اخبار فیلم

Miles Teller به The Fantastic Four پیوست (شایعه)

 

فیلم The Spectacular Now در اینروز ها درحال اکران می باشد و ستاره ی این فیلم Miles Teller بنظر می رسد پتانسیل بالایی برای بودن در پروژه های بسیار بزرگتر را دارد ، و حالا براساس اخبار منتشر شده می توان بگوییم که Miles Teller به این شانس دست پیدا کرده است و قرار است تا در فیلم بازسازی The Fantastic Four نقش اصلی یعنی Reed Richards ملقب به Mr. Fantastic (آقای شگفت انگیز) را بازی کند . در این اخبار گفته شده است که این بازیگر انتخاب کارگردان این فیلم Josh Trank می باشد اما در ادامه نیز ذکر شده است که کارهای بسیاری لازم است بروی فیلمنامه ی The Fantastic Four انجام شود و هنوز کامل نیست و البته کمپانی Fox نیز هنوز بطور رسمی این بازیگران را تایید نکرده است .

از نظر بسیاری از خبرگزاری ها ، Miles Teller شخصا قابلیت ستاره بودن در نقش های اصلی به این مهمی را در خودش دارد اما اگر بخواهیم گفته های بالا را هم در نظر بگیریم ، این امکان وجود دارد که Miles Teller بیشتر برای جوانی کارکتر Reed Richards انتخاب شده است و او را در فلش بک های داستان خواهیم دید . در گذشته نیز اخباری از جذب دو بازیگر دیگر بنامهای Michael B. Jordan برای نقش Johnny Storm ملقب به The Human Torch (مشعل انسانی) و Allison Williams برای نقش Susan Storm ملقب به Invisible Woman (زن نامرئی) منتشر کردیم .

با انتشار هر خبر از این پروژه ی بازسازی ، عحیب بودن اخبار بیشتر می شود . در ابتدا همانطور که قبلا هم گفتیم Susan Storm و Johnny Storm خواهر و برادر می باشند اما رنگ پوست Michael B. Jordan و Allison Williams به یکدیگر نمی خورد و هیچگونه مشترکاتی ندارند ولی با توجه به اینکه دو بازیگر قبلی نیز جوان می باشند بنابراین باید Miles Teller نیز نقش اصلی باشد و برای ساختن دنباله کمک بیشتری می کند اما اینکه کمپانی Fox چه برنامه هایی برای این پروژه دارد نامشخص می باشد . آیا شاهد یک گروه چهار شگفت انگیز جوان می باشیم و یا نکاتی دیگر در این اخبار و داستان این فیلم وجود دارد که ما هنوز بی اطلاعیم . شما کدام را بیشتر ترجیح می دهید ، یک گروه جوان و شگفت انگیز و یا بزرگسال تر ؟

خبر بروز شده : کارگردان این پروژه Josh Trank  در تویتر اش عنوان کرد که ، تمام اخبار در مورد جذب بازیگران برای این فیلم درست نیست .

فیلم The Fantastic Four در تاریخ ۶ مارچ ۲۰۱۵ اکران می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن