اخبار روز فیلمهاجدیدترین عکس از فیلمها

کامیک کان ۲۰۱۸ : لوگوی رسمی فیلم Aquaman و خبر از اولین تریلر فیلم در کامیک کان

این هفته علاوه بر اینکه عکس هایی جدید و جزئیاتی از بازیگران Aquaman منتشر شد. کارگردان James Wan در توئیتی لوگوی این فیلم را به همراه تاریخ پخش اولین تریلر منتشر کرد.

کامیک کان امسال دیوانه کننده خواهد بود! این لوگوی جدید فیلمه. که به تازگی از آتلانتیس لو رفته!‌

به نظر می آید امسال کمپانی Warner Bros به همراه Aquaman  کامیک کان موفقی در پیش دارند. به جز نمایش های بزرگشان که معمولا با تشویق حضار همراه است (آن ها تنها کسانی‌اند که از ۳ نمایشگر بزرگ برای نمایش هایشان در کامیک کان استفاده می کنند)، آن ها امسال رقیبی هم ندارند چون Marvel و HBO امسال در این مراسم شرکت نخواهند کرد. این بدین معناست که Warner Bros می تواند از تمام توانش استفاده کند و مردم بیشتری در مورد فیلم ها و سریال های آن ها صحبت خواهند کرد.

احتمالا این تریلر بلافاصله بعد از نخستین نمایشش در کمیک کان در تاریخ ۲۱ جولای (که معمولا تاریخ همیشگی پنل های WB در کامیک کان است) در اینترنت پخش خواهد شد، پس اگر در مراسم هم نباشید لازم نیست زمان زیادی در خانه منتظر تماشای تریلر فیلم جدید و موردانتظار دنیای سینمایی DC یعنی DCEU بمانید.

Aquaman در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ و باهنرنمایی Jason Momoa، Amber Heard،Willem Dafoe، Patrick Wilson، Yahya Abdul-Mateen  و Nicole Kidman اکران خواهد شد.

Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman Aquaman

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن