اخبار روز سریالهاکامیک کان

کامیک کان ۲۰۱۸: Apocalypse عنوان فصل هشتم American Horror Story

بالاخره عنوان فصل بعدی سریال American Horror Story اعلام شده و فقط می توانم بگویم که خیلی خاص است. هشتمین فصل سریال ترسناک Ryan Murphy به عنوان American Horror Story: Apocalypse نامگذاری شده که به سرعت تصورات مأیوسانه ای مثل، پایان دنیا، Anti-Christs  و یا Oscar Isaac در یک گریم بنفش مزخرف را به ذهن می آورد.

صفحه رسمی AHS در توییتر با انتشار یک تصویر هنری از فصل جدید، عنوان فصل هشتم را هم فاش کرد.

همانطور که قبلا گزارش شده، به دلیل سر و کار داشتن با پایان جهان، این فصل به عنوان کراس اوری بین جادوگران فصل سوم (Coven) و خانه ی تسخیر شده ی قسمت های اول سریال، یعنی Murder House، هم عمل می کند. با اینکه برای یک مجموعه ی ساخته Murphy بعید است اما اکثر چهره های آشنا برای این فصل بر می گردند، مثل Sarah Paulson, Emma Roberts, Evan Peters  و Kathy Bates. بازیگر افسانه ای Joan Collins و بازیگران مهمان Jeffrey Bowyer-Chapman (سریال UnReal) و Kyle Allen (سریال The Path). در ماه آپریل اعلام شد فصل جدید ۱۸ ماه پس از امروز اتفاق می افتد و به داستان ماورالطبیعه بعد از فصل انتخابات محور American Horror Story: Cult بر می گردد.

همانطور که برای هر کسی که، حتی ذره ای به این سریال آشنا است، عادی ست، الان زمان هیجان زده شدن برای بازیگرانی ست که به سریال برگشته اند، ایستادن برای آغازی ست که مملو از خشونت و هیجان است و بعد انتظار برای از ریل خارج شدن سریال در قسمت ۵ یا ۶ و بالاخره در انتها، خرد شدن در یک شلوغی غیر قابل درکی ست که در آن هیچکدام از شخصیت ها انگیزه ی معلومی ندارند. این رسم AHS است.

شخصاً به عنوان کسی که کل فصل قبل را در حال فریاد زدن بود که چطور همه ی این ها قرار است به یک نابودی ختم شود، الان تقریبا از این فصل حمایت می کنم.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن