John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019

کارگردان : Chad Stahelski

بازیگران : Keanu Reeves, Asia Kate Dillon, Jerome Flynn

ژانر : اکشن ، تریلر

73
7.6 / 196,757
90%
x
رای دهید
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ادامه متن ... قسمت سوم بلافاصله بعد از قسمت دوم آغاز می شود و شاهد بازگشت دوباره کیانو ریوز (Keanu Reeves) که تمام بزگران دنیای جنابت دنبال او هستند و قراره تا با بازیگر و کاراکتر جدیدی با بازی هلی بری (Halle Berry) همکاری داشته باشه و کمکش کنه تا نجات بازی هلی بری (Halle Berry) همکاری داشته باشه و کمکش کنه تا نجات پیدا کنه.

نظرات کاربران

امتیاز کاربران

ارسال نظر
7.6
7 رای مثبت :
2 رای بی طرف :
0 رای منفی :

نطرات کاربران

7
از خیلی وقت بود میخواستم ببینم هی وقت نمی شد تا آخر جان ویک ۳ رو هم‌ دیدم. چقدر نا امید شدم‌ از لحاظ اکشن که خیلی خوب و جذاب بود که البته همشم اکشن بود، خیلی خوشم‌ اومد از این مورد ولی از لحاظ داستان صفر چقدر هدف جان ویک از این همه تلاش واسه زنده موندن بیخود بود به نظرم، یادآوری زنش؟؟؟ اینجور که معلومه ایمانشون به مسیحیت زیاده تو فیلم بر این‌اساس اگه‌میمرد که میرفت پیش زنش حالا به خاطر این‌ هدفش چقدر جون داد به سختی تا دوباره انجمن اینو قبول کنه که زنده بمونه، چقدر بیخود وقتی برگشت نیویورک تو کانتیننتال هدفشو فراموش کرد و بر علیه انجمن شد دوباره کلا انگار هیچ داستان خاصی نداشت این قسمت فقط میخواستن بزن بزن و بکش بکش باشه
7
از خیلی وقت بود میخواستم ببینم هی وقت نمی شد تا آخر جان ویک ۳ رو هم‌ دیدم. چقدر نا امید شدم‌ از لحاظ اکشن که خیلی خوب و جذاب بود که البته همشم اکشن بود، خیلی خوشم‌ اومد از این مورد ولی از لحاظ داستان صفر چقدر هدف جان ویک از این همه تلاش واسه زنده موندن بیخود بود به نظرم، یادآوری زنش؟؟؟ اینجور که معلومه ایمانشون به مسیحیت زیاده تو فیلم بر این‌اساس اگه‌میمرد که میرفت پیش زنش حالا به خاطر این‌ هدفش چقدر جون داد به سختی تا دوباره انجمن اینو قبول کنه که زنده بمونه، چقدر بیخود وقتی برگشت نیویورک تو کانتیننتال هدفشو فراموش کرد و بر علیه انجمن شد دوباره کلا انگار هیچ داستان خاصی نداشت این قسمت فقط میخواستن بزن بزن و بکش بکش باشه امتیاز من به خاطر اکشنه خفن و تقریبا ۲ ساعته
7
تنها چیزی ک باعث میشد ب دیدن فیلم ادامه بدم اون صحنه های اکشن بین فیلم بود ک اخرای فیلم دگ فقط میخاستم ک تموم بشه داستانم ک کلیشه ای بود و چیز جدیدی برا گفتن نداشت
8
جان ویک از نظر من جزو فیلم اکشن های تاریخ هستش که این ژانر مدیونشه خط داستانی ساده ای داره یعنی تو دو خط میشه داستان رو تعریف کرد یه سلامی هم بکنم به اون دوستانی که دارن تعداد کشته های جان ویکو میشمارن . مثل همیشه عالی خیلی پیچیدگی خاصی نداشت حس میشد یه جوری دارن کش میدن ولی خیلی کم .
4
تنها پیشرفتی که نسبت به دو فیلم قبل داشت یه چندتا دیالوگ بود که اگه بگردین احتمالا تو فیلم های دیگه هم پیدا میشن مثل همون کفترهای پیغام رسون که از فیلم گوست داگ کپی شده بود یا آیینه های فیلم اژدها وارد میشود سوفیا کی بود؟چی بود؟کجا بود؟ یه دلیل به من بگید که به فیلم امتیاز 4 ندم یه فیلم بی محتوا با داستان تکراری و شخصیت پردازی ضعیف بعضیا هم الان در حال شمردن نفراتی هستن که جان ویک کشت حالتون چطوره؟
8
بلاخره کیفیت خوب بمب سال هم اومد جان ویک لعنتی و ماجراهای زنده موندش اول از همه چی بگم که قسمت سوم به نظر خودم ضعیف ترین قسمتش بود تو سری جان ویک ولی از طرفی خیلی خوشحالم ک جان ویک 4 هم ساخته میشه چون انتقام از ویسنتیون تو قسمت 4 باید خعلی جذاب باشه .. دنیای جان ویک دنیای عجیبیه شاید بهتر بود اول یه سریال ازش بدن بیرون بعد بریم سراغ عهد و پیمان های مقدس فیلم ک همین اتفاقا نقطه عطف فیلم محسوب میشه .. تو این قسمت مبارزات نیویورک رو بیست دیقه اول مشاهده میکنیم و بعدش میریم به سمت گذشته جان ویک جایی ک تازه شرو کرده بود این بکش بکش های لعنتی رو .. مبارزات اکشن فوق العاده بود تو این قسمت ولی داستان خوب جلو نرفت چنجاا راحت میشد شاهد کشته شدن جان ویک باشیم با هر معجره ای زنده موند مخصوصا قسمت پایانی فیلم ک اونجوری افتاد پایین .. در کل اگ میخواین روحتون تازه شه همین الان اینو دان بزنین 8 از 10 میدم چون به نظرم سری اول و دومش فوق العاده تر بودن و دلچسب تر و اینک اون جایی ک جان میره پیش کسی ک بهش مدیونه کمکش کنه یه ذره شخصیت مونث مکمل جان ویک حالتو میگیره البته این نظر منه به هر حال برید و لذت ببرید.
8
بعد از دیدن سری فیلم های جان ویک این سوال را از خود بپرسید که:کدام قاتل حرفه ای است که اصلا برایش مهم نیست چقدر انسان را میکشد، من میتوانم دوست داشته باشم؟پاسخ این سوال بی شک آقای جاناتان ویک است(با بازی کیانو ریوز).یک سوال دیگر:در سه گانه جان ویک تقریبا ۳۰۰نفر کشته شدند من برای کدام یک ناراحت شدم؟بی شک جواب این سوال هیچکس است.سری فیلم های جان ویک رفته رفته وضع بهتری پیدا میکنند به گونه ای که قسمت سوم به اوج خودش میرسد.اولین نکته مثبت فیلم که در نقد های دیگری هم که خوانده بودم؛ به آن اشاره شد این است که دیالوگ های بسیار کمی در فیلم رد و بدل میشود و ما در ۹۰درصد فیلم صحنه های اکشن و جذابی را میبینیم که آدرنالین خونمان را به شدت افزایش میدهد.یعنی اینگونه بگویم مطمئن باشید اکشن این فیلم میخکوبتان خواهد کرد.البته نمیشود جان ویک۳ را فیلمی بدون ایراد دانست به شخصیت جدید فیلم یعنی سوفیا اصلا پرداخته نشد.من در خلاصه داستان خوانده بودم که جان ویک در این فیلم تنها نیست و او یک پشتیبان دارد ولی اصلا به سوفیا خوب پرداخته نشد یعنی بود و نبودش در فیلم فرقی ندارد.به ویلین داستان هم یعنی وینستون هم خوب پرداخته نشد.بنظرم در زمینه شخصیت پردازی در قسمت سوم جان ویک فیلم ضعیف است و نمیشود از این موضوع گذشت.بعضی ها فکر میکنند جان ویک داستان درستی ندارد و دیگر فیلم هایش تکراری میشود به گونه ای که جان ویک در آخر همه رو میکشد و قهرمان میشود‌.اما همین افراد از فیلم های مارول و دی سی و کلا فیلم های ابرقهرمانی به شدت پشتیبانی میکنند.بنظرم این فیلم برای کسانی که عاشق صحنه های اکشن R هستند ساخته شده است.هدف این فیلم بنظرم ارائه ۲ساعت صحنه های اکشن و هیجان انگیز و در این زمینه کاملا موفق بوده است به عبارتی به ژانرش کاملا وفادار بوده و یکی از بهترین فیلم ها در ژانر خودش است. جمع بندی:به شخص دوست دارم فیلم های بیشتری و حتی سریالی از روی شخصیت جان ویک ساخته شود.بهترین فیلم ۲۰۱۹ تا به الان از نظر من(بعد از فیلم شزم و اندگیم)اگر دوست دارید ۲ساعت فقط لذت ببرید و صحنه های جذاب و اکشنی را ببینید پس جاناتان ویک را همراهی کنید.

نقد منتقدین

امتیاز منتقدین

76
1 رای مثبت :
1 رای بی طرف :
0 رای منفی :

نظرات منتقدین

92
حالا که جان ویک انتقام سگش و ماشینش را در دو فیلم قبلی گرفته، مهم‌ترین سوال قبل از تماشای John Wick: Chapter 3 – Parabellum «جان ویک: بخش ۳ – پارابلوم» شاید این باشد که پارابلوم کیست یا چیست؟ برای کسانی که این را نمی‌دانند، این کلمه از عبارت لاتین Si vis pacem, para bellum سرچشمه گرفته، که این‌طور ترجمه می‌شود: «اگر صلح را می‌خواهی برای جنگ آماده شو». و همه می‌دانیم که جان ویک بهتر از هر کسی برای جنگ آماده می‌شود.
60
سری فیلمهای « جان ویک » موفقیت های دنباله دار غیرمنتظره ای در سینما داشتند. کمتر کسی فکر می کرد که « جان ویک » در سال 2014 اینچنین موفقیت خیره کننده ای در گیشه های سینما تجربه نماید و موفق به جلب درصد بالایی از رضایت مخاطبین شود. « جان ویک » به نوعی بازگشت دوباره کیانو ریوز به سطح اول سینما نیز بود. بازیگر مشهور سری فیلمهای « ماتریکس » که از دوران اوج حضورش در سینما سالها گذشته بود و به مرز فراموش شدن در سینما نیز نزدیک شده بود. اما او بار دیگر با یک اکشن خوش ساخت به سینما بازگشت و حالا سومین قسمت « جان ویک » به اکران درآمده. اکشنی که تماشاگران بسیار بیشتری نسبت به دو قسمت گذشته منتظر اکران آن بودند.

اگر طالب جان ویک بیشتری هستید ، قطعا قسمت سوم اون میتونه شمارو تامین کنه ، نبردهای دیوانه وار تر ، عشق بیشتر و سگ بیشتر است. بعضی از روایات فیلم و کاراکترهای آن باعث شد به فکر فرو برم و موقع ترک سینما ، تمام شوق و اشتیاقم زیر سوال بره ولی همه اینا باعث نمیشه که منتظر قسمت چهارم نباشم.

۱۳۹۹/۰۴/۱۹

قسمت سوم فیلم محشره، بعضی از صحنه های اکشن فیلم دیوونه کننده است طوری که آدم میگه کارگردان Chad Stahelski چجوری اونارو فیلم گرفته. بازیگران Halle berry و Keanu reeves و سگش از محبو های من در فیلم بود.

۱۳۹۹/۰۴/۱۹

قسمت سوم فیلم در تلاش برای ساخت و تکمیل این فرنچایز است و صحنه های اکشن خیلی باحالی داره که در کنار سکانس های به یاد موندنی از بازیگران باحال تر هم شده.

۱۳۹۹/۰۴/۱۹

صحنه ای در فیلم داریم که چاقو ها پرتاب میشن و به معنای واقعی کلمه از بهترین صحنه ها بود و میترسیدم فیلم بعدش افت کنه ولی در اشتباه بودم.

۱۳۹۹/۰۴/۱۹

با اینکه دو قسمت قبلی رو دوست نداشتم ، ولی این قسمت محشر بود

۱۳۹۹/۰۴/۱۹

کارگردان : Chad Stahelski

تهیه کننده : Joby Harold

نویسنده : Derek Kolstad ، Shay Hatten

عامل نقش
Keanu Reeves John Wick
Asia Kate Dillon The Adjudicator
Jerome Flynn Berrada
Ian McShane Winston
Hiroyuki Sanada
Halle Berry Sofia
Robin Lord Taylor Administrator
Lance Reddick Charon
Laurence Fishburne Bowery King
Jason Mantzoukas Tick Tock Man
Anjelica Huston The Director
Mark Dacascos Zero
Faith Logan Girl in Park
Saïd Taghmaoui
Dana Schick Jenna

تحلیل شخصیت جان ویک (John Wick) – بررسی چند جانبه

فیلم جان ویک (John Wick) ، با وجود محبوبیت بین مخاطبان ، از نظر داستانی و شخصیت پردازی ، تا حدودی ضعیف عمل کرده و بیشتر انرژی خود را پای عنصر اکشن فیلم گذاشته است. البته شخصیت این فیلم با بازی بی‌نظیر کیانو ریوز (Keanu Reeves) ، کمی زیبا نشان داده شده، اما تمرکز بیشتر روی جنبه‌های دیگر شخصیت ، …

۱۳۹۸-۱۱-۱۳ تعداد بازدید :617 مشاهده خبر

دیوید لیچ ریبوت Kung Fu را خواهد ساخت!

استودیوی یونیورسال پیکچرز امتیاز تولید فیلم براساس سریال Kung Fu «کونگ فو» محصول ۱۹۷۲ را خریداری کرد تا یک اکشن امروزی با همکاری دیوید لیچ (David Leitch) کارگردان Hobbs and Shaw «هابز و شاو»، Deadpool 2 «ددپول ۲»،Atomic Blonde «بلوند اتمی» و دستیار کارگردان John Wick «جان ویک» بسازد. به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، …

۱۳۹۸-۱۱-۲ تعداد بازدید :199 مشاهده خبر

سریال The Continental در سال ۲۰۲۱ پخش خواهد شد!

شبکه‌ی استارز اعلام کرد که سریال The Continental «کانتیننتال» پس از اکران قسمت چهارم John Wick «جان ویک» در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰) روی ایر می‌رود. به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، جفری هرش مدیر عامل شبکه در کنفرانس مطبوعاتی «انجمن منتقدین تلویزیونی» در کالیفرنیا گفت: «برای شنیدن ایده‌های سازندگان در مورد فصل اول …

۱۳۹۸-۱۰-۲۶ تعداد بازدید :463 مشاهده خبر

برندگان جوایز بهترین های سال ۲۰۱۹ از نگاه سایت راتن تومیتوز مشخص شدند: پیشتازی Parasite و Endgame

برندگان بیست و یکمین دوره‌ی جوایز Golden Tomatoes «گلدن تومیتوز» معرفی شدند تا فیلم‌های Parasite «انگل» و Avengers: Endgame «انتقام‌جویان: آخر بازی»، و سریال‌های Watchmen «واچمن» و Fleabag «فلیبگ» عنوان دیگری به افتخارات خود اضافه کنند. طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، فیلم Parasite به کارگردانی بونگ جون-هو (Bong Joon-Ho) که …

۱۳۹۸-۱۰-۲۱ تعداد بازدید :347 مشاهده خبر

باکس آفیس ۱۰ تیر: صدرنشینی Toy Story 4، ناتوانی Avengers: Endgame در رکوردشکنی نهایی

انیمیشن Toy Story 4 «داستان اسباب‌بازی ۴» در دومین هفته‌ی اکرانش با فروش ۵۷ میلیون دلاری فاتح باکس آفیس شد و فروش داخلی خودش را به ۲۳۷ میلیون دلار رساند. این خیلی پایین‌تر از حد انتظارات برای این فیلم مهم در دومین هفته‌ی اکرانش است، که انتظار می‌رفت فروشی ۶۴ میلیونی داشته باشد. این فیلم …

۱۳۹۸-۰۴-۹ تعداد بازدید :1280 مشاهده خبر

باکس آفیس ۲۷ خرداد: صدرنشینی Men in Black: International با سبقت کمی از انتظارات

فیلم Men in Black: International «مردان سیاهپوش: بین‌المللی» محصول سونی/کلمبیا، با پیشی گرفتن خیلی کم از انتظارات در هفته‌ اول اکرانش جایگاه نخست باکس آفیس را از آن خود کرد. انتظار می‌رفت چهارمین فیلم فرنچایز علمی تخیلی/اکشن/کمدی Men in Black افتتاحیه‌ای بیشتر از ۲۶ میلیون داشته باشد و این فیلم به فروش ۲۸ میلیون دلاری …

۱۳۹۸-۰۳-۲۶ تعداد بازدید :1027 مشاهده خبر

باکس آفیس ‍۱۳ خرداد: آتش افروزی Godzilla: King of the Monsters با افتتاحیه‌ی ۴۹ میلیونی

فیلم Godzilla: King of the Monsters «گودزیلا: پادشاه هیولاها» در باکس آفیس این هفته کاملا موفق نشد به افتتاحیه‌ی بالای ۵۰ میلیونی پیش‌بینی شده برای خودش دست یابد و به جای آن افتتاحیه‌ای ۴۹ میلیون دلاری داشت. این پسرفتی برای دنیای هیولایی استودیوی برادران وارنر است؛ فیلم Godzilla «گودزیلا» محصول سال ۲۰۱۴ با گذشتن از …

۱۳۹۸-۰۳-۱۲ تعداد بازدید :1193 مشاهده خبر

فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum به پر فروش ترین فیلم این فرنچایز تبدیل شد!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، به لطف تعطیلات آخر هفته چهار روزه این هفته، فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum (جان ویک قسمت ۳ – پارابلوم) با فروش جهانی ۱۸۲ میلیون دلاری تنها با گذشت ۱۰ روز از فروش جهانی فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: قسمت ۲) عبور کرد و تبدیل …

۱۳۹۸-۰۳-۷ تعداد بازدید :523 مشاهده خبر

باکس آفیس ۶ خرداد: پرواز Aladdin با افتتاحیه‌ی ۸۶ میلیونی، تقلای Brightburn و Booksmart

دیروز اولیویا وایلد (Olivia Wilde) کارگردان فیلم Booksmart «خرخوان» از مخاطبان خواست هرچه زودتر برای تماشای فیلم او به سینماها بروند، چون فیلمش در حال شکست خوردن از رقبای قدرتمند است. حالا که باکس آفیس آخر هفته منتشر شده، به نظر می‌آید حق با وایلد بوده است. فیلم لایو اکشن Aladdin «علاءالدین» محصول دیزنی یکی …

۱۳۹۸-۰۳-۵ تعداد بازدید :1292 مشاهده خبر

بازگشت جان ویک با John Wick: Chapter 4 در سال ۲۰۲۱

در حالی که فقط چند روز از اکران John Wick: Chapter 3 – Parabellum میگذرد و این فیلم پر فروش ترین افتتاحیه فرنچایز را تا به اینجا با ۵۷ میلیون بدست آورده است و Avengers: Endgame را نیز از صدر جدول پایین کشید ، Lionsgate خبر از John Wick: Chapter 4 برای اکران می ۲۰۲۱ …

۱۳۹۸-۰۲-۳۱ تعداد بازدید :1137 مشاهده خبر