اخبار فیلم

Josh Gad در گروه بازیگری پروژه ی The Fantastic Four

 

کم کم درحال نزدیک شدن به تاریخ فیلمبرداری فیلم بازسازی The Fantastic Four می باشیم که در ۳۱ مارچ کلید خواهد خورد و طرفداران این چهار ابرقهرمان شگفت انگیز می توانند خودشان را آماده ی اخبار بیشتری از این پروژه کنند تا یکی دیگر از مجموعه کارکتر های کمیک بوک Marvel توسط کمپانی فاکس جان تازه ای دریافت کند . آنطور که از اطلاعات یا شایعات گذشته مشخص است ، برعکس دو فیلم The Fantastic Four در سالهای ۲۰۰۵ و ۲۰۰۷ ، اینبار شاهد بازیگران جوان تری خواهیم بود و اسامی همچون Miles Teller از That Awkward Moment ، ستاره ی سریال Game of Thrones بنام Kit Harington و در آخر Richard Madden از Game of Thrones برای نقش Reed Richards ملقب به Mr. Fantastic همینطور Kate Mara از Transcendence و Saoirse Ronan از The Grand Budapest Hotel نیز برای نقش Sue Storm ملقب به Invisible Woman شایعه شده اند و اما تنها در این همه مدت فقط به نام Michael B. Jordan بازیگر فیلمهای Fruitvale Station و Chronicle برای کارکتر The Human Torch یا همان Johnny Storm در اخبار اشاره شده است .

اما همانطور که می دانید تیم Fantastic Four از چهار نفر تشکیل شده است که تاکنون هیچ خبری از عضو چهارم منتشر شده و نمی دانستیم چه کسی نقش Ben Grimm ملقب به The Thing را بازی خواهد کرد . براساس آخرین اخبار از سایت خبرگزاری آریافیلم اولین شایعات در رابطه با نقش Ben Grimm برمی گردد به Josh Gad که وی را در گذشته در فیلم Love & Other Drugs دیده اید ، لازم به ذکر می باشد در اخبار گفته شده وی مشغول مذاکره است بنابراین هنوز تاییدیه ای رسمی در دست نیست اما در نهایت سایتی که مسئول انتشار این خبر می باشد چندان به بدنامی معروف نیست . اگر Josh Gad برای نقش The Thing انتخاب شود تبدیل خواهد شد به پیر ترین بازیگر این تیم ۴ نفره با ۳۲ سال سن . یکی از نویسندگان فیلمنامه ی اولیه ی این پروژه بنام Jeremy Slater در صفحه ی توئیتر اش درباره ی جاش و نقش The Thing اعلام داشت :” دقیقا نمی دانم این خبر درست است یا خیر اما در هر صورت این شایعه ی انتخاب جاش گد را دوست دارم ، من همیشه باور داشتم کارکتر بن نزدیک ترین شخصیت مارول به شخصیت های پیکسار است و وی باید صدایی جذاب و دوست داشتنی داشته باشد ، بنابراین هر بازیگری که برای این نقش انتخاب شود در هر صورت صدایش توسط نرم افزار های دیجیتالی تغییر خواهد کرد تا بیشتر با کارکتر هم خورد داشته باشد بنابراین چرا بسراغ یک بازیگر با استعاد نرویم ، بهرحال کارکتر Ben Grimm یکی از بهترین شخصیت هاییست که تابحال در موردش نوشته ام و یکی از طرفداران Josh Gad هستم ، او بهترین انتخاب برای این نقش است “. 

نکته ی دیگری که در اینجا باید بگوییم این است که Jeremy Slater دیگر قدرتی در پروژه ی بازسازی The Fantastic Four ندارد و سایمون کینبرگ مسئولیت کامل فیلمنامه ی نهایی را برعهده گرفته است اما با این وجود Jeremy Slater نویسنده ی شناخته شده ای می باشد که مسلما اگر وی به این بازیگر اعتقاد دارد ، بنابراین ما هم می توانیم کمی باورش داشته باشیم . Josh Trank کارگردان Chronicle و همچنین The Fantastic Four آینده باری دیگر در صفحه ی توئیتر اش شایعه ی گد را رد کرد اما در گذشته این فیلمساز شایعه ی Miles Teller را نیز رد کرده بود اما خوده بازیگر در مصاحبه ای اعلام داشت مذاکراتی برای این پروژه داشته است ، به همین خاطر نمی توان تنها بروی رد کردن Josh Trank قفل اعتمادی ببندیم . اما شما چی فکر می کنید ؟ آیا با یک تیم شگفت انگیز جوان راحت تر هستید یا خیر ؟

 فیلم The Fantastic Four در تاریخ ۱۹ جون ۲۰۱۵ اکران خواهد شد . 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن