اخبار روز فیلمهاانتخاب سردبیرکامیک

۶ فیلم مارول (Marvel) بعد از Avengers: Endgame کدام فیلمها هستند؟

در حالی که احتمالا Avengers: Endgame ، مورد انتظار ترین فیلم دنیای سینمایی مارول تا اینجا میباشد ، با اکرانش در ماه آوریل پایانی بر یک دوره خواهد بود و نه تنها داستانهای Avengers: Infinity War بلکه تمامی داستانهایی که از Iron Man در سال ۲۰۰۸ تا به امروز داشته ایم به پایان می رسد…

به گزارش آریافیلم ، اگرچه Avengers: Endgame پایان MCU نیست ولی شبیه به پایان و قسمت دوم یک فیلم دنباله دار است و در فاز بعدی مارول شاهد داستانهای جدیدی از ابرقهرمانان محبوبمان مانند Spider-ManBlack Widow و Black Panther و چهره های جدیدی چون The Eternals خواهیم بود.

این روزها بیشتر منتظر اکران Endgame هستیم و هنوز خبرهای زیادی از فاز بعدی در دست نیست و  Kevin Feige نیز اعلام کرده تا این فیلم اکران نشود خبر بیشتری در اختیار رسانه ها نمیگذارد ، با توجه به تقویم اکرانی مارول در سالهای آینده که نام فیلمها نیز در اون مشخص نیست ، ایده هایی داریم که در ادامه اونهارو بیشتر بررسی میکنیم و نگاهی داریم به شش فیلم بعدی مارول (هشدار اسپویل)

SPIDER-MAN: FAR FROM HOME

اولین فیلم بعد از Avengers: Endgame که میتواند فصل پیش روی دنیای سینمایی مارول را ببندد و گره از مواردی که پیش آمده است یعنی Thanos و اتفاقات اواخر فیلم Avengers: Infinity War ، فیلم Spider-Man: Far From Home خواهد بود که جولای اکران می شود و نه تنها برای هواداران یه شروع تازه و باحال با فاصله نزدیک از اکران Endgame خواهد بود ، بلکه شروعی است بر فاز چهارم مارول. هنوز مشخص نیست Far From Home چه مقدار با فاز قبلی تداخل خواهد داشت ولی عده ای معتقدند که فاز چهارم داستانهایی کاملا جدید خواهد داشت و حتما اولین تریلر این فیلم با بازی Tom Holland را دیده اید که میدانیم وی در Infinity War جز ناپدید شدگان بود و هنوز وضعیت او بعد از آن فیلم مشخص نیست. با این حال طرفداران منتظرند تا بدانند بعد از Endgame چه اتفاقاتی می افتد و Far From Home اولین نگاه ما به دنیای سینمایی مارول بعد از حوادث این فیلم خواهد بود.

BLACK WIDOW

اگرچه هنوز تاریخ اکران دقیقی برای دیگر فیلم مارولی یعنی BLACK WIDOW اعلام نشده است ، با این حال بعد از ماجراهای Endgame ، ماجراهای BLACK WIDOW را نیز خواهیم داشت و با این حال هنوز اطلاعات زیادی از این پروژه در دست نیست و در این حد میدانیم که احتمالا عنوان آن Blue Bayou خواهد بود. پیش بینی می شود ماه ژوئن ساخت و تولید فیلم در بریتانیا با بازی Scarlet Johansson آغاز شود و Cate Shortland با فیلمی چون Berlin Syndrome کارگردانی آن را به عهده خواهد داشت و رؤسای همیشگی مارول Kevin Feige, Louis D’Esposito و Victoria Alonso نیز در نقش تهیه کننده پای ثابت فیلم هستند.

آخرین گزارش ها از فیلم اینگونه خبر میدهد که فیلم در سال ۲۰۰۵-۲۰۰۶ اتفاق می افتد و کمی قبل از Iron Man خواهد بود و در شروع Black Widow یا همان Natasha Romanova به KGB تحویل داده می شود و هنگامی که اتحاد شوروی سوسیالیستی منحل می شود ، دولت در تلاش برای کشتن وی میباشد و این فیلم مستقل قرار است تا به داستان Romanoff ، پانزده سال بعد از سقوط اتحاد جماهیر شوروی بپردازد.

پیش بینی میشود اولین فیلم اکرانی مارول در سال آینده و تاریخ ۱ می ۲۰۲۰ فیلم BLACK WIDOW باشد.

BLACK PANTHER 2

با توجه به فروش بالای فیلم Black Panther به کارگردانی/نویسندگی Ryan Coogler در سال ۲۰۱۸ ، خیلی سریع خبر ساخت قسمت دوم آن در سایتهای خبری پیچید و بازگشت Coogler نیز تایید شده است.

وقتی صحبت از انتظارات ما برای فیلم Black Panther ۲ میشود ، پاسخ به آن آسان نیست و بعد از آنکه دیدیم T’Challa در Infinity War از بین رفت و اولین تریلر Endgame نیز سرنوشت کاراکتر Shuri را نامعلوم باقی گذاشت ، این پاسخ دشوار تر نیز میشود. هنوز Coogler کار روی قسمت دوم را آغاز نکرده است و قطعا میداند که دنباله ی چنین پروزه ی سنگین و مورد انتظاری ، نیاز به تامل زیادی دارد. وی در مصاحبه با IndieWire گفته است :

فشار همیشه بوده است ، من شانس ساخت ۳ فیلم را داشته ام که هر کدام فشار های خاص خود را داشته است و در طول هر پروژه اتفاقات غیر قابل پیش بینی زیادی را تجربه کرده ام. وقتی صحبت از دنباله میشود ، یعنی کاری که تجربه ی آن را ندارم ، آن هم دنباله ی فیلمی که کار خودم بوده است ، پس این فشار بیشتر خواهد بود ولی کاری که ما میکنیم فقط تمرکز روی کار است و باید مرحله به مرحله جلو رفت و از کارهای متفرقه دیگر خارج شد.

پیش بینی میشود تاریخ اکران این فیلم ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ باشد.

DOCTOR STRANGE 2

دنباله ای دیگر در دنیای سینمایی مارول که قرار است می ۲۰۲۱ اکران شود. با توجه به ماهیت جادویی و عرفانی Doctor Strange کاراکتری است که داستانهای زیادی برای اون می توان پیش بینی کرد و تا به اینجا میدانیم Scott Derrickson برای قسمت دوم و کارگردانی باز خواهد گشت و هنوز نویسنده فیلمنامه پیدا نشده است و Benedict Cumberbatch نیز در نقش اصلی باز میگردد و تاریخ اکرانی تابستانی ۲۰۲۱ برای آن قابل پیش بینی است.

ETERNALS

برای برخی طرفداران مارول ، The Eternals میتونه خیلی جذاب باشه ، کامیکی نوشته ی Jack Kirby ـه معروف که داستان گروهی از انسان‌های باستانی است که گروه بیگانه ای به‌نام Celestials آن را خلق کرده اند ، روایت می‌کند. اترنالز وظیفه داشتند تا از زمین در برابر گروه Deviants که گروه رقیب و دشمن Celestials میباشند دفاع کند. تا به اینجا خبر میرسد کاراکتر مرد اصلی هم جنس گرایی خواهد داشت که احتمالا Ikaris خواهد بود و احتمال شروع فیلمبرداری از سپتامبر در بریتانیا وجود دارد و تاریخ اکران احتمالی فیلم نیز ۶ نوامبر ۲۰۲۰ خواهد بود.

اترنالز پتانسیل پیوستن کاراکترهای زیادی را برای MCU مهیا میکند و همانطور که با Avengers یا Iron Man کسی آشنا نبود  ، هنوز کسی با این کاراکترها زیاد آشنا نیست و Feige قول داستانهای جذابی را برای پرده بزرگ سینما از این کاراکترها داده است.

SHANG-CHI

با ورود Black Panther و رنگین پوستان به MCU و ابرقهرمانی سیاهپوست که به شدت مورد استقبال قرار گرفت ، این بار امید است تا با ورود ابرقهرمانی آسیایی یعنی Shang-Chi همان موفقیت بار دیگر تکرار شود و روال ساخت و تولید آن به شدت در حال پیشرفت است و نویسنده آمریکایی/آسیایی Dave Callaham در حال قلم زدن فیلمنامه است و احتمالا کارگردانی دو رگه آسیایی نیز برای آن در نظر گرفته خواهد شد.

در کامیک ها Shang-Chi فرزند دکتر Fu Manchu است که وقتی متوجه افکار شوم پدرش میشود برای مبارزه با او تلاش می کند…

شما منتظر کدام فیلم هستید؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن