اخبار روز فیلمها

مت دیمون (Matt Damon) و جیمز منگولد (James Mangold) فیلم The Force (پلیسی) را خواهند ساخت

مت دیمون (Matt Damon) و جیمز منگولد (James Mangold) بازیگر و کارگردان فیلم Ford v Ferrari «فورد در برابر فراری» که در بخش بهترین فیلم سال نامزد اسکار شده، فیلم جدیدی با همکاری یکدیگر خواهند ساخت. فیلم The Force یک درام پلیسی براساس رمانی به نام The Force نوشته دان وینزلو (Don Winslow) می باشد.

دیمون که قبلا در فیلم The Departed «رفتگان» ساخته مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) نقش یک پلیس فاسد را بازی کرده، دوباره وارد این ژانر می‌شود. او در اینجا نقش کارآگاهی به نام دنی مالون را بازی می‌کند که رئیس بهترین گروه مبارزه با جرم در نیروی پلیس است. او که برای مبارزه با جرم و جنایت مجبور شده معاملات کثیفی با خلافکاران نیویورک بکند، حالا تصمیم می‌گیرد پلیس‌ها و شهردار فاسد را به مقامات قضایی لو دهد.

منگولد همراه با اسکات فرانک (Scott Frank) بازنویسی فیلمنامه نوشته شده توسط دیوید مامت (David Mamet) را برعهده دارد. منگولد فعلا در حال ساخت فیلم بیوگرافی باب دیلان (Bob Dylan) با بازی تیموتی شالامی (Timothée Chalamet) است. ریدلی اسکات (Ridley Scott) یکی از تهیه‌کنندگان اصلی فیلم The Force خواهد بود.

فیلم The Force فیلم The Force

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن