Top 50

بررسی ویدیویی ۵۰ فیلم ابرقهرمانی تاریخ سینما : Avengers: Age of Ultron

این روزهای ژانر ابرقهرمانی به شدت محبوبه و فیلمها و سریالهای زیادی داره ازش ساخته میشه ، اما پیدا کردن بهترینهای این ژانر با این تنوعی که بوجود اومده یه مقدار سخت شده و از امروز و با همکاری سایت معتبر کولایدر نگاهی خواهیم داشت به ۵۰ فیلم برتر ابرقهرمانی تاریخ سینما و از پایین ترین رتبه شروع خواهیم کرد و در نهایت به رده های بالاتر خواهیم رسید و فیلم شماره ۳۳ یعنی Avengers: Age of Ultron

تمامی ۵۰ ویدیو با زیرنویس فارسی و فقط از همین رسانه ، یعنی آریافیلم در اختیار شما قرار خواهند گرفت که دیدنشون به شدت پیشنهاد میشه.

شماره ۳۳ – Avengers: Age of Ultron
کارگردان : Joss Whedon
بازیگران : Robert Downey Jr.Chris EvansMark Ruffalo

داستان فیلم دقیقا از نقطه پایانِ « کاپیتان آمریکا : سرباز زمستان » آغاز می شود یعنی جایی که انتقام جویان در حال نابودی هیدرا هستند. اما مشکلات آنها زمانی دو چندان می شود که سر و کله رباتی به نام آلترون ( با صدای جیمز اسپیدر ) پیدا می شود که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردار است و دارای قدرتی به مراتب بیشتر از آنچه که انتقام جویان تصورش را می کردند می باشد. این ربات هوشمند با هوش سرشار خود به زودی به دشمن شماره اول انتقام جویان تبدیل می شود و…

به نظر می رسد که سازندگان در سه سال اخیر به خوبی نقاط ضعف فیلم « انتقام جویان » را بررسی کرده و نسبت به پُر کردن این خلاء اقدام قابل توجهی انجام داده باشند. داستان قسمت دوم این مجموعه نیازی به بررسی ندارد چراکه بسیار ساده و کلیشه ای روایت می شود و البته ابداً نمی توان انتظار بیشتری از فیلمنامه این اثر نیز داشت. اما نکته قابل توجه و تحسین برانگیزی که در قسمت دوم « انتقام جویان » به چشم می خورد این است که مارول به بررسی قهرمانان در « عصر آلترون » اهمیت بیشتری داده و مانند قسمت قبل، این قهرمانان دیگر شخصیت هایی کاملا تک بعدی نیستند.

شخصیت کاملا حاشیه ای هاوکی در قسمت اول ( با بازی جرمی رینر ) ، اینبار در « عصر آلترون » حرف های بیشتری برای گفتن داشته و سازندگان زمان بیشتری را به او اختصاص داده اند. البته این شخصیت پردازی در حدی نیست که بتوان هاوکی را از این پس به عنوان یک شخصیت کامل معرفی نمود اما در قامت یک اثر ” مارولی ” ، اهمیت دادن به اَبَرقهرمانان در این حد و اندازه هم یک نکته مثبت محسوب می شود.

 Avengers: Age of Ultron  Avengers: Age of Ultron

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن