اخبار روز فیلمها

پیوستن Carrie Coon به فیلم Widows ساخته Steve McQueen

بعضی‌ها ممکن است بگویند که ۲۰۱۷ سال Nicole Kidman و Cannes darling بوده و ممکن است عده‌ای دیگر سال ۲۰۱۷ را سال Robert Pattinson بدانند ولی در واقع سال خوبی برای Carrie Coon بوده است، هنرپیشه The Leftovers و فصل سوم Fargo که همچنین در حال فیلمبرداری فیلم جدید Spielberg نیز می‌باشد، Coon در حال صعود است و چه بهتر که فیلمی ساخته‌ی Steve McQueen به آن اضافه کنیم.

به گزارش آریافیلم، بنا به گفته The Hollywood Reporter، وی به فیلم Widows پیوست که درباره‌ی گروهی از زنان است که جمع می‌شوند تا دستبرد ناتمام همسرانشان را به سرانجام برسانند. بازیگران شامل : Viola Davis, Elizabeth Debicki, Michelle Rodriguez, Liam Neeson, Colin Farrell, Robert Duvall, Andre Holland و Daniel Kaluuya می‌شود و هنوز در دست تولید قرار دارد. Coon سهم خود را بعد از اتمام فیلم برداری فیلم جدید Steven Spielberg یعنی The Papers فیلم برداری خواهد کرد.

THR خبر می دهد که Coon نقش بیوه‌ای را که از ملحق شدن به دیگران امتنا می‌کند را بازی می‌کند، و معلوم نیست که او نقش یک ناظر بی‌ضرر یا شخصیت منفی اصلی را بازی می‌کند.

Coon با بازی‌اش در Fargo و The Leftovers شایعه زیادی درباره‌ی برنده شدن Emmy به پا کرده است. او در The Papers نقش Meg Greenfield، ویراستار جدی، که به واشینگتن پست برای رمزگشایی اوراق پنتاگون کمک می‌کند را بازی می‌کند

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن