اخبار روز فیلمهاکامیک

اسپین آف جدید از Spider-Man و کاراکتر Morbius با بازی Jared Leto

قرار است تا Jared Leto کاراکتر Morbius را در اسپن‌آف SpiderMan شرکت Sony بازی کند. این فیلم بر روی افراد تبهکار خون اشام تمرکز دارد و قرار است براساس نوشته هایی از Marvel Comics ساخته شود. کارگردان فیلم Daniel Espinosa با فیلم قبلی Safe House خواهد بود. نویسنده فیلمنامه فیلم، Burk Sharpless و Matt Sazama با آثر قبلی Lost in Space هستند.

به گزارش آریافیلم , فیلم Morbius توسط Avi Arad و Matt Tolmach و به همراه Lucas Foster تهیه خواهد شد، که البته Palak Patel نیز از طرف استودیو بر روی پروژه نظارت خواهد داشت.
خب نظرتان درباره این خبرها چیست؟ می توانم تصور کنم که طرفداران Leto چه آنها که طرفدار ۳۰ Seconds to Mars هستند و چه آنها که طرفدار فیلم برنده جایزه اسکار او بر روی پرده سینماها هستند به نوعی خوشحال هستند چرا که یکبار دیگر می توانند او را در فیلم های ابر قهرمانی ببینند.

برای کسانی که Leto را بدون نقش ویژه و خاص Joker نمی توانند تصور کنند شاید این خبرها برای آنها کمی ناراحت کننده باشد و البته طرفدارانی هم وجود دارد که برای آنها این اتفاق به هیچ وجه نگران کننده نیست برای اینکه در نظر آنها Morbius فیلمی نیست که بازی Leto در آن چندان مهم باشد.

درست است که این خبرها شاید برای شما نوعی ضدخبر باشند. این نوع خبرها به گونه ای است که ما را از خواندن خبرهای بیشتر بیزار و متنفر می کنند. معیارهای ما شاید متفاوت باشد، ولی باید بپذیریم که اخبار Leto به این نقش پیونده خورده است و باید این قدرت را داشته باشیم که از شک و تردید دوری کنیم و درباره این موضوع تا زمان نمایش فیلم به طور محتاطانه ای خوشبین بمانیم. از طرفی باید بدانیم که بازی Leto به عنوان Morbius ، در آینده برنامه های او برای بازگشتش برای نقش Joker در هر فیلمی از Warner Bros را تحت تاثیر نخواهد داد.

هنوز جزییات داستان به جز بدیهیات همیشگی در دسترس نیست، اما Sony به دنبال این است که تولید کار را امسال شروع کند. فیلم دیگر Spider-Man استودیو، اسپین‌آف Venom با Tom Hardy است که ۵ اکتبر امسال اکران خواهد شود و بعد از آن Spider-Man: Far from Home خواهد بود که در ۵ جولای ۲۰۱۹ به نمایش در خواهد آمد. راستش را بخواهید، همه ما درباره انیمیشن استودیوی سونی به نام Spider-Man: Into the Spider-Verse که ۱۴ دسامبر امسال بر روی پرده ها خواهد رفت هیجان زده هستیم، بنابراین تا سالها می توانید نقش Leto در فیلم Morbius را که برایتان غیرمنتظره بود فراموش کنید. اگر می خواهید بیشتر درباره فیلم بدانید ما را همچنان دنبال کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن