اخبار فیلم

Elizabeth Debicki در فیلم The Man from U.N.C.L.E

 

مرحله ی جذب بازیگر جدیدترین ساخته ی Guy Ritchie بنام The Man from U.N.C.L.E که از روی یک سریال تلویزیونی دهه ی ۶۰ ساخته خواهد شد ، همچنان ادامه دارد .  پروژه ی The Man from U.N.C.L.E یکی از پرحاشیه ترین پروژه های هالیوود است که در چند سال گذشته چندین کارگردان برای هدایت این فیلم امده اند و مدتی بعد کناره گیری کردند ، اما بنظر می رسد Guy Ritchie اخرین و مطمئن ترین شخص این لیست خواهد بود . پس از پیشنهاد نقش اصلی این فیلم به Tom Cruise و رد شدن این موضوع توسط این بازیگر ، ستاره ی فیلم Man of Steel بنام Henry Cavill قبول کرد تا نقش مامور U.N.C.L.E یعنی Napoleon Solo را در کنار Armie Hammer که وی نیز نقش مامور Illya Kuryakin را خواهد داشت ، بازی کند .

در ماه های گذشته نیز Alicia Vikander به این پروژه اضافه شد و حالا ستاره ی فیلم The Great Gatsby بنام Elizabeth Debicki نقش اصلی زن این فیلم را برعهده خواهد داشت . براساس جدیدترین اخبار ، Elizabeth Debicki قرار است تا یک نقش فریبنده و افسونگر را بنمایش بگذارد و Guy Ritchie نیز تصمیم دارد تا محتوای این پروژه را مانند یک ژانر اکشن و جدی بسازد  و داستان به این صورت می باشد که دو جاسوس سازمان U.N.C.L.E بصورت اولین بار همدیگر را خواهند دید ، یک آمریکایی با بازی Henry Cavill و یک جاسوس روسی با بازی Armie Hammer که این دو در ابتدای داستان بسیار با یکدیگر دشمن خواهند بود اما دیگر مشخص نشده است که این دشمنی تا چه مدت بطول خواهد انجامید ، تا پایان داستان و یا بالاخره با هم دوست می شوند .

فیلم The Man from U.N.C.L.E قرار است با بودجه ای ۷۵ میلیون دلاری در لندن فیلمبرداری شود و در سال ۲۰۱۴ نیز روانه ی اکران شود . نویسندگان این فیلم Guy Ritchie و همکار تهیه کننده و نویسنده اش در Sherlock Holmes بنام Lionel Wigram می باشند که حالا مشخص نیست که تا چه حد از فیلمنامه ی اولیه ای که توسط Scott Z. Burns نوشته شده بود ، استفاده خواهند کرد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن