اخبار روز فیلمهااخبار فیلم

احتمال ساخت A Quiet Place 2 در آینده

افراد کمی انتظار داشتند زمانی که A Quiet Place  اوایل امسال اکران شد چنان فروش خوبی داشته باشد که حالا این درام خانوادگی ترسناک در سرتاسر جهان بیش از ۳۲۸ میلیون دلار فروخته است. بلافاصله بعد از اکران آن، خبردار شدیم که  A Quiet Place 2 نیز درحال آماده شدن مقدماتی برای ساخت است، درحالی که به نظر می رسد با یک دنباله ترسناک روبه روخواهیم شد اما  A Quiet Place صرفا یک فیلم ترسناک نبود. نویسنده و کارگردان و ستاره سینما John Krasinski  فیلم را با تمرکز بر روی احساسات و تم‌های والدینی و فقدان و فراق، ساخته و در واقع فیلمی است که ما را درگیر احساساتی از دیدن تجربه های واقعی بر روی پرده بزرگ سینما به ما دست می دهد می کند.

Krasinski  مسلما استعداد این کارها را دارد به طوری که نه تنها کارهای کارگردانی خود را پیش می برد بلکه نقشی هم در سریال Jack Ryan آمازون بر عهده دارد. بنابراین هنگامی که خبردار شدیم که Paramount  به دنبال توسعه دنباله A Quiet Place است این نگرانی وجود داشت که استودیو می خواهد هر چه زودتر ساخت آن را شروع کند و آن را به تعویق نیاندازد و به همین خاطر هم بود که Krasinski  وارد پروژه گردید.

john-krasinski

ولی در مورد اکران سریع این دنباله خوشبختانه این خبرها درست نیست و طبق مصاحبه ای که با تهیه کننده کار یعنی Andrew Form به مناسبت مراسمی که قرار است به منظور انتشار نسخه بلوری A Quiet Place در ۱۰ جولای برگزار شود داشته ایم وی تایید کرده است که Krasinski  قطعا در کارحضور خواهد داشت ولی تاکید کرد که خوشبختانه هیچ الزامی از طرف استودیو مبنی بر این که دنباله فیلم با عجله ساخته شود وجود ندارد:

بله قطعا Krasinski  در این پروژه حضور دارد. ما برای این موضوع بسیار خوشحالیم. من تجربه فیلم هایی را داشته ایم که استودیو به شما می گوید که این مهلت شما و تاریخی است که باید کار را به اتمام برسانید. پس کار را شروع کنید! اما در مورد این کار، ما هیچ عجله ای نداریم که این امر بسیار مسرت بخش است. بنابراین ما می خواهیم از زمان به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم. ما درباره اینکه قرار است به کجا برسیم در حال تصمیم هستیم، ولی عجله ای دراین باره وجود ندارد و ما تازه شروع به گفتگو در این باره کرده ایم. ما در حال تصمیم گیری هستیم که چه کسانی به کار ملحق شوند و اینکار قراراست چگونه باشد. این ها موضوعات مهمی هستند و ما می خواهیم از زمانی که داریم کمال استفاده را بکنیم.

Form  گفته است که خیلی زود است که درباره اینکه آیا فیملنامه، کارگردانی و تهیه کنندگی این دنباله برعهده Krasinski خواهدبود یا نه حرف بزنیم، ولی او گفته است که تا زمانی که دست یافتن به یک داستان کامل همچنان بر روی آن کار کنند:

این فیلم، فیلم خاص و ویژه ای برای ما است. خیلی راحت است که عجله کنیم همانطورکه ما در گذشته فیلم هایی ساخته ایم که در آنها عجله کرده ایم و نتیجه اش را هم دیده ایم. ولی در مورد این کار نمی خواهیم این گونه باشد. ما واقعا نمی خواهیم. ما مصمم هستیم تا جای ممکن از زمان بهره ببریم. این فیلم باید مانند فیلم اول داستان درستی داشته باشد. حتما باید این گونه باشد.

در حالی که بسیاری ازاستودیوها به دنبال این هستند که بلافاصله خروجی های خود را تبدیل به فرانچایز کنند، اما از اینکه می شنویم Paramount به این نتیجه رسیده است که کلید اصلی ساخت یک دنباله بزرگ و باشکوه برای A Quiet Place عجله نکردن است، خبر بسیار خوبی است. بنابراین انتظار نداشته باشید که دنباله فیلم برای اکران در سال ۲۰۱۹ آماده شود، ولی حداقل از این بابت مطمئن باشید که A Quiet Place 2 حتما ساخته خواهد شد. A Quiet Place 2  یک داستان واقعی خواهد بود و Krasinski را نیز در کنار خود خواهد داشت.

aquietposter

a-quiet-place

a-quiet-place

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن