اخبار روز فیلمها

نویسنده فیلم کامیکی Green Lantern Corps مشخص شد

Warner Bros بعد از اینکه تحت مجموعه کمپانی DC قرار گرفت دچار به هم ریختگی های زیادی شده به طوری که تغییر و تحولات زیادی در پشت پرده در حال وقوع است…

Toby Emmerich  رئیس کمپانی، اوایل امسال، Walter Hamada را به عنوان رئیس واحد تهیه فیلم های DC منصوب کرد این واحد در اصل توسط نایب رئیس اجرایی استودیو یعنی Jon Berg و مسئول بخش محتوای DC، Geoff Johns تاسیس شده بود. هفته پیش، رئیس بخش سرگرمی DC، Diane Nelson از این پست کنار گذاشته شد و این هفته بعد از نشستی بین دیوان قضایی آمریکا و AT&T مبنی بر ادغام WB و DC، حالا Tim Warner مورد توجه مدیران DC برای این پست قرار گرفته است.

به گزارش آریافیلم ، Geoff Johns از پست خود کنار خواهد رفت (که از سال ۲۰۱۶ در آن بوده) و به عنوان مدید ارشد تولیدات، بین DC و کمپانی وارنر برادرز منصوب خواهد شد. این اتفاق ذیل کمپانی Mad Ghost Productions که به خود Geoff Johns تعلق دارد اتفاق خواهد افتاد و این فرصت را به او خواهد داد که در این بین با هر دو گروه همکاری نزدیکی داشته باشد.

به نظر می رسد که اولین پروژه Johns فیلم Green Lantern Corps باشد. Johns نه تنها فیلمنامه کار را خواهد نوشت بلکه به عنوان تهیه کننده فیلم نیز حضور خواهد داشت. او قبلا کار Wonder Womans 2 را و در حال حاضر هم فیلم Aquaman که دسامبر امسال اکران خواهد شد، نویسندگی و تهیه کنندگی می کند. او گفته که :

من عاشق DC و دنیای آن هستم. دوست دارم همه روزم را صرف نوشتن بکنم.  من از کار جدیدم هیجان زده ام و این یک کار رویایی برای پروژه های رویایی است. تنها اینجاست که میتوانی خودم را راضی نگه دارم.

و البته Emmerich  هم در پاسخ به او گفته که:

Geoff نویسنده بسیار با استعداد و خارق العاده ای است و نام او واقعا با DC عجین شده است. ما خیلی خوشحالیم که او به ریشه های خودش و آن کاری که آرزویش را داشت بر می گردد. و جای خوشحالی است که او در وارنر برادرز هم حضور خواهد داشت. ما امیدواریم که با او در فیلم Green Lantern و پروژه‌های دیگر همکاری داشته باشیم.

کار تلویزیونی John شامل تهیه کنندگی اجرایی و نویسندگی اولین سریال اورجیتنال برای DC به اسن Titan خواهد بود که در مجموع یک سریال اسپین آف ۱۳ اپیزودی است در بخش کمیک، John بر روی فیلم The Killing Zone کار خواهد کرد که شامل سریال کمیک Shazam  که پاییز امسال پخش خواهد شد و همچنین Three Jokers می شود.

در حال حاضر، برای پر کردن جای خالی بخش کمیک، Jim Leewill رئیس واحد پخش DC این مسئولیت را بر عهده گرفته است.  Lee این مسئولیت این بخش را با Dan DiDio تقسیم خواهد کرد. پستی که این دو از سال ۲۰۱۰ به طور مشترک عهده دار آن بوده اند.

Green Lantern Corps

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن