اخبار فیلم

Henry Cavill جایگزین Tom Cruise در The Man from U.N.C.L.E

 

ما به تازگی اعلام کردیم Tom Cruise از پروژه ی The Man from U.N.C.L.E به کارگردانی Guy Ritchie خارج شده است تا بروی فیلم جدیداش بنام  Mission: Impossible 5 که علاوه بربازی در این فیلم تهیه کننده ی ان نیز می باشد تمرکز کند ، حال باخبر شدیم که ممکن است Henry Cavill از فیلم مهم Man of Steel جای او را بگیرد . در حال حاضر کمپانی بزرگ Warner Bros حساب ویژه ای بروی این بازیگر باز کرده است و فیلم اینده اش Man of Steel هم اینده ی Henry Cavill  را تعیین خواهد کرد و هم کمپانی Warner Bros  به پروژه ی بزرگ بیشتری دست پیدا خواهد کرد .

در خبرها اعلام شده است که کمپانی Warner Bros پس از جدایی Tom Cruise به دنبال ستاره ای دیگر برای نقش اصلی فیلم The Man from U.N.C.L.E می باشد و حالا درحال مذاکره با Henry Cavill می باشد . داستان این فیلم  The Man from U.N.C.L.E  بر اساس سریالی با همین نام در دهه ی شصت میلادی ساخته میشود و در آن سریال Robert Vaughan و David McCallum ستاره های نقش اصلی بودند که به ترتیب نقش Napoleon Solo و Illya Kuryakin را ایفا میکردند ، این دو مامور تحت نظر تشکیلاتی سری با نام U.N.C.L.E که وظیفه ی اعمال قانون توسط سازمان ملل متحد را بر عهده دارد انجام وظیفه میکنند ، هوش بالای این دو مامور در انجام عملیاتها و استفاده از پیشرفته ترین وسایل و سلاحها از جمله خصوصیات این دو مامور سری بود .

زمانیکه Tom Cruise برای حضور در نقش اصلی The Man from U.N.C.L.E دعوت شد ، در همان زمان کمپانی Warner Bros بدنبال Henry Cavill برای نقش مقابل او  بود که حالا این نقش به Armie Hammer داده شده است . همچنین Alicia Vikander نیز در این فیلم حضور دارد . در ابتدا Steven Soderbergh برای کارگردانی و George Clooney برای بازی انتخاب شدند و پس از ترک این دو بنابر دلایلی نامعلوم ، حالا کمپانی Warner Bros بنظر می رسد اعتماد بیشتری به عوامل Man of Steel و The Lone Ranger دارد تا این پروژه را سرپا نگه دارند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن