Captain Marvel 2019

کارگردان : Anna Boden, Ryan Fleck

بازیگران : Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn

ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، تخیلی

64
7.1 / 269,594
78%
x
رای دهید
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ادامه متن ... یک خلبان نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا که در یک حادثه، دی‌ان‌ایِ او با فضایی‌ها ترکیب می‌شود و قدرت‌هایی مانند نیروی ماورای انسانی، تولید انرژی و پرواز نصیب او می‌شود. لارسون دنورز را به عنوان یک «معتقد به راستی و عدالت» لارسون دنورز را به عنوان یک «معتقد به راستی و عدالت» و «پلی میان زمین و فضا» توصیف کرده‌است. به گفته او، او در حال تلاش برای برطرف کردن معایب خود و گسترش خوبی‌های دنیا است.

نظرات کاربران

امتیاز کاربران

ارسال نظر
6.8
10 رای مثبت :
4 رای بی طرف :
0 رای منفی :

نطرات کاربران

4
فیلم های مارول همیشه برای ما سرگرم کننده بودند‌.به عبارتی دیدن حتی چندبار فیلم های مارول برای ما لذت بخش بوده است.این به لطف طراحی صحنه(خصوصا صحنه های اکشن) و جلوه های ویژه بوده است که اگر کسی سواد رسانه ای نداشته باشد و زیاد هم فیلم ندیده باشد با دیدن یک بار فیلم های مارول،عاشق این فیلم ها خواهد شد.اما فراموش نکنید،کاپیتان مارول بیست و یکمین فیلم دنیای سینمای مارول است.خوب... در تمام فیلم های مارول صحنه های اکشن و جلوه های ویژه فراوانی وجود دارد.بنظر من اگر کاپیتان مارول بین ۱تا ۱۵ فیلم اول مارول بود میتوانست جذاب تر باشد.اما وقتی شما از بیست و یکمین فیلم MCU صحبت میکنید دیگر انتظار آن جلوه ها و صحنه هایی که در بیست فیلم قبلی دیده اید ندارید به عبارتی از آن صحنه ها خسته شدید و انتظار دارید که آنها جدید تر باشند.جلوه ها و طراحی های این فیلم درست مانند فیلم های قبلی مارول مانند ثور۱و۲و۳ بود(بنظر من).شخصیت پردازی فیلم هم که واقعا افتضاح بود.از خود ابر قهرمان یعنی کاپیتان مارول و نیک فیوری تا اسکرال ها و کری ها.بری لارسون هم به من ثابت کرد که اصلا به درد بازی کردن در فیلم های MCU خصوصا شخصیت کاپیتان مارول نمیخورد.(حدس میزدم قبل از فیلم )برای من این فیلم فقط و فقط به لطف فهمیدن چند نکته از نیک فیوری بدترین فیلم مارول نیست.(البته پس از فیلم ثور۲(دنیای تاریک)بدترین فیلم مارول هست بنظرم) جمع بندی:بیشتر بازیگران،فیلمنامه و کارگردانی و طراحی صحنه فاجع آمیز این فیلم همگی دست به دست هم دادند تا این فیلم به یکی از بدترین فیلم های MCU تبدیل شود.شاید الان فکر کنید مگر میشود فیلمی با فروش بالای ۱ میلیارد آن هم متعلق یه دیزنی و مارول اینگونه باشد...باور ندارید فقط یکبار فیلم را تماشا کنید.
7
فیلم Captain Marvel از تیم کارگردانی فیلم مستقل خیلی خوبی با اسم Half Nelson با بازی Ryan Gosling و معرفی کرول دنورس با بازی بری لارسون که قراره بفهمه گذشته اش چی بوده ، الان چیه و خودش رو بین جنگ دو گونه فضایی میبینه و باید با قدرتهایی که داره کنار بیاد. همیشه ملت سر فیلمهای مارولی جنگ دارن ، که یا بکوبنش بگن به این فیلم 2 میدیم ، یا خیلی بکشنش بالا بگن 9 میدیم یا 10 میدیم ، ولی من فقط میخوام یه فیلم باحال ببینم ، فیلم خوب ببینم ، تیم خوب ، داستان خوب ، عوامل خوب بازی بری لارسون تو این فیلم رو دوست داشتم ولی کاراکتر خوب در نیومده بود حالا کارگردان اینجوری خواسته بود یا کار خودش بود نمیدونم ، رابطه اش با نیک فیوری با بازی ال جکسون خوب درومده بود ، خنده دار بود ، پایین اوردن سن جکسون با cgi محشر بود که وقتی از فیلم میگذره اصلا دیگه نمیفهمی ، انگار خودشه که جوان شده موزیک متفاوت با دیگر فیلمهای مارولی جالب بود ، گربه هه گوس هم خیلی باحال بود ولی جلوه های ویژه رو دوست نداشتم در حد مارول نبود ، مخصوصا نبرد داخل سفینه به شدت ضعیف بود و حتی نمیشد فهمید کی با کی داره میجنگه شبیه فیلمی مثل هویت بورن بود که کم کم میفهمه کی هست و چی هست ولی اینجا با یه سری فلش بک و چیزای بدردنخور . سرگرم کننده برای وقت گذرانی ولی به عنوان فیلم مارولی نا امید کننده و انگار داری انیمیشن جنگ ستارگان میبینی .
7
یه فیلم خوب و عالی که به خوبی تونست قهرمانش رو هدایت کنی و به خوبی به اوج برسونه از جماچن بخوبی استفاده کرده بودن،گریم شخصیتا عالی بود،اهنگ و موسیقی های بکار برده شده توی فیلم هوشمندانه و دلپذیر بود اورجین خوبی بر گذشته ی کولسن،فیوری بود این فیلم هم مثل ثور:راگناروک فان و دلپذیر بود و از شخصیت جدیدی همانند گروت رونمایی شد من که به شخصه لذت بردم و مقدمه ی بسیار خوبی بر شاهکار اخر بازی بود
6
فیلمی سرگرم کننده با داستانی متوسط اما قابل قبول کلماتی‌ان که میشه Captain marvel رو باهاش وصف کرد. بازی بری لارسن بعنوان کاراکتر اصلی فیلم میتونست خیلی بهتر باشه ولی ساموئل ال جکسون تقریبا میشه گفت خوب درخشید تو این اثر و تاثیری که باید میذاشت رو گذاشت در مورد شخصیت پردازی هم نسبتا ضعیف عمل کرده بودن و میتونست بیشتر روش کار بشه جلوه های ویژه هم به نسبت سایر عناوین مارول از سطح پایین‌تری برخوردار بود.البته هدف از ساخت این این فیلم آشنایی مختصر مخاطبا با این کاراکتر بود و احتمالا تو Avengers endgame شاهد درخشش بیشتری ازش خواهیم بود و از این حیث زیاد نمیشه خرده گرفت بهش امتیاز من: 7/10
4
فیلم بشدت بدیه، عدم تعادل و توزان در فیلمنامه و شخصیت پردازی حتی کارکاترهای فرعی که هیچ پرداختی صورت نگرفته ، شخصیت پردازی کاراکتر زن فیلم گنگ و نامفومه، روند تبدیل شدنش به یک ابرقهرمان خیلی مضحک و احمقانه شکل میگیره، هیچ نقطه عطفی در فیلمنامه قرار داده نشده و هیچ گونه عنصر سمپاتیک و قابل درکی برای مخاطب برای ارتباط برقرار کردن با کاپیتان مارول درش وجود نداره، تعامل بین دو گروه خیر و شر اسکرول ها و کری ها خوب در نیومده حتی دنیا و مکان زندگی اونا خوب ساخته و پرداخته نشده و هدفشون قابل هضم نیست حتی معلوم نیست هدفشون چی هست به دنبال چی هستن، ی گروه خود مختار و خود جوش وارد فیلم میشن و بعد از یک پیچش چرخشی بزرگ در داستان با نمایش مضحک و به اصطلاح قدرت طلبانه کاپیتان مارول در انتهای فیلم به اتمام میرسه، در واقع ویلن فیلم خوب معرفی نمیشه و قصد و نیتش مشخص نیست و از همه مهمتر فیلم هیچ اطلاعاتی درباره دنیای دو گروه ها و جهان پیرامونش نمیده و مهمتر از اون شخصیت پردازی خیلی بد کاپیتان مارول هستش که بد معرفی میشه فیلم سعی داره با ایجاد فلش ها بک های تو در تو و مبهم شخصیت اصلی ماجرا رو برای مخاطب معرفی کنه که تو این زمینه درجا میزنه فقط تعامل و رابطه بین کایپیتان مارول و نیک فیوری خوب در اومده که بخش بیشتر بار طنز داستان رو این دو زوج تشکیل میدن مخصوصا فیوری با دیالوگ هایی که بین هم رد و بدل میکنن، در واقع شیمی بین این دو کاراکتر خوب ساخته و پرداخته شده بود. پایان بندی فیلم هم همونطور که گفتم یک نمایش مضحک و بی احساس از کاپیتان مارول رو شاهد هستیم که هیچ نکته خوبی درش وجود نداره و با پرتاب های بدون هدف اشعه های انرژی زاش سعی داره از این طریق دل مخاطبش رو به دست بیاره و ته فیلم براش کف و جیغ و هورا بزنه که عملا بشدت شعیف کار شده.
5
کاپیتان مارول فیلمی است که برای طرفداران جهان سینمایی مارول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود، چرا که این اولین فیلم MCU با رهبری یک زن به نام خانم مارول است. فیلم کاپیتان مارول مانند دیگر آثار دنیای سینمایی خودش از جلوه های بصری خوب و فضایی فان و سرگرم کننده بهره می برد که یک گربه نقش مهمی در این لحن طنز دارد، اما با همه این اوصاف این اثر یکی از ضعیف ترین و سرد ترین آثار چند سال اخیر مارول بوده است که من تماشا کرده ام. فیلم با یک ریتم به شدت متعادل از ابتدا تا انتها داستانش را روایت می کند و بیننده نیز بدون هیچ هیجان عجیب یا کاذبی با آن همراه می شود. ضعف ها و قوت های فیلم باعث می شود اثر در رده بالایی در رنکینگ دنیای سینمایی خودش قرار نگیرد، البته فیلم برای تجربه یک سرگرمی خوب با دوستان در یک غروب دل انگیز گزینه خوبی است. شاید بزرگترین نکته خوب فیلم معرفی یک قهرمان جالب به نام بری لارسون به جمع خانواده مارول باشد که به نظر من افزودنی قابل قبولی است.
6
کاملا ارزش وقت گذاشتن رو داره ، (: کاپیتان مارول همانند فیلم های سولو دیگر شخصیت های مارول انتظار بالایی ازش میومد و انتظار ها رو هم برآورده کرد . کم و بیش میشه ایراد هایی از خط داستانی در آورد ولی با این حال ضربه ای به فیلم نمی‌زنه فیلم از جلوه های ویژه خوب و سکانس های فان ، طبیعتاً به همراه داره چون ما فیلم های مارول رو میبینم و اینها جزو بدیهیات این کمپانیه و ایراد متوسطی که میشه ازش گرفت تکرار حقه قدیمی مارول ، یعنی اون مکعب حال بهم زن و تکراری که دیدن دوباره اون هیچ لذت خاصی برای بیننده نداره (به خصوص خودم) سرجمع اگر میشد چیزی دیگر جایگزین میکردند بهتر میشد
6
از اونجایی که من خودم مارول فن هستم نمیخوام الکی از این فیلم تعریف کنم.واقعا فیلمی در حد قوی ترین شخصیت Mcu نبود.مارول قبل از اینکه برای شخصیتی فیلم سولو بسازه تو یه فیلمه دیگه اونو یه معرفی کوچیکی میکنه ولی برای کاپیتان مارول همچین امکانی وجود نداشت.(با توجه به مدت کم بین اونجرز 3 و 4) صحنه های فان فیلم و اون گربه از نقاط قوت فیلم بود.
6
در کل می تونیم بگیم فیلم معمولی بود.هیچ نوآوری و روایت داستانی جدید نداشت.پیچش داستان هم از قبل کلمبا قابل پیش بینی بود.صحنه های ویژه و فضای دهه ۸۰ فیلم خیلی خوب و از نقاط قوت این فیلم بود.فیلمنامه در چند جا مشکل داشت.داشتن دو کارگردان به نظر من سبب ایجاد یکسری نتاقض هایی شده بود. بازی بری لارسن و سایر بازیگرا عالی بود.به نظر من بهترین گزینه برای این نقش هستش ولی نیاز به فیلم نامه ی خیلی قوی تری داره.
7
"کاپیتان مارول در حکم یک فیلم مارولی راضی کننده " بالاخره کیفیت خوب این فیلم منتشر شد،خودم به شخصه با انتظار پایینی سراغ فیلم رفتم و یه جورایی فیلم تونست در کل منو راضی کنه. بری لارسن» موفق شده تا مقدار مورد نیازی رو از شیرین‌بودن، بامزگی و قدرتمندی را به شخصیت «کارول» بده تا در مجموع بشه گفت بازی خوبی تقریبا به نمایش گذاشته.ساموئل ال جکسون و بد مندلسون هم بازی های خوبی از خودشون به نمایش دادن،اکشن فیلم در کل معمولی بود اما سکانس های پایانی تا حدودی پیشرفت خوبی داشت و کیفیت جلوه های ویژه نسبت به تریلر خیلی خوب بود . از نقاط ضعف بزرگ داستان هم ویلن های نه چندان قدرتمند فیلم بود که لذت فایت ها رو تا حدودی پایین آورده بودند.شوخی ها و بامزگی های درون فیلم هم جالب بودند و این فیلم به عنوان اولین فیلم مارول با محوریت شخصیت زن قابل قبول و راضی کننده بود. فیلم های مارول همیشه سعی کردند حداقل بتوانند شخصیت های جالب و دوست داشتنی خلق کنند اما در کاپیتان مارول فیلم از شخصیت پردازی ناپخته و ضعیف رنج میبره.
7
به عنوان طرفدار دنیای سینمایی مارول با توجه به حجم تبلیغات مارول انتظار بالایی از این فیلم داشتم که میشه گفت تا حدی بر اورده شدن ولی فیلم نقاط ضعفی هم داشت. شخصیت پردازی نه چندان خوب و یکی دو تا اتفاق بی منطق. بازی بری لارسن نه عالی بود و نه بد(قابل قبول بود) . از طرفی جلوی های ویژه خوب کار شده بود و سکانس های اکشن فیلم هم خوب از آب در اومده بودن (که البته زیاد پررنگ نبودن) . تایم فیلم هم بسیار مناسب بود و تقریبا سکانس اضافه ای تو فیلم نبود. به احتمال خیلی زیاد نسخه دوم هم ساخته بشه با توجه به اتفاقاتی که در فیلم افتاد. در کل فیلم برای یکبار دیدن بسیار مناسبه. اما جزو تاپ ترین فیلمهای mcu قرار نمی‌گیره

نقد منتقدین

امتیاز منتقدین

60
3 رای مثبت :
2 رای بی طرف :
1 رای منفی :

نظرات منتقدین

83
اگر از تمام داستان های ابرقهرمانی جدید مارول انتظار داشته باشید فقط بتوانند مخاطبان را جذب قهرمانی جدید با بازی یک بازیگر جدید کنند پس Captain Marvel (کاپیتان مارول) یک فیلم موفق است. اما این فیلم به همان روشی موفق ظاهر می شود که فیلم Thor (ثور) موفق شد، یعنی با حضور بازیگری مناسب در نقش اصلی، اما دیگر بخش های فیلم آنقدر با جلوه ها و روایت های داستانی ضعیف پر شده که شما تصمیم می گیرید آن ها را نادیده بگیرید چون شخصیت اصلی به شدت جذاب و بامزه است.
30
رقابت شدید میان دو کمپانی مارول و دی سی در دهه های گذشته منجر به خلق شخصیت هایی شد که تقریبا همه آنها یک نسخه مشابه در جبهه طرف مقابل نیز داشتند! به عنوان مثال، اگر کمپانی دی سی موفق به خلق شخصیت « سوپرمن » با قدرت های بی نظیر شد که می توانست سیاره ای را جابجا کند، در نقطه مقابل، مارول نیز دست به کار شد و شخصیت « کاپیتان مارول » را خلق کرد که در بخش ویژگی ها، تفاوت چندانی با سوپرمن ندارد و مهمترین اختلاف این دو تنها جنسیت شان است!
63
با اضافه شدن «کاپیتان مارول» به دنیایی که در حال حاضر به حد کافی شلوغ بود، «دنیای سینمایی مارول»(MCU) تعادل و بالانس خود را از دست داده است. ممکن است حتی شخصیت منفی‌های عادی تسلیم شوند و ابرقهرمان‌های سنتی بازنشسته شوند. برای دهه‌ها است که شرکت‌های وارنر برادرز و دی‌سی با این مشکل دست و پنجه نرم کرده اند که چگونه داستان جذابی برای به‌یادماندنی‌ترین و باابهت‌ترین شخصیت خود یعنی سوپرمن بسازند.
80
فیلم Captain Marvel بعنوان بیست و یکمین فیلم از دنیای سینمایی مارول با بازی بری لارسون (Brie Larson) در نقش شخصیت کارول دنورز، توسط کمپانی Marvel Studios در سال ۲۰۱۹ اکران شد و برای اولین بار در میان فیلم‌های این کمپانی، Captain Marvel اولین شخصیت کمیک بوکی مونث به شمار می‌رود که فیلمی اختصاصی برای او ساخته شده است. این فیلم به کارگردانی آنا بودن (Anna Boden) و رایان فلک (Ryan Fleck)، همچنین نخستین فیلمی از دنیای سینمایی مارول بوده که یک زن در وظیفه کارگردانی نقش مکمل را داشته است.
56
پس از این که اعلام شد استودیو مارول قرار است در ماه های ابتدایی سال ۲۰۱۹ میلادی بواسطه‌ی فیلم بعدی انتقام جویان، فیلم کاپیتان مارول را اکران کند، بسیاری از هواداران، با شور و شوق به انتظار فیلمی نشستند که بار سنگینی را به دوش می کشید؛ از معرفی قوی ترین ابرقهرمانِ فیلم های مارول گرفته تا رونمایی از اولین فیلم اختصاصی مونث محور این استودیو و حتی به نمایش گذاشتن یکی از با ظرفیت ترین نژاد های خبیث دنیای مارول یعنی اسکرول ها، مواردی بودند که انتظارات هواداران را به شدت از این فیلم بالا بردند و متاسفانه این انتظارات، پس از اکران این فیلم، به دست فراموشی سپرده شدند و بینندگان، یکی از ضعیف ترین فیلم های مارول را مشاهده کردند!
نمایش بیش تر

بازیگران با عملکرد بسیار خوب خود و همچنین کارگردانان این اثر با تمایل به جدی گرفتن ماجراها، برقراری تعادل در طنز داستان، صحنه‌های اکشن و استفاده مناسب و به موقع از لحظات انفجاری باعث شدند تا فیلم کاپیتان مارول به اوج خود برسد.

۱۳۹۸/۰۴/۲۸

شاید این اثر بزرگ‌ترین فیلمی نباشد که مارول تا به امروز ساخته، اما به جرئت می‌توان گفت که یکی از خنده‌دارترین و البته یکی از دوست داشتنی‌ترین فیلم‌های این دنیای سینمایی محسوب می‌شود.

۱۳۹۸/۰۴/۲۸

کاپیتان مارول توانست از نکته‌های خوب داستان‌های اولیه‌ی دنیای سینمایی مارول مانند سری فیلم Iron Man (آیرون من) و سری فیلم Thor (ثور) موارد مهمی را یاد بگیرد و با ترکیب کردن این ایده‌های خوب، چیزی را شکل دهد که برای مخاطب هم آشنا باشد و هم کاملا جدید. درست است که این فیلم نقطه ضعف‌هایی هم دارد اما از آنجایی که جذابیت زیادی در آن نهفته شده، باعث می‌شود که شما دیگر به ضعف‌ها توجه نکنید.

۱۳۹۸/۰۴/۲۸

برای شخصیتی مانند ثور، به اندازه ساخت سه فیلم طول کشید تا کریس همسورث و همچنین خدای رعد و برق بتوانند حد و مرز و نحوه‌ی عملکرد خود را پیدا کنند. این در حالی است که دوران قهرمانی بری لارسون به تازگی آغاز شده و باید کمی زمان بگذرد تا همانند شخصیت‌های دیگر پخته شود.

۱۳۹۸/۰۴/۲۸

بله درست است؛ کاپیتان مارول داستان منشاء شخصیت اصلی خودش را نقل می‌کند اما این اثر آنقدر منحصربه‌فرد و خوش ساخت است که شما موقع تماشای این فیلم خیلی کم این موضوع را حس می‌کنید.

۱۳۹۸/۰۴/۲۸

می‌توان گفت که این فیلم، آنطور که باید و شاید به دگرگونی عاطفی خیلی مهم کارول دنورز و همچنین تبدیل او از یک فرد دو هویتی که از درون به خود شک دارد، به یک مبارز جسور و نترس که قرار است زمین را از دست مهاجمان آن حفظ کند، توجه نکرده است.

۱۳۹۸/۰۴/۲۸

ارزش یا جزئیات، بالا و پایین و حتی احساسات کمی در بازی و عملکرد بری لارسون در قالب قدرتمندترین ابرقهرمان دنیا، حس می‌شود. این شخصیت، حتی در صحنه‌هایی که در حال مبارزه کردن و شکست دادن دشمنانش است، کاملا خسته کننده به نظر می‌رسد. به همین دلیل، می‌توان گفت که بهترین لحظه‌های فیلم را ساموئل ال جکسون و آن گربه خنده‌دار داستان، تشکیل می‌دهند.

۱۳۹۸/۰۴/۲۸

کارگردان : Anna Boden, Ryan Fleck

تهیه کننده : Victoria Alonso

نویسنده : Anna Boden

عامل نقش
Brie Larson Carol Danvers / Vers / Captain Marvel
Samuel L. Jackson Nick Fury
Ben Mendelsohn Talos / Keller
Jude Law Yon-Rogg
Annette Bening Supreme Intelligence / Dr. Wendy Lawson
Lashana Lynch Maria Rambeau
Clark Gregg Agent Coulson
Rune Temte Bron-Char
Gemma Chan Minn-Erva
Algenis Perez Soto Att-Lass

دیزنی (Disney) در صدر باکس آفیس ۲۰۱۹ با سه فیلم

فیلم علائدین (Aladdin) ـه دیزنی (Disney) هم اکنون در حال اکران است و فروش آمریکای شمالی آن به ۲۹۳ میلیون دلار رسیده است تا این فیلم به عنوان سومین فیلم دیزنی بعد از ۸۱۸ میلیون ـه  Avengers: Endgame و ۴۲۶ میلیون ـه Captain Marvel قرار گیرد… به گزارش آریامووی، کمپانی فیلمسازی دیزنی هم اکنون در …

۱۳۹۸-۰۳-۱۷ تعداد بازدید :737 مشاهده خبر

نگاهی به برخی از ارجاعات و ایستراِگ های (Easter Eggs) فیلم کاپیتان مارول – Captain Marvel

نسخه با کیفیت فیلم کاپیتان مارول با بازی بری لارسون در نقش کارول دنورس در دسترس همه ما قرار گرفته است و حالا می توانیم این فیلم مهم جهان سینمایی مارول را با جزئیات کامل تماشا کنیم. با وجود کمبود های فراوان فیلم این اثر یک نقطه عطف در سینمای ابرقهرمانی محسوب می شود، چرا …

۱۳۹۸-۰۳-۹ تعداد بازدید :953 مشاهده خبر

بررسی فیلم Captain Marvel – کاپیتان مارول: کیسه مخلوطی از نکات بد و خوب برای قهرمان زن MCU

کاپیتان مارول فیلمی است که برای طرفداران جهان سینمایی مارول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود، چرا که این اولین فیلم MCU با رهبری یک زن به نام خانم مارول است. فیلم کاپیتان مارول مانند دیگر آثار دنیای سینمایی خودش از جلوه های بصری خوب و فضایی فان و سرگرم کننده بهره می برد که …

۱۳۹۸-۰۳-۸ تعداد بازدید :885 مشاهده خبر

چالش هفتگی با هم ببینیم (۲)

چالش هفتگی با هم ببینیمِ دوم و فیلم Captain Marvel با بازی Brie Larson از دنیای سینمایی مارول که کیفیت خوب اون منتشر شده است و میتوانید با مراجعه به صفحه اختصاصی فیلم در وب سایت آریامووی علاوه بر خواندن نقد فارسی سایتهای مختلف خارجی و ایرانی نظر و ریت خودتون رو فیلم بدید و …

۱۳۹۸-۰۳-۷ تعداد بازدید :469 مشاهده خبر

باکس آفیس ۹ اردیبهشت:‌ Avengers: Endgame همه‌ی رکوردها را نابود کرد!

این آخر هفته شاهد واقعه‌ای بزرگ در تاریخ سینما بودیم. فیلم Avengers: Endgame «انتقام‌جویان: آخر بازی» در باکس آفیس این هفته افتتاحیه‌ی داخلی ۳۵۰ میلیونی و افتتاحیه‌ی جهانی ۸۵۹ میلیون دلاری رکوردشکن داشت که افتتاحیه‌ی کلی این فیلم را به رقم باورنکردنی ۱.۲ میلیارد دلار رساند. در مقایسه با این فیلم، ۱۱ روز طول کشید …

۱۳۹۸-۰۲-۸ تعداد بازدید :1386 مشاهده خبر

ویدیو جدید منتشر شده از فیلم Avengers: Endgame دلیل غیبت کاپیتان مارول (Captain Marvel) در فیلم Avengers: Infinity War را توضیح می دهد.

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، امروز در برنامه صبح بخیر آمریکا (Good Morning America) ویدیویی جدید از فیلم Avengers: Endgame را منتشر کرد که اون رو برای شما با زیرنویس فارسی آماده کردیم… کمتر از ۲۰ روز تا اکران فیلم Avengers: Endgame باقی مانده است و هرچه که رو به جلو می رویم اطلاعات بیشتری …

۱۳۹۸-۰۱-۱۹ تعداد بازدید :652 مشاهده خبر

احتمالا استرالیا، محل فیلمبرداری فیلم Shang-Chi خواهد بود!

آذرماه سال ۹۷ بود که طبق اخبار منتشر شده، اعلام شد که اولین فیلم آسیایی Marvel (مارول) تحت عنوان Shang-Chi (شانگ چی) در راه است و هرچه که به جلوتر می رویم اطلاعات بیشتری از این فیلم نسیبمان می شود. حال طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، احتمالا استرالیا، محل فیلمبرداری فیلم Shang-Chi خواهد …

۱۳۹۸-۰۱-۱۸ تعداد بازدید :336 مشاهده خبر

فروش جهانی فیلم Captain Marvel از مرز ۱ میلیار دلار عبور کرد!

امروز فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) تبدیل به هفتمین فیلم استودیو Marvel (مارول) شد که فروش جهانی آن از مرز ۱ میلیارد دلار عبور می کند. فیلم Captain Marvel با فروشش به باشگاه ۱ میلیاردی های مارول پیوست. پیش از فیلم Captain Marvel، فیلم هایی همچون: Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی)، Black Panther (پلنگ سیاه)، Iron Man 3 (مرد …

۱۳۹۸-۰۱-۱۵ تعداد بازدید :310 مشاهده خبر

نگاهی کوتاه به فیلم های مطرح March 2019

ماه مارس با فیلم Us و Dumbo به پایان رسید، آثاری که هم در گیشه و هم بین منتقدین به دو شکل متفاوت سرو صدا کردند، اما فیلم جوردن پیل به یک سوگلی بدل شد. به جز این دو فیلم در این ماه آثار بلاک باستر نیز جولان دادند تا گیشه این ماه میلادی یکی …

۱۳۹۸-۰۱-۱۳ تعداد بازدید :422 مشاهده خبر

کلیشه های رایجی که هالیوود را تسخیر کرده اند

شاید باور کردن این موضوع سخت باشد که هالیوود دچار یک درجا زدگی در محتوا شده است، اما واقعیت این است که اصالت در هالیوود دچار مرگ شده و خلاقیت و منحصر به فرد بودن به کم ترین میزان خود رسیده است. سینمای جهان و آمریکا پر از دنباله ها، بازسازی ها و قصه های …

۱۳۹۸-۰۱-۱۲ تعداد بازدید :1184 مشاهده خبر