اخبار روز سریالهااسپین آف

۱۲ شخصیت Breaking Bad که شاید در Better Call Saul حضور یابند

سریال Breaking Bad شبکه AMC در سراسر دنیا به عنوان یکی از بهترین سریال های درام تلویزیونی شناخته می شود، پس وقتی Vince Gilligan به دنبال ساخت اسپین‌آف Better Call Saul براساس وکیل فاسد Saul Goodman رفت، نظر خیلی ها را به خودش جلب کرد. اگرچه Gilligan و همکارش Peter Gould شاهکاری ساختند که با Breaking Bad تفاوت های زیادی داشت، اما به اندازه همان سریال، بینندگان را راضی نگه داشت. داستان Jimmy McGill (با بازی Bob Odenkirk) و سقوطش از یک انسان خوب و خیرخواه، به آدمی عوضی یعنی Saul Goodman به شکل خیلی واضحی روند تغییر شخصیت Walter White با بازی Bryan Cranston را در سریال Breaking Bad بازگو می کند.

یکی از بهترین جنبه های خط زمانی سریال این است که سازندگان می توانند خیلی خوب از شخصیت های Breaking Bad در خط داستانی Better Call Saul استفاده کنند. هر شخصیتی از دنیای Breaking Bad که به داستان Saul وارد می شود، هیجان خاصی به بینندگان وارد می کند، و خط داستانی این دو سریال را خیلی به هم نزدیکتر می کند. حالا با تمدید Better Call Saul برای فصل پنجم،‌ قرار است شاهد حضورهای این چنینی زیادی باشیم.

در مورد اینکه چه کسانی در فصل جدید حضور خواهند یافت احتمالات زیادی وجود دارد، اما دو شخصیتی که قطعا آن ها را نخواهیم دید Walter White و Jesse Pinkman هستند. Gilligan به تازگی اعلام کرد آن ها در فصل چهارم حضور ندارند، اما امکان اینکه تا قبل از پایان سریال خودی نشان دهند خیلی بالاست. البته یک شخصیت قطعا در این فصل حضور دارد:‌ Lalo، یک شخصیت منفی که به صورت مختصر نامش توسط Saul در Breaking Bad گفته شد، که برای اولین بار او را می بینیم و Tony Dalton (بازیگر Sense8) نقش او را بازی می کند. خب، چه شخصیت های دیگری در فصل چهارم حضور می یابند؟ ما لیستی از حاضران احتمالی برای شما تهیه کرده ایم.

Badger/Skinny Pete/Combo

 breaking-bad

Badger و Skinny Pete دوستان Jesse که خیلی دست و پاچلفتی بودند، و به افراط در استفاده از مواد مخدر مشهور بودند، یکی از محتمل ترین گزینه هایی هستند که ممکن است بعد از پس گرفتن مجوز وکالت Saul Goodman در دفتر او حاضر شوند، تا بخواهند خود را از گندی که زده اند رها کنند. و چون Combo ارتباط نزدیکی به آن ون مشهور دارد، شاید شاهد حضور افتخاری آن ون هم در سریال باشیم.

Hank and Marie Schraeder/Steve Gomez

 breaking-bad

Hank و Gomie که خب باید حضور داشته باشند. از آنجا که تنش بین Bolsa، Don Eladio، Hector و Gus در حال افزایش است، به همین زودی Hank، Gomie و بقیه اعضای DEA را خواهیم دید. و فراموش نکنید که قبل از اینکه Gus را به عنوان دلال مواد بشناسیم، او با DEA رابطه خوبی داشت، و پول و زمان زیادی صرف دفتر DEA کرده بود. آیا Gus، Hank و Gomie را در یک پیک نیک عمومی و در حال گاز زدن مرغ سوخاری و خوردن نوشیدنی می بینیم؟ احتمالش خیلی زیاد است.
درمورد Marie، آن عاشق و دزد متخصص رادیولوژی، شاید ریشه‌ی جنون سرقت او را ببینیم، آن هم وقتی او سراغ Saul می رود تا بدون اینکه Hank بفهمد او را از مخمصه ای نجات دهد.

Tortuga

 breaking-bad

رییس کارتل Juarez که خبرچین از آب درآمد، با بازی Danny Trejo، پایان فوق العاده ای داشت، جایی که سر قطع شده اش سوار بر یک لاکپشت پرشده از C4 منفجر شد. روابط او با Bolsa موقعیت خوبی است تا به بینندگان گوشه دیگری از جنگ Hector/Gus را نشان داد. Trejo قبلا برای حضور دوباره در دنیای Breaking Bad ابراز علاقه کرده بود، پس این موقعیت مناسبی برای او و طرفدارانش خواهد بود.

Jane Margolis

 breaking-bad

Jane (با بازی Krysten Ritter) اولین دوست دختر Jesse، مشکلات زیادی در زمینه مصرف مواد مخدر داشت تا اینکه درنهایت حضورش با مرگی غم انگیز در تخت خواب Jesse پایان یافت. این احتمال وجود دارد که او و پدرش را ببینیم که دست به دامن Saul می شوند تا با دادستان معامله ای کند و Jane به زندان نرود. البته حضور Ritter در سریال مختص خودش یعنی Jessica Jones این احتمال را خیلی پایین می آورد.

Andrea/Tomas Cantillo

 breaking-bad

Andrea دوست دختر دوم Jesse نیز پایان دلپذیری نداشت (به نظر اینجور پایان ها در Breaking Bad خیلی زیاد هستند)، جایی که توسط دلالان مواد مخدر نازی و به ضرب گلوله کشته شد. او نیز مشکلات مصرف مواد مخدر داشت. اما نکته مهم درباره او برادر کوچکش Tomas است که برای Gus و به عنوان یک دلال مواد خیابانی کار می کرد. او کسی بود که Combo دوست Jesse را نیز به دلیل مشکلات باندهای خلافکاری کشته بود. جالب است ببینیم Tomas چطور وارد چنین دردسرهایی شد و Andrea چه کارهایی برای جلوگیری از این اتفاقات می کند.

Mr. Herzog/Peter Schuler

 breaking-bad

حالا که Lydia Rodarte-Quayle از شرکت Madrigal Electromotive وارد Better Call Saul شده، موقعیت مناسبی است تا نکات بیشتری درباره شرکت بین المللی که به تاسیس و رشد عملیات تولید مواد مخدر Gus Fring از طریق رستوران های Los Pollos Hermanos کمک کرد بدانیم. Mr. Herzog رییس شرکت Madrigal است، که فقط یکبار به طور مختصر در سریال Breaking Bad دیده شد. به همین دلیل شاید حضور او در BCS منتفی باشد، اما شخصیت مهم دیگر Peter Schuler است. او به عنوان رییس بخش فست فود، با روش  خاصی از دستگیر شدن گریخت. نمایش او در حال ایجاد یک امپراطوری مواد مخدر در کنار Gus خیلی جالب و دیدنی خواهد بود.

پخش فصل چهارم Better Call Saul از تاریخ ۶ آگوست از AMC آغاز می شود.

better call saul BCS

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن