اخبار فیلم

Bond 24 فیلمبردار فیلم Skyfall را از دست داد

 

نکات فوق العاده مهمی در پروسه ی ساخت Skyfall نقش داشتند که باعث شدند تا این فیلم به یکی از بهترین فیلمهای تاریخ جیمز باند تبدیل شود و با اطمینان کامل می توان گفت یکی از آنها فیلمبردار صاحب نام Roger Deakins بوده است . دریچه ی دوربین راجر دیکنز در هر فیلمی ، دنیایی مملوء از شگفتی را نشان می دهد اما آخرین کار وی در کنار Sam Mendes یکی از معروف ترین و شناخته ترین مثال هاست که مسلما باعث ناراحتیست تا اعلام کنیم این فیلمبردار افسانه ای برای Bond 24 باز نخواهد گشت و بدنه ی دنباله ی Skyfall یکی از اعضای مهم اش را از دست داد .

پس از کلی موج بی هدف در آخر سم مندز و نویسنده John Logan از Skyfall موافقت کردند تا Bond 24 را نیز کارگردانی و نویسندگی کنند اما براساس آخرین اطلاعات Roger Deakins برای این فیلم برنمی گردد . دلیل کاملا مشخصی اعلام نشده که چرا Sony یکی از با استعداد ترین فیلمبرداران هالیوود را برای جیمز باند ۲۴ از دست داده ، همچنین لازم به ذکر می باشد فیلمبرداری فیلم Skyfall باعث شد تا دیکنز از فیلمبرداری Inside Llewn Davis برای دوستان قدیمی اش برادران کوئن باز بماند و حالا امکان دارد این دو برادر وی را از حال برای فیلم جدیدشان در نظر گرفته باشند . پس از موفق ترین فیلم در سری فیلم های باند در طول تاریخ با فروش جهانی ۱,۱۰۸ میلیارد دلار ، Roger Deakins فیلم درام و قوی Prisoners را برعهده داشت که بی نهایت زیبا بود و بتازگی نیز فیلمبرداری Unbroken آخرین ساخته ی آنجلینا جولی را به اتمام رسانده که در مورد یک قهرمان المپیک و سرباز جنگ جهانی دوم می باشد که در ژاپن به اسارت گرفته می شود .

در نهایت می توان گفت اطلاعات دیگری از پروژه ی Bond 24 در دست نیست بجز اینکه می دانیم ستاره ی دو فیلم قبلی Daniel Craig برای فیلم جدید باند باز می گردد و Sam Mendes هم با موفقیت چشم گیری که با Skyfall در سال ۲۰۱۲ پیدا کرده ، دستش برای این دنباله بسیار باز خواهد بود . فیلم بی عنوان Bond 24 در بریتانیا در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۱۵ و در آمریکا و جهان در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۵ اکران خواهد شد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن