اخبار روز فیلمها

صحبتهای جان کرازینسکی (John Krasinski) درباره A Quiet Place 2 و عدم تمایلش به ساخت ادامه فیلم

بدون شک از بزرگترین فیلمهای سال ۲۰۱۸ فیلم A Quiet Place به کارگردانی جان کرازینسکی (John Krasinski) است که فروش جهانی ۳۴۰ میلیونی آن نه تنها خبر از استقبال مردم میدهد بلکه در میان منتقدین نیز این فیلم کم بودجه به شدت محبوب است.

به گزارش آریافیلم، موفقیت فیلم A Quiet Place کمپانی را وادار به ساخت دنباله ای بر فیلم کرد و Paramount Pictures بلافاصله خبر از ساخت قسمت دوم داد و اگرچه کرازینسکی گفته بود در قسمت دوم دخیل نخواهد بود سرانجام به نویسندگی آن راضی شد. وی در تازه ترین مصاحبه اش با پادکست Big Picture از دلیل تغییر نظرش برای حضور در این قسمت گفته است :

من درک میکنم هر کمپانی دیگری هم باشید با این فروش بالا قطعا تمایل به ساخت دنباله خواهد داشت ، منم بهشون گفتم ، برید خدا به همراتون ، یه نویسنده و کارگردان دیگه پیدا کنید چون از اول هم ساخت قسمت دوم جز برنامه های ما نبود و این شدت علاقه برای ساخت دوم از سوی کمپانی برام قابل درکه. ولی باید کیفیت و قدرت قسمت اول را بتوانیم برای بیننده فراهم کنیم ، این مردم بودنند که فیلم را موفق کردند و باید بتوان خوراک آنها را محیا کرد. منم گفتم قسمت دوم ایده ی بدیست ولی در نهایت کمپانی اصرار داشت که من هم متنی آماده کنم دخالت دیگری نداشته باشم که در حال تهیه آن هستم.

تاریخ اکران  A Quiet Place 2 برابر است با ۱۵ می ۲۰۲۰

A Quiet Place 2

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن