A Rainy Day in New York 2019

کارگردان : Woody Allen

بازیگران : Timothée Chalamet ، Elle Fanning ، Selena Gomez

ژانر : Comedy, Romance

44/100
6.9/6,516
72%
x
رای دهید
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ادامه متن ... در فیلم A Rainy Day in New York ، دو جوان برای گذراندن اوقات فراغت به نیویورک می روند. به محض رسیدن آنها با وضعیت بد جوی رو به رو می شوند و اتفاقات و خوب و بدی برای آنها می افتد...

نظرات کاربران

امتیاز کاربران

ارسال نظر
5.5
1 رای مثبت :
0 رای بی طرف :
1 رای منفی :

نطرات کاربران

8
یه فیلم درام خوب که با وجود داستان کلیشه ایش باز لذت بخش و حس خوبی بهتون میده.فیلم نشون میداد محیط هالیوود چقدر فاسده.مخصوصاً کارگردان هاش.بازی سلنا گومز با اینکه خیلی کم بود ولی دلچسب بود و از صحبت کردنش لذت بردم یه جورایی با طرز صحبتش دلبری میکرد.این فیلم رو به کسانی پیشنهاد میدم که درام دوست دارن و اینم بگم انتظار یه فیلم پر از صحنه های عاشقانه نباشید این فیلم از نوع هست که عشق واقعی و پاک رو به تصویر می‌کشه و در پایان بیننده رو ارضا می‌کنه و کاملا ارزش زمانی که میزارین رو داره.
3
فیلم یک روز بارانی در نیویورک یک فیلم پر ستاره به کارگردانی وودی آلن است که داستان پسری عنق در خانواده ای پولدار رو روایت میکنه.که به دنبال دوست دخترش که روزنامه نگاره و می خواد با یه کارگردان مصاحبه کنه به نیویورک میره. اولش قرار بود این سفر یک سفر رمانتیک و عاشقانه باشه اما همه چی بر عکس میشه. فیلم خیلی سطحی دنبال میشه و از اول تا انتها فقط بقط تو یه خط داستانی روایت میشه که خیلی ضعیف هست. بازیگران خیلی خوب بازی کردن و موسیقی متن هم بد نبود ولی از این فیلم نباید انتظارات زیادی داشت که بدون شک نا امیدتون میکنه. فیلم رو یک بار هم بزور میشه دید اصلا بهتون پیشنهاد نمی کنم.

نقد منتقدین

امتیاز منتقدین

-
رای مثبت :
رای بی طرف :
رای منفی :

نظرات منتقدین

در حال حاضر نقدی وجود ندارد.
در حال حاضر نقدی وجود ندارد.

کارگردان : Woody Allen

تهیه کننده : Erika Aronson

نویسنده : Woody Allen

عامل نقش
Timothée Chalamet Gatsby Welles
Elle Fanning Ashleigh Enright
Selena Gomez Shannon
Jude Law Ted Davidoff
Diego Luna Francisco Vega
Liev Schreiber Roland Pollard
Rebecca Hall Connie
Griffin Newman Josh
Kelly Rohrbach Terry
Suki Waterhouse Tiffani