اخبار فیلم

Aaron Taylor-Johnson به فیلم The Avengers 2 پیوست

 

پس از اینکه Bryan Singer کارگردان فیلم مهم X-Men: Days of Future Past اعلام کرد که Evan Peters از سریال American Horror Story نقش کارکتر Quicksilver را در این فیلم بازی خواهد کرد ، کمپانی Marvel به تازگی مشخص کرد که نقش این کارکتر را در فیلم مهم  The Avengers 2 توسط ستاره ی فیلم Kick-Ass بنام Aaron Taylor-Johnson بازی خواهد شد ، که باز هم نشان می دهد دو کمپانی Marvel و Fox هیچگونه همکاری با یکدیگر برای این کارکتر نخواهند کرد . Quicksilver نام کارکتری در داستان های کمیک بوک می باشد که یک انسان جهش یافته است و قدرت های ابرانسانی و فراصوت دارد ، وی همچنین فرزند Magneto و برادر دوقلوی Scarlet Witch می باشد که البته هنوز برای این کارکتر بازیگر مشخصی توسط Marvel انتخاب نشده است .

در ماه گذشته Joss Whedon خالق The Avengers اعلام کرد که تصمیم دارد تا دو کارکتر مورد علاقه اش بنامهای Quicksilver و Scarlet Witch را وارد فیلم The Avengers 2 کند و مدیر پروژه های کمپانی Marvel بنام Kevin Feige نیز آنرا تایید کرد . اما بلافاصه پس از ان Bryan Singer اعلام کرد که در فیلم آینده اش کارکتر دیگری بنام Quicksilver هم حضور خواهد داشت که بسیاری را شوک زده کرد و حتی باعث شد تا برخی از خبرگزاری ها فکر کنند این تصمیم Bryan Singer عجولانه و از روی عمد بوده است تا در کار رقیب اش Joss Whedon وقفه بیندازد . اما در کل بنظر می رسد Joss Whedon بازیگر خودش را پیدا کرده است و همه چیز طبق برنامه پیش می رود .

لازم به ذکر می باشد که کارکتر های X-Men در اصل برای کمپانی مارول می باشند اما در حال حاضر حق پخش انها در اختیار کمپانی Fox می باشد و این کمپانی نیز به هیچوجه حاضر به از دست دادن انها نیست . هر دو کمپانی Fox و Marvel حق ساخت کارکترهای Quicksilver و Scarlet Witch در فیلمهای آینده شان را دارند اما هیچکدام حق استفاده ی یکسانی ندارند و نمی توانند به موضوع و داستان یکدیگر اشاره کنند . به عنوان مثال کمپانی برزگ Marvel حق پخش X-Men را ندارد ، بنابراین هرگز در The Avengers 2 نمی تواند اشاره کند که Quicksilver و یا Scarlet Witch جهش یافته هستند و یا پدر انها Magneto است . همچنین کمپانی Fox حق پخش The Avengers را ندارد ، بنابراین هرگز نمی تواند اشاره کند که Quicksilver به دوستان نزدیک Tony Stark و یا مرد آهنی نبدیل می شود و همچنین به جمع انتقام جویان خواهد پیوست .

حال باید دید که هر کدام از این دو کمپانی از چه داستانی برای این کارکتر ها استفاده می کنند و همچنان این موضوع پنهان می ماند که هدف Bryan Singer برای وارد کردن ناگهانی Quicksilver به فیلم X-Men: Days of Future Past چه می باشد و یا کدام بازیگر برای این کارکتر مناسب می باشند و یا بهتر بگوییم انتخاب کدام کمپانی بهتر است ؟ Aaron Taylor-Johnson  و یا Evan Peters ؟ شما چه فکر می کنید ؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن