بود,. انتظار ورودش به فیلم رو خیلی زودتر داشتم.
7
درکل فیلم سرگرم کنندیه شاید واسه یه آخر هفته بد نباشه.بشدت بازی شخصیت شزم تو بزرگسالی رودوسداشتم انگار واقعایه نوجون با اندام و جسه ی یه بزرگسال .اما در کل این تم هفت گناه کبیره بهتر بود اصلا بهش پرداخته نشه یا اگه میارنش توفیلم لاقل یه اشاره ای بهش بشه .میخوام نظر کلی تری بدم من تو این فیلم بین شخصیت مثبت و منفی هیچ تفاوتی ندیدم راسیتش.شخصیت خوب داستان تو یه قسمتی از فیلم باعث میشه یه اتوبوس چپ کنه و کلی شهر بهم بریزه و خودش جون اون افراد رو نجات میده. شخصیت بد داستانم بکسی کاری نداره اصن . عامل شرارتش همون شزمه انگا اگه شزم نبود اصلا بدی هم نبود.قدرتشو مثلا از نیروهای هفت گانه پلیدی میگیره ولی هیچی به هیچی.بیشتر هفتا شخصیت کارتونی کریه المنظر نشون داده میشه توفیلم که اول فیلم خیلی زیادی از حد بزرگ نشونشون میده کارگردان ولی اواسط فیلم مجبور میشه واسه اینکه با شخصیت های قهرمانش بالانس باشه دیگه اون عظمت اول رو نداشته باشن بیشتر شبیه کارتون اسباب بازی ها شدن دیگه نه نماد هفت گناه. هرچی بذهنم رسید گفتم
7
یلم Shazem جدیدترین فیلم DCکه در اصل قرار بود ژانر کمدی رو به ابرقهرمانی اضافه کنه و به نوعی تفاوتی که dead Poolایجاد کرد و به موفقیت خوبیم رسید Dcتکرار کنه. اما بنظرم کاملا ناموفق بودن چون فیلمی کاملا بچه گونه بود و شخصیتی ایجاد کردن که انگار کل Avengersدر قالب یک بچه ۱۲ ۱۳ساله باشه فیلم قبلی این کمپانی Aquaman اونقدری خوب و با کیفیت ساخته شده بود که حتی مالک Marvelبعد از دیدن این فیلم به تمجید پرداخت . با اینکه دو سه صحنه خندوند ولی داستانش اونچنان واسم مهیج نبود که کل فیلمو یه جا ببینم امتیاز من خوشبینانه ۷ ببخشید سرتونم درد آوردم
7
درست است،شزم فیلم ابر قهرمان جدید دی سی به نوعی کودک دوست ترین فیلم دنیای DC که معجونی ازسرگرمی و نشاط و خنده در سر تا سر فیلم است، اثری که با یک نگاه احساسی و طنز گونه زندگی فرزندان یتیم را نشانه می گیرد. اگر شزم را بتوانیم یک اثر خوب در نظر بگیریم آن هم به دلیل تیم بازیگری جوان و جذاب و خوب آن است و هر زمانی که بیلی بتسون نام شزم را فریاد می زند که قطعا جذاب ترین سکانس های فیلم متعلق به همین زمان است یک مرد بزرگسال با لباس قرمز و شنلی ظاهر میشود و این جاست که تم بامزگی فیلم بیشتر از هر لحظه دیگری بیشتر می شود. زکری لیوای در نقش شزم حکم رایان رینولدز در نقش ددپول را دارد؛یک شخصیت فان و جالب که به خوبی آن را به نمایش میگذارد.شاید بزرگ ترین مشکل فیلم عدم تعادل در شخصیت های دو نسخه نوجوان و بزرگسال بیلی بتسون باشد؛اول شخصیت نوجوانی با خلق و خوی افسرده و نه چندان شاداب و دوم شخصیت بزرگسال بتسون که گویا ذهنیت خرابکارانه و طنز ددپول به آن اضافه شده که این یکم عجیب است .دیوید اف سندنبرگ کارگردان فیلم ترسناک معروف " آنابل : آفرینش در خلق سکانس های شاد و بامزه خوب عمل کرده اما گاهی هم به ذات اصلی کارگردانی خودش برگشته و دقایقی از فیلم را با حالتی تاریک و خشن پر کرده است . اصلی ترین مشکلات فیلم باز هم ناتوانی دی سی در خلق یک ویلن و شرور مناسب است ، دکتر سیوانا از لحاظ شخصیت پردازی ضعف های زیادی دارد و نگاه فیلم به گذشته زندگی او دچار حفره هایی در فیلمنامه می باشد. اکشن فیلم نسبت به افتضاحی چون لیگ عدالت پیشرفت خوبی داشته اما باز هم شاهد یک اکشن خلاقانه و تازه نیستیم . شزم لحظات مفرح و شیرینی زیادی دارد که چه مخاطب کودک تا بزرگسال را راضی نگه خواهد داشت و میتوان شزم را می توان بالاخره یک اثر قابل قبول و خوب در ژانر ابرقهرمانی مخصوصا در دنیای آشفته دی سی بدانیم . شزم یک فیلم سرگرم کننده یکبار مصرف است که گویا پیشرفتی کوچک برای دنیای حال حاضر دی سی به شمار می رود.
7
در کل زمان فیلم این در فکرم بود که چرا از پتانسیل این فیلم استفاده نشده و به یک فیلم فراموش شدنی و بد تبدیل شده. خب اولین چیز فیلم نامه‌ی بد شزم است، یعنی هر چه بازی بازیگر شزم به دلم نشسته بود ، فیلم نامه روی عصاب بود. هر چه فیلم بیشتر به جلو میرفت و به لحظات پایانی اش نزدیک میشد ، من بیشتر به حال فیلم میسوختم ، چون با توجه به تریلری که از فیلم دیدم انتظارم از فیلم خیلی بالا رفت و باعث شد که من فکر کنم که قرار است با یک فیلم رده بالا و عالی طرف باشیم ، اما نه، امید هایم تو خالی از اب درامد. یعنی هر چه فکر میکردم قرار است با فیلمی مثل ددپول طرف باشیم ، نه ، شزم حتی به نزدیکی های او هم نمیرسد. نکته بعدی این است که فیلم زیاد کمدی نیست و ادم زیاد با ان لذت نمی برد ، درست است که در بعضی سکانس ادم را به خنده می اندازد اما در بقیه فیلم نه . یکی دیگر از چیز های روی اعصاب شزم ، هماهنگ نبودن بازیگر شزم و پسر بچه‌ای است که به ان تبدیل می شود بود ، چون هر وقت شزم میشد انگار با ادم دیگری طرف میشدم ، ولی بازی خود شزم به دلم نشست و میشد فیلم را تحمل کرد. خب از بدی هایش گذشته شزم فیلمی خوش ساخت است که میتوان ان را دید و از ان لذت برد به شرطی که چشمهایتان را به مشکلات ان ببندید . در اخر اینکه به نظرم این فیلم نامه‌ی شزم است که به ان ضربه مهلکی زده و باعث شده به فیلم بدی تبدیل شود. نمیدانم که فیلم را توصیه کنم به دیدنش یا نه ، اگر از طرفداران مارول و دی سی هستید شزم را ببینید در غیر اینصورت فیلم چیز زیادی برای شما نخواهد داشت به جز چند سکانس کمدی.
8
آخرین اثر دنیای ابرقهرمانی دی سی به نام شزم اینبار خارج از عرف آثار ابرقهرمانی دی سی به یه شخصیت ابرقهرمان طنز میپرداخت داستان شروع خوبی داره و روی شخصیت اصلی داستان و تبدیل شدنش به شزم خوب کار شده بود .داستان همونجور که از قبل مشخص بود قرار بود با یه شخصیت طنز طرف باشیم و مثله یه سری از فیلمای مارول نیومن یهو شخصیت طرف رو عوض کنن که جدی بود و به طنز تبدیل شده باشه. شزم شوخیهای بامزه ای داره و بازیگر فیلم زاکاری لوی بخوبی تونسته بود این نقش رو ایفا کنه اما بنظرم اگه درجه سنی فیلم رو مثل ددپول به بزرگسال تغییر میدادن و غلظت شوخیها رو بیشتر میکردن میتونست جالبتر بشه. یکی از ضعفهای فیلم شخصیت منفی داستان بود که خب خوب پرداخته نشده بود.شخصیت پردازی کلا رو هوا بود و مهمتر اینکه مشخص نبود دنبال چی هست و چرا میخواست شزم رو از بین ببره.انتهای فیلم هم میتونست بهتر باشه. در کل بعد از چند تا ابرقهرمانی ضعیف بخصوص کاپیتان مارول شاهد یه اثر کمیک بودم که ارزش وقت گزاشتن رو داشت.
8
اول از همه یک نکته بگویم،جالب است الان فهمیدم که کارگردان فیلم شزم هم بخاطر ساخت فیلم های ترسناک شهرت دارد!(دیوید اف. سندبرگ)بله مانند فیلم آکوامن که کارگردانش جیمز وان بود،و او هم شهرت خود را بخاطر فیلم های ترسناک که ساخته است به دست آورده بود.و برویم سراغ نقد فیلم شزم... اولین نکته مثبت فیلم که توجه ام رو جلب کرد بازیگر خوب شزم بود(زکری لی‌وای)که واقعا نقشش را عالی بازی کرده است.(ایکاش یه بازیگری مثل ایشان گیر مارول هم برای نقش کاپیتان مارول میامد).اما مشکلی که وجود داشت بیلی بتسون ۱۴ ساله بود.یعنی انگار نه انگار بیلی همان شزم هست.بنظرم کاملا شخصیت متفاوتی داشتند که واقعا یکی از نکات منفی فیلم است.اما نکته منفی اصلی فیلمنامه بسیار ضعیف فیلم بود که امیدوارم در قسمت های بعدی شزم اصلاح شود.(اگر بخاطر فیلمنامه نبود بدون شک از آکوامن هم بهتر از آب در میامد)نکته قوت دیگر فیلم،بازی خوب خبیث فیلم یعنی تادئوس سیوانا که نقشش را مارک استرانگ ایفا میکند هست که کاملا خوب به آن پرداخته شده و کاملا میتوانم بگویم بهترین شروری است که در دنیای سینمایی دی سی بوده است.در کل این رو بگویم که نمیشود عیبی از بازیگران فیلم گرفت چون واقعا عالی نقش خود را بازی کردند.جلوه های ویژه و طراحی صحنه منحصر به فرد فیلم هم یکی دیگر نکات قوت فیلم است.نکته جالب توجه این است که شزم در ابتدا اصلا مسئولیت پذیر نیست و به خوش گذرانی با قدرتش مشغول میشود،اما هر چه فیلم جلو میرود خود را پیدا میکند و مسئولیت پذیر میشود دقیقا مانند پیتر پارکر/مردعنکبوتی(انگار دی سی فهمید فیلم هایی که خودش میسازد اصلا زیبا نیست و رفته سراغ تقلید کردن از مارول)وقتی پیتر پارکر تازه به مردعنکبوتی تبدیل شده بود دست و پا چلفتی هایش واقعا خنده دار بود در این فیلم هم بیلی همانگونه است که شخصا خیلی خندیدم.صحنه های کمدی هم که در فیلم رخ میدهد خیلی خنده دار است.رابطه بیلی/شزم و دوستش فِردی یکی دیگر از نکات فیلم است. جمع بندی:فیلمنامه ضعیف فیلم اصلی ترین نکته منفی فیلم است که جای تاسف دارد.میتوانید از عیب و ایراد های فیلم چشم پوشی کنید و تقریبا ۲ ساعت از زندگی خود را به تماشای این فیلم زیبا بنشینید و اطمینان داشته باشید قسمت های بعدی شزم که حتما ساخته خواهند شد بسیار زیبا در خواهند آمد.فیلم بیشتر بر روی خانواده تمرکز دارد و نقش خانواده را در موفق شدن یا نشدن در زندگی را به ما نشان میدهد.

نقد منتقدین

امتیاز منتقدین

69
2 رای مثبت :
2 رای بی طرف :
0 رای منفی :

نظرات منتقدین

75
در فیلم Shazam «شزم» ساخته‌ی دیوید اف سندبرگ (David F. Sandberg) لحظه‌ای وجود دارد که هرچیزی باید درباره‌ی مسیر جدید دنیای گسترده‌ی دی‌سی (DCEU) بدانید را به شما می‌گوید. کودکی در حال کوباندن اسباب‌بازی‌های بتمن و سوپرمن خودش به یکدیگر است و مثلا آن‌ها در حال مبارزه با هم هستند. سپس او پشت پنجره شزم (با بازی زکری لی‌وای‌ (Zachary Levi)) را می‌بیند که در حال کتک زدن یک آدم بد است. او بتمن و سوپرمن را رها کرده و با حیرت به ابرقهرمان جدید و درخشان نگاه می‌کند.
60
« شزم! » شخصیت اَبَرقهرمانی کمپانی DC Comics می باشد که در سال 1939 خلق شد و ماجراهای فراوانی را هم پشت سر گذاشت. این اَبَرقهرمان توسط شرکت فاست کامیکس خلق شد و عنوان « کاپیتان مارول » بر روی آن قرار داده شد. از منظر ویژگی های ظاهری و اَبَرقهرمانی، شزم یک کپی از شخصیت " سوپرمن " محسوب می شود و همین باعث شد تا کمپانی دی سی از فاست کامیکس بابت چنین شباهتی به دادگاه شکایت نماید. دادگاه نیز با بررسی شواهد ارائه شده ، حق را به شرکت دی سی داد و در سال 1951 بود که استفاده از این شخصیت ممنوع شد و فاست کامیکس موظف به پرداخت جریمه به شرکت دی سی شد.
60
شزم یکی از کهن‌ترین قهرمانانی است که در صفحات کامیک بوک به تصویر کشیده است. زمانی از نظر محبوبیت، از سوپرمن هم سبقت گرفته بود اما شباهت‌های انکارناپذیر شخصیت با سوپرمن باعث اختلاف فاوست کامیکس و دی‌سی شد. در نهایت شزم (روزگاری به نام کاپیتان مارول شناخته می‌شد) رسماً به جمع سوپرهیروهای DC پیوست و اکنون در سال ۲۰۱۹ شاهد اکران فیلمِ مستقل آن هستیم. فیلمی که بی‌شک در دنیای سینمایی کنونی یعنی همان دنیای مشترک با «بتمن علیه سوپرمن»، «واندر وومن» و «آکوامن» جریان دارد اما لحن و فضای آن، به شکلی اساسی با دیگر فیلم‌ها متفاوت است. نه از صحنه‌های اکشنِ بزرگ و جلوه‌های ویژه‌ی حماسی خبری هست و نه آن حسِ تاریک و افسرده‌ی برخی فیلم‌های قبلی را دارد. که البته خبر خوبی است، چراکه علاقه‌مندان به آثار مارول نیز احتمالاً تماشای فیلم Shazam را می‌پسندند.
80
از «مرد پولادین» تا «بتمن علیه سوپرمن»، از «زن شگفت انگیز» تا «لیگ عدالت» و از «جوخه انتحاری» تا «آکوامن»، سینمای دی سی داستان ساده‌ای دارد، با پخش و ساخت یک اثر خوب و تحسین برانگیز باید یک اثر بد و مخاطب‌زدا تولید کنند، جایی که سبب شده تا سینمای دی سی به مشکل و طرحی اساسی برسد، اینکه چه چیزی سبب میشود تا آثارش موفق ظاهر شوند؟ چه چیزی عامل موفقیت برای دنیای سینمایی ابرقهرمانی او میشود؟ در حالی که استودیو سینمائی مارول در حال برنامه‌ریزی جهت تولید فاز و جهان دیگری از ابرقهرمانان است و برنامه چند ساله‌ی خود را امسال با عنوان «بازی نهایی» اکران خواهد کرد، به نظر میرسد دی سی پس از آزمون و خطاهای بسیار، پس از موفقیت زن شگفت‌انگیز و موفقیت در آکوامن، این بار رمز موفقیت را پی برده است. این بار دی سی از آکوامن به «شزم!» رسیده است. فیلمی که نه تنها در حد استانداردهای سینمائی و جذاب آکوامن بوده، بلکه پای خود را فراتر میگذارد و به اثر به مراتب بهتری تبدیل میشود.
در حال حاضر نقدی وجود ندارد.

کارگردان : David F. Sandberg

تهیه کننده : Richard Brener

نویسنده : Henry Gayden

عامل نقش
Zachary Levi Shazam
Mark Strong Dr. Sivana
Asher Angel Billy Batson
Jack Dylan Grazer Freddy Freeman

تاریخ اکرانهای جدید برای: The Flash ،The Batman و Shazam 2

در ادامه پس لرزه های ویروس کرونا، Warner Bros تغییرات بزرگی را در تاریخ اکرانهایش ایجاد کرده است و می دانیم که ساخت و تولید The Batman ـه Matt Reeves با بازی Robert Pattinson از ماه مارچ معلق شده است و حالا خبر رسیده است که تاریخ اکرانی جدید برای این فیلم و دیگر آثار …

۱۳۹۹-۰۲-۳ تعداد بازدید :733 مشاهده خبر

دیوید اف. سندبرگ در دوران قرنطینه به همراه همسرش یک فیلم کوتاه ترسناک ساخت! + ویدیو

قبل از این دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) با ساخت فیلمهای ترسناکی مثل Lights Out «چراغ ها خاموش»، Annabelle: Creation «آنابل:آفرینش» و و همچنین فیلم ابرقهرمانی Shazam «شزم» شناخته شود، به همراه همسرش لوتا لاستن (Lotta Losten) فیلم‌های کوتاه و مرموز با استفاده از تجهیزات خاص و نرم‌افزار ویرایش می ساخت. در واقع فیلم Lights …

۱۳۹۹-۰۱-۱۵ تعداد بازدید :374 مشاهده خبر

مراحل فیلمبرداری Shazam 2 از اواخر امسال آغاز خواهد شد!

درحالی که صنعت سینما تحت تاثیر شیوع جهانی ویروس کرونا است اما دیوید اف. سندبرگ (David F. Sandberg) کارگردان فیلم Shazam «شزم» اعلام کرد که مراحل فیلمبرداری قسمت دوم این فیلم از اواخر امسال آغاز خواهد شد. فیلم Shazam 2 «شزم ۲» برنامه ریزی شده تا در آوریل ۲۰۲۲ اکران شود.

۱۳۹۹-۰۱-۱۳ تعداد بازدید :127 مشاهده خبر

ساخت سریال کامیکی Fear Agent توسط ست روگن و دیوید اف سندبرگ

ست روگن (Seth Rogen) پس از پایان سریال Preacher «واعظ» و با توجه به اینکه فصل سوم و پایانی سریال Future Man «مرد آینده» ساخته او به زودی پخش خواهد شد، برای آینده خودش در تلویزیون برنامه‌ریزی کرده است. او که فعلا سریال ابرقهرمانی The Boys «پسران» را برای آمازون در حال پخش دارد، با …

۱۳۹۸-۱۱-۴ تعداد بازدید :325 مشاهده خبر

داستان فیلم The Flash با کامیک‌ها متفاوت خواهد بود!

مدت زیادی از معرفی فیلم The Flash «فلش» می‌گذرد و طی این سال‌ها شاهد تغییر کارگردان این اثر و عقب افتادن تاریخ اکران و ساخت آن بودیم. حال که بالاخره آغاز ساخت این فیلم تایید شده، شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از آن هستیم، اطلاعاتی که خبر از عدم شباهت داستان فیلم با کامیک‌های The Flashpoint «فلش پوینت» …

۱۳۹۸-۱۰-۱۹ تعداد بازدید :284 مشاهده خبر

نسخه بلوری (Blu-ray) فیلم Shazam دارای ۲۰ دقیقه زمان اضافه تر خواهد بود!

نسخه بلوری (Blu-ray) یکی از بهترین فیلم های کامیک بوکی امسال یعنی Shazam (شزم) در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۱۹ برابر با ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ منتشر خواهد شد. بسیاری از فیلم ها در نسخه بلوری خود صحنه های حذف شده فیلم را هم می گذارد و به همین دلیل این نسخه را بیش از پیش مورد …

۱۳۹۸-۰۳-۵ تعداد بازدید :663 مشاهده خبر

باکس آفیس ۲ اردیبهشت: صدرنشینی The Curse of La Llorona، انتظار برای Avengers: Endgame

طی این چند روز باکس آفیس آرامی پشت سر گذاشتیم و به نظر می‌آید سینماروها قصد دارند پول‌های خود را برای تماشای Avengers: Endgame «انتقام‌جویان: پایان بازی» در هفته آینده ذخیره کنند. فیلم ترسناک The Curse of La Llorona «نفرین لایورونا» محصول برادران وارنر و نیولاین با فروشی ۲۶.۵ میلیون دلاری بالاتر از انتظارت ظاهر …

۱۳۹۸-۰۲-۱ تعداد بازدید :722 مشاهده خبر

باکس آفیس ۲۶ فروردین: صدرنشینی مجدد Shazam، سوختن بیهوده‌ی Hellboy

ریبوت Hellboy «پسر جهنمی» ساخته‌ی نیل مارشال (Neil Marshall) در باکس آفیس این هفته افتتاحیه‌ای ۱۲ میلیون دلاری داشت که فقط برای قرار گرفتنش در جایگاه سوم کافی بود. برای مقایسه، فیلم Hellboy ساخته‌ی گی‌یرمو دل تورو (Guillermo del Toro) در سال ۲۰۰۴ افتتاحیه‌ای ۲۳ میلیونی و دنباله‌اش در سال ۲۰۰۸ افتتاحیه‌ای ۳۴ میلیونی داشت. این فیلم با …

۱۳۹۸-۰۱-۲۵ تعداد بازدید :835 مشاهده خبر

قسمت دوم Shazam رسما تایید شد : بازگشت Henry Gayden برای فیلمنامه

در ادامه موفقیت دنیای سینمای DC یا همون DCEU شاهد اکران فیلم Shazam در هفته ای که گذشت بودیم و فروش فراتر از پیش بینی باعث شد تا خبر بازگشت فیلم برای قسمت دوم تعجب برانگیز نکند… به گزارش آریافیلم، Warner Bros خبر از ساخت دنباله ی فیلم Shazam داده است و قرار است تا …

۱۳۹۸-۰۱-۲۰ تعداد بازدید :309 مشاهده خبر

باکس آفیس ۱۹ فروردین: برق زدن Shazam با افتتاحیه‌ی ۵۳ میلیون دلاری

این روزها اوضاع در دنیای گسترده‌ی دی‌سی (DCEU) بسیار عالی پیش می‌رود. پس از موفقیت ۱ میلیارد دلاری Aquaman «آکوامن»، فیلم Shazam «شزم» با بازی زکری لی‌وای (Zachary Levi) در باکس آفیس این هفته افتتاحیه‌ای ۵۳ میلیون دلاری داشت و فروش کلی داخلی خودش را به ۵۶.۸ میلیون دلار رساند. اگرچه این بدترین افتتاحیه‌ی این …

۱۳۹۸-۰۱-۱۸ تعداد بازدید :793 مشاهده خبر