اخبار فیلمانتخاب بازیگر

انتخاب Jim Carrey به عنوان نقش منفی فیلم Sonic the Hedgehog

فیلم Sonic the Hedgehog با اضافه شدن کمدین معروف Jim Carrey که نقش شخصیت شرور و تبهکار این فیلم یعنی Robotnik  را بازی خواهد کرد، در حال تکمیل کردن عوامل و بازیگران خود است. Carrey در کنار بازیگرانی مانند Tika Sumpter (بازیگر Ride Along) و James Marsden (بازیگر Westworld) به این دوگانه لایو-اکشن/انیمیشن اضافه شده است. Robotnik  که به Dr. Eggman هم معروف است سالها نقش منفی این فرنچایز بوده و در اولین بازی این سری ظاهر شده بود.

Sonic the Hedgehog ایده خود را از بازی های عامه پسند خواهد گرفت که تمرکز آن بر روی تلاش Sonic برای نبرد با Doctor Robotnik (که به دنبال گرد آوردن نیروهایی به دور خود است) می باشد. این اولین بار است که بازی های Sonic برای پرده بزرگ سینما ساخته می شود، اما پیش از این، در Wreck-It Ralph  و امسال در Ready Player One نیز اقتباس هایی از آن صورت گرفته بود.

Neal H. Moritz از کمپانی Original Film (سری فیلم های Fast and Furious) تهیه کننده این اقتباس خواهد بود و Jeff Fowler (نامزد جایزه اسکار برای بهترین فیلم کوتاه انیمیشنی به نام Gopher Broke) نیز به عنوان کارگردان و Tim Miller (کارگردان Deadpool) به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار او حضور خواهند داشت.

Sonic the Hedgehog قرار است ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ در سینماها اکران شود.

Sonic the Hedgehog ابتدا در سال ۱۹۹۱ برای SEGA Genesis ساخته شد. سپس، در سال ۲۰۱۶ در موزه Strong National Museum of Play  راچستر نیویورک، در بخش “World Video Game Hall of Fame”  حضور داشت. این فرنچایز محبوب، اخیرا در سال ۲۰۱۷ در دو بازی جدید Sonic Mania  و Sonic Forces  (برای کنسول های PlayStation 4، Nintendo Switch، Xbox One و PC) مورد اقتباس قرار گرفته بود. فروش هر دوی این بازی ها (هم به صورت پکیج و هم دانلود اینترنتی) بیش از ۳۶۰ میلیون تعداد بود.

hedgehog

hedgehog

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن