اخبار روز سریالهاانتخاب سردبیر

Marvel و ساخت 5 سریال ابر قهرمانی دیگر

 

واکنش ها نسبت به اولین سریال تلویزیونی Marvel بنام Agents of S.H.I.E.L.D دو گانه بوده است . از طرفی عده ای هستند که باور دارند Agents of S.H.I.E.L.D می توانست بسیار پر قدرت تر ظاهر شود و داستان ها یا دیالوگ بسیار اکشن ، کمیک بوک و وابسته به ابر قهرمان ها داشته باشد اما در آن سو کسانی قرار دارند که از طرفداران سرسخت این مجموعه بحساب می آیند و همچنان به Agents of S.H.I.E.L.D امید دارند . با تمام اینها ، دو کمپانی Disney و Marvel تصمیم گرفته اند تا از این سریال فراتر بروند و سریال های بیشتری بهمراه کارکتر های بزرگتری را روانه ی جعبه ی جادو کنند .

Disney بتازگی اعلام کرد طی آخرین مذاکراتش با Netflix در نظر دارند تا چهار تن از مهمترین کارکتران دنیای مارول را برای سال 2015 وارد شبکه ی اینترنتی کنند که شامل Daredevil ، Jessica Jones ، Luke Cage و Iron Fist می شود . علاوه براین به غیر از ساخت یک سریال برای هر کدام از این کارکتر ها ، Marvel یک سریال دیگر نیز بنام The Defenders خواهد ساخت که تمام این چهار قهرمان را نیز در یکجا در بر می گیرد . شبکه ی تلویزیونی ABC که در حال حاضر سریال Agents of S.H.I.E.L.D را دارد ، در کنار Marvel از تهیه کنندگان The Defenders خواهد بود . تمام این چهار کارکتر مخصوصا Daredevil در بهره ای از زمان در لیست پروژه های سینمایی قرار داشتند اما از آنجا که  Disney و Marvel بسادگی وقتشان با عنوان های بزرگتری همچون The Avengers و Guardians of the Galaxy پر می باشد ، خیلی بهتر است تا دیگر شخصیت ها را در تلویزیون مشاهده کنیم .

Marvel با داشتن انبوهی از کارکتران و ابرقهرمانان اما در هر سال تنها گنجایش تولید یک الی دو فیلم را دارد و دیزنی هم نمی تواند تمام سرمایه اش را تنها به پروژه های مارول بسپارد . بنابراین منتظر نگهداشتن طرفداران برای تماشای یک فیلم از کارکتر مورد علاقشان به عنوان مثال پس از 5 سال کار آسانی نیست ، در ادامه کارکتر هایی از جمله Daredevil ، The Punisher و یا DeadPool (در اختیار فاکس است) بدلیل داشتن دنیایی بسیار تاریک هرگز نمی توانستند در دنیای مشترک The Avengers قرار بگیرند و در همین زمان Marvel با مشکل بسیار جدی در مورد The Punisher مواجه است چون در حالیکه طرفداران بشدت خواستار فیلمی برای این کارکتر می باشند اما لیست برنامه های این کمپانی چنین اجازه ای را به آنها نمی دهد . حال تصور کنید اگر دیگر قهرمانان مانند Spider man در اختیار این کمپانی بودند ، آنوقت چه میشد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. وقتی پایه سریال ابرقهرمانانه میاد وسط، نکته اصلی که خیلی مهمه
    جلوه های ویژه است..امیدوارم کارشون درست باشه تو همچین صحنه هایی..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن