اخبار روز سریالها

شبکه FX تاریخ پخش چندین سریال خود را اعلام کرد!

شبکه‌ی FX تاریخ پخش سریال‌های بین‌فصلی خود را اعلام کرد. فصل چهارم Fargo «فارگو» و مینی‌سریال‌ Mrs. America «خانم آمریکا» با بازی «کیت بلانشت» از جمله سریال‌هایی‌اند که در ماه مارس و آپریل روی ایر می‌روند. طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، شبکه علاوه بر این تاریخ پخش کمدی‌های جدید Dave «دیو» و Breeders «پرورش‌دهندگان»؛ تاریخ بازگشت Better Things «چیزهای بهتر»، What We Do in the Shadows «کارهایی که در تاریکی انجام می‌دهیم» و Cake «کیک» را به همراه The Most Dangerous Animal of All «خطرناک‌ترین حیوان» اولین سریال مستند شبکه‌های FX تعیین کرده است. این شبکه تاریخ پخش سریال‌هایش را پنجشنبه در حین برگزاری کنفرانس زمستانی منتقدین تلویزیونی اعلام کرد.

 

 

Breeders «پرورش‌دهندگان» 

کمدی جدید ۱۰ اپیزودی با بازی «مارتین فریمن» دوشنبه ۲ مارس (۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۸) از شبکه‌ی FX پخش می‌شود و روز بعد در سرویس هولو قرار می‌گیرد. دو اپیزود اول فصل به صورت همزمان و سایر اپیزودها به صورت هفتگی پخش می‌شود.

 

Dave «دیو» 

کمدی جدید ۱۰ اپیزودی «دیو برد» یا «لیل دیکی» چهارشنبه ۴ مارس (۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۸) از FX و روز بعد از هولو پخش می‌شود. دو اپیزود اول فصل به صورت همزمان و سایر اپیزودها به صورت هفتگی پخش می‌شود.

 

Devs «توسعه‌دهندگان»

دو اپیزود ابتدایی مینی‌سریال هشت اپیزودی «الکس گارلند» پنجنشبه ۵ مارس (۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۸) از FX پخش می‌شود و اپیزودهای بعدی به صورت هفتگی روی ایر می‌روند.

 

Better Things «چیزهای بهتر»

فصل چهارم و ۱۰ اپیزودی «چیزهای بهتر» به نویسندگی و کارگردانی «پاملا آدلن» پنجشنبه ۵ مارس (۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۸) از FX و روز بعد از هولو پخش می‌شود. دو اپیزود اول فصل به صورت همزمان و سایر اپیزودها به صورت هفتگی پخش می‌شود.

 

Cake «کیک»

فصل دوم و ۱۰ اپیزودی سریال پنجشنبه ۵ مارس (۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۸) از FXX و روز بعد از هولو روی ایر می‌رود. دو اپیزود اول فصل به صورت همزمان و سایر اپیزودها به صورت هفتگی پخش می‌شود.

 

The Most Dangerous Animal of All «خطرناک‌ترین حیوان»

اولین سریال مستند شبکه‌ی FX جمعه ۶ مارس (۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۸) از FX و روز بعد از هولو پخش می‌شود. دو اپیزود اول فصل به صورت همزمان و اپیزودهای سوم و چهارم در هفته‌های بعد روی ایر می‌روند.

 

Mrs. America «خانم آمریکا»

سه اپیزود اول این مینی‌سریال ۹ اپیزودی با بازی «کیت بلانشت» چهارشنبه ۱۵ آوریل (۲۷ فروردین ماه ۱۳۹۹) از FX روی ایر می رود و اپیزودهای بعدی به صورت هفتگی پخش می‌شوند.

 

What We Do in the Shadows «کارهایی که در تاریکی انجام می‌دهیم»

پخش فصل دوم این سریال کمدی و خون‌آشامی که در قالب ۱۰ اپیزود ساخته شده، چهارشنبه ۱۵ آوریل (۲۷ فروردین ماه ۱۳۹۹) از FX و روز بعد از هولو آغاز خواهد شد. دو اپیزود اول فصل به صورت همزمان و سایر اپیزودها به صورت هفتگی پخش می‌شوند.

 

Fargo «فارگو»

فصل چهارم سریال آنتولوژی نامزد امی به نویسندگی «نوآح هالی» این با بازی «کریس راک»، «جک هیوستن»، «جیسون شوارتزمن»، «بن ویشا» و «تیموتی اولیفانت» یکشنبه ۱۹ آوریل (۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹) از FX و روز بعد از هولو پخش می‌شود. دو اپیزود اول فصل به صورت همزمان و سایر اپیزودها به صورت هفتگی پخش می‌شوند.

 

Archer «آرچر»

فصل یازدهم این سریال انیمیشن برنده‌ی امی که در قالب هشت اپیزود ساخته شده، چهارشنبه ۶ مه (۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) از FXX و روز بعد از هولو پخش می‌شود. دو اپیزود اول فصل به صورت همزمان و سایر اپیزودها به صورت هفتگی پخش می‌شوند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن