اخبار فیلم

Michael Caine و Emma Watson یا Bella Heathcote در Secret Service

 

اخبار کمی از پروژه ی جدید کارگردان X-Men: First Class بنام Matthew Vaughn در خبرگزاری ها جهانی منتشر شده است . در گذشته اعلام کردیم که Matthew Vaughn تصمیم گرفته است تا فیلمی براساس کتابی به نام The Secret Service بسازد که به احتمال زیاد نام فیلم هم همین خواهد بود ، داستان این کتاب در مورد یک مامور مخفی بازنشسته می باشد که تصمیم می گیرد تا برادر زاده ی خلافکارش را از خیابان های لندن جمع کند و او را وارد مدرسه سرویس مخفی کند که مامورانی مانند ۰۰۷ تعلیم می دهند .

ستاره ی فیلم The King’s Speech یعنی Colin Firth قرار است تا نقش اصلی این فیلم را برعهده داشته باشد و پس از ان نیز بازیگر تازه وارد Taron Egerton برای نقش دوم و جوانتر انتخاب شد ، این بازیگر که چندان کارنامه ی آشنایی ندارد اما بنظر می رسد Matthew Vaughn در زمان تست گرفتن از این بازیگر تحت تاثیر او قرار گرفت . حال اخبار جدیدتری بدتسمان رسیده است که نشان می دهد این کارگردان و نویسنده بدنبال بازیگر زن اصلی فیلم اش می باشد ، برطبق اخبار منتشر شده در لیست وی اسامی چون Emma Watson و Bella Heathcote از فیلم Dark Shadows قرار داشته اند که البته هنوز مذاکرات رسمی انجام نشده است .

در ادامه Matthew Vaughn برای نقش منفی داستانش در جستجوی بازیگران بزرگ و یک ستاره می باشد که هم اکنون بازیگرانی همچون Tom Cruise و Leonardo DiCaprio در نظر وی می باشند که باز هم لازم به ذکر می باشد که هر دوی این بازیگران این درخواست رو رد کرده اند اما حالا می دانیم که Matthew Vaughn برای این کارکتراش در این حد بازیگر را می خواهد جذب کند . همچنین خالق و نویسنده ی این کتاب و داستان های کمیک بوک Mark Millar در خبری اعلام کرد که Michael Caine ستاره ی فیلمهای The Dark Knight Trilogy و The Prestige به پروژه ی The Secret Service اضافه شده است تا در نقش رئیس این سازمان جاسوسی حضور یابد ، اما در ادامه وی آفزود که تمام بازیگران انتخاب شده اند که در حقیقت بنظر درست نمی رسد و یا اینکه مخفیانه بازیگران جذب شده اند .

در آخر در مورد Michael Caine نیز نمی توان زیاد خوشحال ماند به این دلیلکه وی امکان دارد بخاطر پروژه ی مهم Interstellar که قرار است به زودی فیلمبرداریش اغاز شود از پروژه ی The Secret Service را که هم قرار است در ماه سپتامبر شروع به فیلمبرداری کنند ، کنار بکشد .

فیلم The Secret Service در تاریخ ۱۴ نوامبر ۲۰۱۴ اکران می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن